A-Oil to Hcl amfetamiin

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kas on olemas mõni juhend, kuidas teha (A-Oil)n-formyamphetamine amfetamiini hcl-ks? Tänan teid
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere. Soovite saada täpselt amfetamiini HCl või METHamphetamine HCl?
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Jah, lõpptoode oleks amfetamiini SULFAAT, mitte HCl.
Te töötleksite formüülamfetamiini, lisades HCl, et toota amfetamiini. Seejärel aluspuhastada see, ümberkristalliseerida ja aurudestilleerida vababaas. Seejärel lisatakse väävelhapet ja voilà: amfetamiinsulfaat.
 

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ok ma arvasin, et see on sama või nagu kokaiini puhul, et lõppsaadus on hcl. Ma ei ole keemik, nii et ma loodan, et te andestate mulle. Kas on võimalik, et ma õpin seda protseduuri, kui mulle antakse samm-sammult juhend ja ***** seda kõigepealt ettevaatlikult väikeses mahus? Keegi on nõus seda teadmist jagama või müüma? Oh ja ma mõtlesin amfetamiini mitte metamfetamiini.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
HCl amfetamiini sool on väga ebastabiilne (hüdrofoobne). HCl soolade metamfetamiini, kokaiini ja paljude teiste ainete puhul on stabiilne vorm.
 
Last edited by a moderator:

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Okei, siis küsin õigesti. Kas kellelgi on juhend või saab teha juhendi, kuidas muuta a-õli amfetamiinsulfaadiks? Tänan
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Tänan teid. Ka nüüd tunnen end piinlikult, et ma ei leia seda ise.
 

Dis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Tere kõigile,
kas ma olen õigesti aru saanud....
Saate kasutada ainult 15% puhtusega väävelhapet, et valmistada amfetamiinsulfaati A-Oilist (amfetamiini alus)?
Mis saab soolhappest 30-33% tehn. 250ml?? Mida saadakse soolhappe kasutamise tulemusena, kui see on üldse võimalik? amfetamiini vesinikkloriid....
Ja mis saab 39% puhtast fosforhappest? See on ilmselt amfetamiini fosfaat?
Või sain ma täiesti valesti aru ja sul on alati vaja kõige suurema puhtusastmega happeid, st 96-99%.
Mida on veel vaja, et A-Oilist amfetamiini teha? Olen kuulnud, et vaja on ka puhast metanooli, kas see vastab tõele?
Mul on hea allikas puhta metanooli jaoks, võib-olla enamik teist juba teab seda, "Tankpatronen" / "kütusepadrunid".....
Saksamaal ei saa neid kemikaale nii kõrge puhtusastmega osta... Või on sul suhted õigete inimestega....
Kas siin foorumis on kuskil juhised kuidas seda protsessi samm-sammult teha või kas keegi saab mulle näiteks lingi saata?
Ma tean, et A-õli + väävelhape = amfetamiini sulfaat.
Aga ma ei tea kuidas kogu protsess käib, ei saa olla, et vaja on ainult kahte asja, A-Oil ja väävelhapet.....
Oleks tore, kui keegi saaks mind valgustada!
Sest mul on praegu A-Oil olemas, aga ma ei tea, mida sellega teha :)
lahkesti tervitades
Dis

Ok, mõned küsimused on vastatud, ma nägin videot, kus ta teeb amfetamiini freebase'i, siis segab atsetooni väävelhappega ja valab seda tilkhaaval freebase'ile, kuni see sadestub ja pH on õige.
Kas see tähendab, et mul on vaja ainult väävelhapet ja atsetooni, et teha amfetamiinsulfaati A-Oilist?
Aga kuidas on eespool mainitud koostisainete puhtusega, kas keegi oskab mulle nendele küsimustele vastata, lihtsalt uudishimust.....
 
Last edited:

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
A-õli?

Kas amfetamiiniõli?

Oli see teine nimi?

kas need tooted on samad?
A-õli | BMK-õli | Fenüülatsetoon | PMK-õli | MDP2P-õli | P2P-õli.
 
Last edited:

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3

Analüüdi nimi N-formüülamfetamiin
CASi number 22148-75-0
Molekulaarsuse valem C10 H13 N O
Molekulmass 163,20
Täpne mass 163,2163
IUPAC N-(1-fenüülpropaan-2-üül)formamiid

https:// en.m.wikipedia.org/wiki/Formetorex

Ma arvan, et see on see, eks? Mis on selle enda aktiivsus? Läheb uurima.
 

drpepperz2!

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Anser küsimusele, selle üsna lihtne, hcl ei ole nii hüdroskoopiline kui eeldatakse, a-õli erineb kvaliteedi poolest, nii et täpset valemit ma ei saa anda.

Kui on võimalik saada, saate maksimaalselt 37% hcl lahust, eelistatavalt metanoolis. Vees töötab, kuid on palju rohkem vaeva.

Nii et kui 37% hcl metanoolis on kättesaadav, siis teate, kui palju moll baasi teie a-õli sisaldab. Sa võid lahjendada hcl-i rohkem metanooliga, arvutada väikese hcl-i ületamise kohta, et pH oleks ~6,7.

Lisage see tilkhaaval, samas on väike keeris, pärast metanooli+hcl lisamist lisate põhiliselt, kui vaja, veel metanooli ja segage veel mõnda aega.

Toode ei ole punane. Kuivatada. Mõõtke kuiva pulbri ph, lisades seda 20ml destilleeritud veele, kui see woeverytingr pH 7, saate seda veel corect, lisades metanooli ja õli või lisades metanooli ± hcl, kuni teil on teie amf-hcl, corect PH.

Kui tehakse regulaarse HCL-H20 lahusega, kasutage alati kõrgeimat HCL % mutch lihtsam leida, kasutage umbes 1,5x metanooli kogust kui A õli maht, lisage tilkhaaval HCL, tehke veesisaldus, te näete oma sademe tõenäoliselt kaduma enne, kui see jõuab põhja. Kasvav temp. Teeb selle veelgi rohkem vett suluteble. Jätkake, kuni desierd ph on reacht.

Nii et teil ei oleks kena pasta, ja ether on aeglaselt keeta ära vesi, või ad umbes 60% mahust metanooli, 48 H sügavkülmikus, et teie A ++ amf-HcL settida, eemaldage liqid ja laske tal kuivada, võite kontrollida, kas ph licqid on endiselt specs ja keeta ülejäänud liqid, et saada ülejäänud amf hcl.
 
Last edited:

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Kas te olete kindel, et 70% H2SO4 või HCl on niikuinii piisavalt puhas optimaalsete tingimuste jaoks? sest jah, ma mõtlesin, et H2O tapab amf-molekuli ja näiteks pesu atsetooniga tuleb teha puhta kuiva atsetooniga!
... Im just nüüd veel segaduses siin mu kallis*$*
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Amfetamiini soolade saamiseks on võimalik kasutada vesihapete lahuseid
Tuleb mõista, et seal olev vesi segab toote sadestamist
Üleliigse vee sidumiseks kasutatakse kuiva atsetooni ja toode sadestub välja
Parem on kasutada kõrgkontsentreeritud happeid
 
Top