Looking for a vendor Vajatakse 3CMC/3MMC müüjat!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Tundub, et minu eelmine teema ei olnud edukas, nii et siinkohal uuesti. Soovin osta 3CMC või 3MMC, lahtised tellimused, saatmine ELi.

Ma olen tüdinenud ja väsinud petturitest, nii et kui teil on mingeid kavatsusi, palun lahkesti ja õrnalt f.cuk off. Olnud scammed siin juba liiga palju kordi, escrow viis või mitte.

Nii et siin me läheme, ma ootan pm's, ma olen enamasti huvitatud kvaliteedi nii et kui teil on, mida see võtab saame jõuda kokkuleppele. Proovi oma tootest on vaja. Proovid makstakse ( ma ei ole cheapass otsib freebies).
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Sooviksin kuulda ka head 3mmc tarnijat :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Kas teil on number või midagi, millega ma saan teiega ühendust võtta
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Ilmselt minu õnn ei ole hämmastav, ikka otsin, ma tahan TOP kvaliteediga kraami 3CMC (3MMC on võimalus ka, kuid teine), ei viitsi vähemkvaliteetset. Mõnele poola dudes, kes saatis mulle sõnumeid, vennad palun kasutada google translate või midagi, mul ei ole aimu, mida sa ütlesid polska ei teinud google translate, kasutame sama keelt, kui me tahame saada sama tulemus (raha), aitäh.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Ma leian teie jaoks mu sõber dont worry
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Sa küsid pidevalt müüjaid 3cmc ja 3mmc jaoks, kuid ka sa jätad palju kommentaare siin 3cmc jaoks, ja väga häid kommentaare... midagi see dosent sobib õigesti sinu jutu bro😂😂
 
Top