Amfetamiini katseprotokoll

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1

Sissejuhatus

Ostsite uhke amfetamiini toote ja otsustasite teha reostus- ja segukatsetusi. Seejärel avate selle artikli ja kasutate seda eksperimenteerimise juhisena. Seal on nimekiri amfetamiini tootega tehtavatest manipulatsioonidest ja kasulikku teavet koduste katsete tegemiseks.
G52WuTJMsC
Amfetamiini saadakse vaba aluse ratsemaatina (l- ja d-isomeeride summa). Pärast seda muutub toode happesuse abil soolavormiks. Selleks võib kasutada väävel-, fosfor- või soolhapet, et saada vastav sool. Amfetamiinvesinikkloriidi mõju on tugevam, sest soolhappe jääk on väiksema molekulmassiga.
Sama massi, näiteks ühe grammi puhul saadakse:
- 0,78 g amfetamiini ja 0,23 g soolhapet
- 0,73 g amfetamiini ja 0,27 g väävelhapet
- 0,27 g väävelhapet.58 g amfetamiini ja 0,42 g fosforhapet
Amfetamiini vesinikkloriidi, amfetamiini sulfaadi ja amfetamiini fosfaadi vahel on ligikaudu 1,3-kordne erinevus, mis selgitab vastavalt erinevate amfetamiinisoolade mõju erinevust. Sellest artiklist "Amfetamiini soolad" leiate meetodid amfetamiini soola määramiseks.

Stereoisomeerid

Dekstrorotatoorsel amfetamiinil (d-amfetamiin, deksamfetamiin) on organismis poolväärtusaeg 9-11 tundi, see mõjutab aktiivselt dopamiiniretseptoreid ning avaldab emotsionaalset ja kognitiivset mõju, näiteks eufooriat, libiido muutusi, paremat kognitiivset kontrolli, sealhulgas reaktsiooniaja vähenemist, suuremat vastupidavust väsimusele ja suuremat lihasjõudu. Ja levorotatoorse (l-amfetamiin, levoamfetamiin) poolväärtusaeg on 11-16 tundi, põhjustab kognitiivsete funktsioonide halvenemist, lihaskoe hävimist, unehäireid, värisemist jäsemetes, seksuaalset düsfunktsiooni ja võib põhjustada psühhoosi (hallutsinatsioonid ja paranoia) tekkimist. Seega tunneb tarbija, kes on võtnud rassemaat (d, l-amfetamiin), esimestel tundidel deksamfetamiini positiivset mõju, tasandades levamfetamiini negatiivset mõju (d-isomeer on 5-8 korda aktiivsem kui vasakpoolne), ning pärast selle lagunemist jääb levorotatoorse isomeeri juurde ja kogeb selle mõju.

Võimalikud kõrvalsaadused ja võltsitud ained

Mõned ained, mis võivad jõuda lõpptootesse ja kujutada endast ohtu tervisele, nagu elavhõbedasoolad, fenüülatsetoon, 1-fenüül-2-nitropropeen, väävel-/fosfor-/äädikhape/vesinikkloriidhape, nitroetaan, 1-fenüülpropaan-2-oonoksiim.
Esimesel kohal on odav kofeiin, sest see aine stimuleerib KNS-i lühikese sarnase mõjuga nagu amf. Kaugel pärast esimest kohta on sellised nootropikumid nagu Cinnarizine ja Piracetam. Ka amph. (amfetamiin) võib sageli asendada a-PVP või metamfetamiiniga, millel on sarnane stimuleeriv toime. Kuna asendamata bensaldehüüdi on raske saada, siis on olemas asendusained asendatud bensaldehüüdidele, näiteks 2-fluorobensaldehüüd. Samuti võib lisada mõningaid ravimeid, nagu noramidopüriin või metami*****lnaatrium.

Näiteid puhta amfetamiini kohta

Kõigi nende amfetamiini pulbrite puhtus on GC-MS-ga kinnitatud 95%+.
19TZ0NOnPL
Xu2TU75K6M
BMAQL3xlCN
Seal on näited erinevate värvidega määrdunud amfetamiinidest.
Q5rTeofZlp

DUVlWrzQ0n
CqchFMI9Uo
AoAQh4nJBP
Z2TQfPxlKI
VSDe18gRWL
Protseduuride algoritm:
1. Kõigepealt peate andma oma kraami visuaalse kontrolli. Kui teie toote värvus erineb valgest, on sellel tõenäoliselt mõned orgaanilised või anorgaanilised sünteesi kõrvalsaadused, mis võivad värvi muuta. Amfetamiini värvus sõltub reaktsioonidest ja nende kvaliteedist, mis viidi läbi. Valge, pärlmutter, beež, kollane, oranž, virsik, kahvaturoosa, roosa, hall on amfetamiini "normaalsed värvid". Rohkem värvi tähendab mustemat toodet. Kuigi amfetamiinipulber peab olema selgelt valkjas, leiutavad mõned müüjad lugusid "spetsiaalse valemi või sünteesi meetodi" kohta, mis annavad ebatavalise värvi. Kui amfetamiin on vesinikkloriidsoolas, võib see põhjustada nohu (üsna harv juhus).
Mis määrab värvi:
Rose - toode on üleoksüdeeritud (osa amfetamiini soolast on liigse happekasutuse tõttu muutunud laguproduktideks ja värvib ülejäänud pulbrit).
Kollane - toode ei ole oksüdeerunud (happe puudumise tõttu ei ole kogu alus muundunud soolaks ja selle jäägid värvisid ülejäänud pulbrit).
Punane - fenüülnitropropeen ei reageerinud täielikult amalgaamiga, reaktsioonisegu leelistati ja hapestati soolaks, mis andis selle värvi.
Roheline - elavhõbedasoolad on saastunud teiste metallidega, mille tulemuseks on värvus. Lisaks mõjutab see amalgaami moodustumist.
Pruun - sünteesi käigus tekivad vaigud.

Üldiselt tuleb märkida, et keemiliselt puhas toode peaks alati olema valge. Näiteks farmatseutilisel amfetamiinil ei ole isegi vihjet. Samuti ei pruugi värvuse muutus olla ainult tehtud sünteesi õigsuse näitaja. Peaaegu kõik sünteesi lisandid saab eemaldada happelis-leelise ekstraheerimise teel.

2 . Sekundaarne, pakkuda lihtne katse oma toote lahustamisega vees. Lahustage 100 mg (100 mg on piisav, kuid rohkem on parem) amfetamiini proovi 10 ml toatemperatuuril olevas vees. Kui teie proov lahustub hästi, tähendab see, et tõenäoliselt on teil vaikne puhas ravim. Tähtis: jahvatage tihedad pulbriklotsid enne katset, sademetes võivad tekkida väikesed klotsid
.
YGqB0Ld3wz
ArlEt9Nxdy
JjXnxobYa8
Te peate tõlgendama lahustamiskatsete tulemusi. Kui teie toode on täielikult lahustumatu või lahustub osaliselt, võib see olla tingitud kofeiini lisamisest. Siin on lingid lihtsatele katsetele kofeiini määramiseks amfetamiinipulbris Wagneri reagendi ja lämmastikhappe ja ammoniaagilahuse abil.
K2BJH7wsz9
Samuti võib see olla MCC (mikrokristalliline tselluloos), ränidioksiid, anorgaanilised soolad (vt "Lisandi määramine sünteetilises PASis").

3 . Kolmandaks kinnitatakse toote vastavust deklareeritud amfetamiinile LF-testidega (narkotesti komplektid). Te saate selge tulemuse oma aine ja lisatud narkootilise aine kohta (kui see toimub) ja need testid aitavad otsustada järgmise sammu üle.

4. Neljandaks kontrollige lahuse pH-d. Amfetamiini pulber võib olla reostunud orgaaniliste pulbriliste hapete (askorbiinhape, sidrunhape jne), orgaaniliste pulbriliste aluste (novokaiin, lidokaiin, kofeiin jne) poolt. "Lisandi määramine sünteetilises PASis" kirjeldab täpselt nende määramismeetodit.

5. Järgnevalt, kui mingeid saasteaineid ei leita ja te ikka veel kahtlete oma amfetamiini või LF testid näitavad lisatud narkootilist ainet, viige katsed katsereaktiividega. Kasutage "Narkootikumide testimise reaktiivid". Need meetodid aitavad kindlaks teha, millist tüüpi lisandeid. On olemas käsiraamatud, kus on kirjeldatud kontrolliprotseduurid ja tähendus, kust leiate reaktiivide sünteesi meetodid.
Testreaktiivide katsete andmete järgi võite võrrelda ja kinnitada tulemust TLC abil.

Näiteks olete saanud katsetulemuse Marquis reaktiiviga, mis andis musta värvi. Tavaliselt tähendab see, et teie amf. lahjendati MDMA-ga. Kui tilkade värvus muutub kollakaks, tähendab see, et teil on tõenäoliselt puhas amf. Võtke TLC-plaat, saastunud amf. proov, tõeline amf. ja puhas MDMA (kui teil on), tehke kolm ainestikku ja elueerige need, loendage Rf ja võrrelge tulemusi kirjanduse andmetega. Kui teie proovi laigud jagunevad kahte ossa, kus MDMA ja reaalse amf. sisaldus on sama, tähendab see, et teie proov on MDMA saastunud.
Kuiteie s amplituudis ei ole tegeliku amf. taseme laike, tähendab see, et teil on MAMA koos millegi amfetamiiniga, mis on sarnaste füüsikaliste ja organoleptiliste omadustega aine (metamfetamiin).
MZRQK9rAET

6. Lisaks segude määramisele võib uurija viia eksperimendi "Amfetamiini puhtuse määramine kodustes tingimustes", et mõõta amfetamiini protsentuaalset sisaldust pulbris. Siiski tuleb arvestada, et selles pulbris arvestatakse ka teisi primaarseid amiiniühendeid.

Kokkuvõte

Sulamispunkti kontrollimine võib lisada teisele etapile, et kinnitada kvaliteedi vastavust ja määrata lisandite sisalduse astet.
Käesolev juhend võimaldab määrata lisandite sisalduse astet, määrata saasteaineid ja kinnitada tulemusi erinevate meetodite abil. Lisaks saab mõõta amfetamiini kogust proovis
.
 
Last edited:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
ma ei tea täpselt, miks, aga kui ma ***** oma amfetamiini - ma ei tee teda puhtalt valgeks, vaid jätan veidi pronksist ja kui ma ***** seda nii - ta on tugevam.







Ma arvan, et see toimib nagu kelaatimisprotsess mikrotoitainete jaoks - see pronksvaik mõnes koguses aitab meie organismil amfetamiini maost vastu võtta ja kasutada. Ma tean, et ükskõik mis - teie toode peaks alati olema +7PH poolel. Kui teie toode on äädikhappeline - võite saada vigastada, sest teie mao saab toota ainult rohkem hapet ja ei saa toota aluseid, nii et võite kergesti põletada end seestpoolt. Kui toode on aluseline, siis ei pea muretsema - mao toodab hapet, et seda tasakaalustada - ainult toote osakesed ei tohiks olla liiga suured (suured osakesed võivad kahjustada teie keha, kui nad kleepuvad ühte kohta).
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Tere Patton, ehk te teate vastust sellele küsimusele, millest mul ei ole kunagi õnnestunud täielikult aru saada. Mis on täpselt amfetamiinipasta? Paljud müüjad müüvad seda internetis ja neil on mingi mõju, kuid mõnikord on mõju mõnevõrra kadunud, kui ma püüdsin puhastada nt kuivatamine siis atsetooniga pesu. Ja muidugi kaob suurem osa sellest ka ära. Siinsetest sünteesimeetoditest saad tavaliselt lõpuks kuiva amfetamiinsulfaadi, mis on pulber, sa lihtsalt filtreerid selle ja aurustad lahusti jäägid (nt petrooleeter), aga tavaliselt jääb see vaakumfiltreerimisel peaaegu kuivaks. Kas pasta on lihtsalt amfetamiinsulfaat, millele on jäänud veidi lahustit, või on see amfetamiini alus (täielikult või osaliselt)? Kui see sisaldab amfetamiini baasi, siis ei ole see täielikult sulfaatunud ja seda tuleks tõenäoliselt puhastada teisiti. Milline on teie soovitus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Te peate seda kontrollima, võib-olla see toode ei sisalda amfetamiini. Samuti saab u mõõta amfetamiini kogust tootes kodustes tingimustes, nagu seal kirjeldatud.
 
Last edited:

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Hei g. Patton. Ma leidsin artikli, mida te kommenteerisite varem ja ma ei leia, kui uuesti... lihtsalt mõtlesin, kui sa võiksid pm mulle ma olen pärast protsessi keerates
psudeoefedriini kuivaks tahkeks vormiks. Tänud
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Tere, Barton. Tahaksin küsida, kas amfetamiinid on olemas hüdrokloriidi, sulfaadi ja fosfaatsoola kujul, aga kas amfetamiinid on olemas ka oksalaatsoola kujul?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere, kes on Barton? =)
Olen kuulnud amfetamiinsahharaadist, kuid oksalaatsoolast ei ole kuulnud.
 
View previous replies…

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Vabandust patton ,ma olen algaja ja minu eksperimentaalne tase on koduköögi tasemel, nii et mul ei ole juurdepääsu paljudele materjalidele. Sellepärast tahtsin teada, kas oksalaat saab lõpliku kristalliseerumise käigus oksalaatsoola kujul. Viimasel ajal olen teinud mitmeid katseid ja enamik neist on olnud ebaõnnestunud, mis on üsna masendav.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Kui amfetamiini neutraliseerida oksaalhappega, saadakse amfetamiini oksalaat. See ei ole siiski soovitatav, kuna oksalaadid võivad põhjustada neerukive.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Üks porgand sisaldab rohkem oksaalhapet kui mitu grammi amfetamiini oksalaati, nii et see ei ole reaalne, vaid teoreetiline probleem. Rohkem on probleemiks see, et oksalaati on ebameeldiv nuusutada, see topib nina üles.
Oksalaat on küll hea võimalus saada soola mis tahes amiinist tänu mõnusatele lahustuvusomadustele, mille ta pärib oksaalhappelt, ütleme, et nad lahustuvad hästi kuumas ja soojas vees, kuid on peaaegu lahustumatud vees alla 10 °C, mis teeb sellest ühe vähestest sooladest, mida saab teha ja purustada vees. Ja see tuleb sageli väga kasuks.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Minu amfetamiin lõhnab pärast NaBH4/CuCl2 redutseerimise tegemist väga kergelt kaneeli järele, kuid see näeb välja valge ja sarnaneb palju "95%+ puhtuse" spoileri all olevatele piltidele (valge ja kohev), kuigi ma olen kindel, et puhtus ei ole nii kõrge, et see ei ole slouch.

On mingeid ideid, miks on lõhn? Kuidas saaksin lõhna eemaldada või parandada sünteesi, et sellist lõhna ei tekiks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere. See teema käsitleb katsetamist, mitte selle puhastamist. Võite teostada happe-aluse ekstraheerimise, kui see lõhn häirib teid.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Amfetamiinvesinikkloriidi soolasid võib suitsetada ? Ja kuidas muudetakse amfetamiini vaba alus hüdrokloriidsoolaks ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere, amf-hüdrokloriidisool on väga hüdrofiilne ja näeb tavaliselt välja nagu märg pulber. Võite proovida seda teha, kuid see on lihtsalt teie aja raiskamine.
Lisateave amfetamiini soolade kohta
 
Top