Question Kas amfetamiini müük on tõusnud stimulantide puuduse tõttu USAs?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Sellest, mida ma saan aru, amfetamiini kasumid on mingi lame võrreldes met, kuid mees kõik siin USAs on välja kõik ettenähtud stimulandid... Kas inimesed pöörduvad tootjate poole meie kaelast? Kas see on hea aeg saada salajase amfetamiini rongile?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Kui te ei *****i raha amfetamiiniga, siis teete seda valesti. Te saate absoluutselt teha virna, kui te hinda oma toote suhtes kvaliteet, mida te pakute. Mul isiklikult on kõrgemad hinnad kui konkurentidel, kuid inimesed tulevad minu juurde, sest minu toode on alati see, mida ma ütlen, ja nad teavad, et see on parim. Nad teavad, et nad saavad vähem, kuid kõrge on neile ja nende rahakotile rohkem väärtust. Nad teavad ka, et see on asi, mis murrab nende tolerantsuse, kui kaugele see läheb. Kui seda tehakse korralikult ja toodetakse puhast, tugevat amfetamiini, siis inimesed lihtsalt ei taha enam seda räpast paska. Üldiselt jah, võiks öelda, et amfetamiin on konkreetselt USAs vähem nõutud, kuid seal on selle jaoks turg olemas, eriti siis ELis. On inimesi, kes tahavad ainult amfetamiini, mitte metamfetamiini.

Isegi kui sa toodaksid seda väikestes kogustes hästi optimeeritud sünteesi abil, siis sa lihtsalt teed nii vähest rahast ja lähteainest nii palju, et väidetavalt oleks raske mitte *****ida kasumit. Kui sa oled hea, oskuslik keemik ja tead, et tegelikult on sul parim süntees oma võimaluste hulgas ja inimesed ikka veel kurdavad hinna üle, siis lihtsalt ära müü neile... Liigu edasi kellegi teise juurde. On inimesi, kes mõistavad kvaliteeti kvantiteedi asemel, isegi ravimimaailmas.

Inimesed näivad seda üllatuslikult ignoreerida, sest nad saavad "midagi", kuid see ei ole asi. Küsimus on selles, kuidas ja millised on parimad võimalused iga sammu sünteesi juures. Uskuge mind, kui te optimeerite oma sünteesi, *****ite palju raha.

Te ei tohiks lasta inimestel teid ja teie toodet niimoodi halvustada, kui neil pole aimugi, kui keeruline on selliste asjade valmistamine.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Nii et ive kunagi ainult iseendale, ive tegi palju asju enda jaoks lihtsalt katsetamiseks, kuid on kaalunud natuke tasandada ja seda puudust ära kasutada. Ive never sold.... Im kolledžis nüüd küll, 34 aastat vana läheb tagasi, loomulikult im läheb magistriks keemia, kuid selle raske elada nendel päevadel ja minna kolledžisse, sest kui kuradi kallis kõik on.... Siit küsimus, kas amfetamiin üksi on tõesti kasumlik. Ma ei taha teha amfetamiini või mingeid N-metüülitud tüüpi asju... Pigem amfetamiini, meskaliini, TMA-2 jne. Igatahes aitäh ma hindan vastust, see kõik on tõesti kasulik teada.

Aga ma pean küsima, mida te teete, et teie oma oleks teistest parem? Kas te lahustate racemate ainult Leavo'ks? Destilleerida freebase?
 
Top