Question 52190-28-0 probleemid hiina tehasest.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tere kõigile, sain 1 kuu tagasi 5 kg 52190-28-0 oma uuelt tarnijalt @AnnieGalaxy.

Toode on pruun ja tundub lõhnalt, tekstuurilt ja välimuselt sarnane nagu originaal 52190-28-0, probleemid tulevad siis, kui proovite sünteesi teha.
Esiteks ei lahustu see toode DCM-is või THF-is, isegi mitte EtOH-is, nagu kirjanduses öeldakse, see on esimene probleem.
Pärast seda, kui ma nägin seda probleemi, tegin sulamistemperatuuri tõestuse ja tulemused on samad, mis kirjanduses kirjas, umbes 85ºC. See toode lahustub ainult vees.

Teades selle toote sünteesi tööstuslikku tootmismeetodit, mõtlesin, et võib-olla on selles lisandeid, näiteks liigne broomi sisaldus, ja ma pesin seda 10%-lise naatriumtiosulfaadi lahusega, kuid see ei toimi.
Lõpuks proovisin Bk-Mi sünteesi, lahustades toote (50 g 52190-28-0) küllastunud vees/NaHSO3 lahuses ja seejärel lisasin DCMi. Ma ootan kihtide eraldumist ja tundub, et toode oli DCM-is, kuid kui ma lisan metüülamiini vesilahust, ei tõuse temperatuur mitte midagi, märkides mulle, et siin ei ole metüülamiini, kuid isegi selle näitajaga järgisin sünteesi. Pärast 90 minutit metüülamiini ma lõpetan segamine ja see tekitab kihi eraldumine.
Ma võtan orgaanilise kihi ja lisan HCl 37% tilkhaaval ikka veel ph 5,5 ja midagi ei ilmne mõne päeva pärast.
Proovisin sünteesi THF-i ja NMP-ga ja samuti ei juhtunud midagi.

Ma tahan teada, kas on veel inimesi, kellel on sama probleem.

Mul on õnne, sest minu uus tarnija @AnnieGalaxy ütles mulle, et see oli tehase probleem enne veebruari Hiina pühi ja ta kavatseb saata mulle uuesti ja TASUTA teised 5kgs 52190. Ma soovitan selle tarnijaga koostööd teha, ta vastab väga kiiresti küsimustele ja annab hinnapakkumisi.

Tänan @Acidosis, et ta lahendas kõik minu kahtlused selle toote kontrollimisel ja selle sünteesi puhul.
 
Top