Question Parim sait kanepi ostmiseks tumedas veebis?

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ma tahan osta kanepit tumedast veebist, kuid mul ei ole väga palju kogemusi kaupade ostmisel veebist. Milline on parim sait, kust tellida ilma pettuseta. Samuti, kuidas neid kätte toimetada, kas ma peaksin rohu oma isiklikule aadressile toimetama?! Palun aidake mind ja andke mulle mõned näpunäited, sest ma juba kaotasin raha pettuse tõttu.

Tänud! DavidG1
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Tellige turul ja kasutage tehingute kaitsmiseks eskroo*****ust.
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jah! Tänan teid. Kuid sellel turul on ainult mõned kanepi edasimüüjad. Võtsin mõnega ühendust, kuid ei ole siiani vastust saanud. Ma nägin ka, et mõned müüjad on oma Telegram kontaktikastis. Kas on turvaline võtta ühendust müüjatega cia Telegram? Ja mul on ka küsimus saatmise kohta: Kas ma pean tõesti andma oma nime ja aadressi müüjale või peaksin ma andma võltsnime? Tänan teid!

Kas te teate müüjat, kellel on hea kvaliteet ja mis saadab kiiresti?
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jah! Tänan teid. Kuid sellel turul on ainult mõned kanepi edasimüüjad. Võtsin mõnega ühendust, kuid ei ole siiani vastust saanud. Ma nägin ka, et mõned müüjad on oma Telegram kontaktikastis. Kas on turvaline võtta ühendust müüjatega cia Telegram? Ja mul on ka küsimus saatmise kohta: Kas ma pean tõesti andma oma nime ja aadressi müüjale või peaksin ma andma võltsnime? Tänan teid!

Kas te teate müüjat, kellel on hea kvaliteet ja mis saadab kiiresti?
 

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
leiate selle kerberose kaudu... ma saan BBga tuttavaks kerberose kaudu
 
Top