parimad toidud minnes?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
isiklikult ma armastan sushi, kui mul on munchies. ka just proovitud sakura mochi samas kõrge ja see oli laitmatu, see, mis inspireeris mind teha seda teemat lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
On vaevalt munchies kuid sushi hea
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ah ma pean vastu vaidlema mulle meeldib šokolaad Hagen das ehk 30ndate lõpus kuni 40ndate alguses täiesti karvane tuss, neljas oleks tallhouse šokolaadiküpsised ja viies on saksa šokolaadikook. Täispiim on absoluutne vajadus viimase 2 ja met ja tumbler bushmills number kaks ja tõeline vahukoor number 1 ja potentsiaalselt ka number 2.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
kõik need lähevad kõvasti peale amfetamiini söömise. ma oksendan iga kord, kui ma proovin lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
ma soovitan teile kapsaid, naljalt, kui teile ei meeldi köögiviljad, idk, kuid köögiviljad võivad täita teie tühja kõhtu kergesti, ma ütlen teile empiirilistest tõenditest, ei ole ka teaduslik.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Sõltuvalt kasutatavatest uimastitest mõjutab see ka, ma olen rohkem kanepi teemas.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
rohi on ainus ravim, mis teeb mind näljaseks ^^;

ma ei saa süüa millelegi muule peale ehk alkoholi, aga mulle ei meeldi juua. ma tavaliselt lihtsalt nutan iga kord, kui ma olen purjus...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Esimest korda näen, et keegi teine ütleb täispiima. Big ups! Ma vannun selle peale - vedel toit! Ja see loomne rasv, nii hea teile! Ma olen tänaval kõndides kõige raisakam mees, aga mul on paberkotis neljakilone kannitäis täispiima, mida ma lonksutan. Tavaliselt piima 1. ja 2. päevaks, kui üldse midagi. Pärast seda tekib isu mõnevõrra, raske öelda. Mürk on annuses, niikaua kui ma hambaid kokku ei pigista, võin selleks ajaks süüa peaaegu kõike. Mõnikord on aeg tööle minna ja sa mõistad, et oled olnud üleval juba reedest saadik tööl. Ole valmis. Piim ja pedialyte päästavad su perse! Mõnikord on redbull ja pakend skittles'i hommikusöök meistrite hommikusöök.

Narvas, shit, kõik on väga söödav rohu peal, see on tavaliselt siis, kui magusaisu lööb sisse või sul tekib isu (soolane, vürtsikas, maapähklivõi jne...)... Ma võiksin kirjutada raamatu, aga kui ma peaksin valima, siis terriyaki kana stirfry koheva valge riisiga või riis ja oad koos "erikastmega" ;] ... ... ... Paar California rolls on alati hea, kuigi. Hommikusöök väga hilja õhtul/varahommikul, tavaliselt joomine, võib-olla pärast head reisi, kes teab... Ma armastan praetud kartuleid, pannkooke, peekonit, omletti, kogu šabang. Külm puuviljasalat meega või marjas smuuti ja viimasena mahlajook seedimiseks ja on aeg korralikuks uinakuks - alkoholi joon aga väga harva. Joomine on jama... aga on aeg ja koht. Ma pean tavaliselt valima oma kuritarvitamise faasi, alkoholi või opiaatide, minu jaoks tavaliselt viimane. See on aga hoopis teine purk.

Ma jutlustan enamasti taimetoitu, kuid harva praktiseerin seda. Puuviljad ja köögiviljad sirgelt, või muidu kõik töötlemata, teisisõnu, saada nii lähedale looduslikule vormile, kui see oli korjatud. Munad, kala, oad, pähklid/kaunviljad jne. Väldi farmikala. Kas ma ütlesin, et täispiimast? Kodujuust ja jogurt. Püüdke vältida punast liha ja sealiha, kui see on võimalik. Ma ei saa kunagi öelda ei heale juustuburgerile... Kana ja kalkun ei ole sulle liiga halvad, kuid püüa süüa säästlikult konservatiivsete portsjonite kaupa. Ma olen viimased kuu aega elanud röstsaiast, kuid püüan mitte süüa ühtegi teravilja, see on kõik töödeldud või BS tõesti, tühjad kalorid kahjulike lisanditega. Kaerahelbed on ilmselt ainus erand. Jätke välja või, suhkur ja koor, lisage oliiviõli, mett, äädikat ja nii palju küüslauku, pipart ja ürte kui soovite ja olete kuldne ponyboy. See ei olnud ilmselt mõeldud tervisehullu teemaks või postituseks, aga need on minu tarkuseterad. Püüa enda eest hoolitseda. Alati ei taha ega pea, aga vahel on vaja ja peabki minema. Hea on teada kuidas. See ei ole mitte metamfetamiin, mis sind nii kiiresti hävitab, vaid unepuudus ja hoolimatus. Fester näeb oma vanuse kohta üsna vana välja, aga ta tegi seda arvesse võttes hästi. Pese hambaid alati kui võimalik - parem veel, hoia komplekt kaasas autos või mis iganes. Ma võiksin jätkata, aga jätan selle teise postituse jaoks alles.

Üks minu lemmiksõnu: "Nälg on parim vürts".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
nii tõsi. ur vastus on super põhjalik!!! ma teeksin parema vastuse, kuid im küpsetatud kui im kirjutades seda ^^;

ja ur õigus, ma tõesti tahan midagi magusat rn T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣sushi ,hea joint ja raadios mängib Doors,
Oh my god,.. jah, ma tunnen sind.
 
Top