Question Ab ekstraheerimine või eraldamine ja puhastamine

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kasutades paar tassi segamisaparaatidena ja atsetooni sidruni ammoniaagi kollane pudel heet müriahape vesi ja kohvifiltrid. Sel juhul epsom sool eraldatakse ja puhastatakse esimene samm tean on pool vett pool sidrun ammoniaaki siis lisada kolm tilka hapet. Järgmine samm teises tassi ma usun on pool sidruni ammoniaaki pool atsetooni lisada kolm tilka hapet teises tassi lisada pool hapet pool atsetooni siis lisada kolm tilka hapet. Ma tean, et esimene samm on õige, kuid ma mäletan õigeid samme protsessi ma tean, et see hõlmas 7 erinevat segamist tassi ja shot klaasi ja küpsetada Epsom sool kuni valge siis jahvatada neid pulbriks ja segada esimese lahuse. Pärast paar segamist segate kõik kokku ühes tassi ja te peaksite vaevu nägema kaks kihti üks teise peal te valate sisse natuke kollast pudelit heet ja kaks kihti segunevad kokku ja te näete väikeseid lumehelbeid nagu osakesed ujuvad lahuses te võite soojendada lahuse kuni näete, et moodustub kollane õli ja kogute seda segamispulga abil või te ei kuumuta lahust ja ootate paar tundi ja näete, et moodustuvad väikesed ümmargused valged kerad ja filtreerite need välja kohvifiltri abil, siis valate sisse veidi müriaathapet ja te nüüd puhas ja vahavaba Epsomi sool ümberkristalliseerub. Kas sa tead juhuslikult selle reaktsiooni puuduvaid samme? Ma võin panna teaduslikud nimed koostisainete jaoks, kui te ei saa aru minu kirjutamisest ka kui teil on vaja natuke rohkem üksikasju ma võin proovida mäletada samme natuke rohkem ma kaotasin oma diagrammi, mida ma kasutasin, kui ma tegin seda eraldamise puhastamist. Ja palun vabandust minu Grammer ja õigekirja
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Te puhastate magneesiumsulfaati Epsomi soolast? Meil ei ole vaja mingeid koodisõnu ja jama, sest kõik teavad neid kuradi koodisõnu
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jah, just seda püüan ma teha. Aga tasside asemel eraldussahvriga
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dam kellelgi ei ole teadmisi, et seda teha, ma arvasin, et kindlasti keegi teab lol
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Keegi ei saa aru, miks, sest kaubanduslik Epsom-sool on päris kuradi puhas ja enamasti kasutavad inimesed seda kuivatusvahendina, nii et see ei pea olema nii puhas. Tasside asemel eraldussahtel tähendab lihtsalt dekanteerimist, ja pipetiga või süstlaga saab viimast natuke kätte. OK, ms lahustub vees, seega alustame sellest, nüüd on vaja mittepolaarset sol...mida iganes sa üritad teha, peab olema parem viis
 

browsing123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Lihtsalt eraldage vaha välja, et teha puhast Epsom-soola. Ja ainus, mida vajate, on see, mida ma postitasin. Võib-olla keegi teine teaks vist
 
Top