Question 2b3m ja prokaiini / kokaiini lõikamine

Vansnuifwijk

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile,

Mul on mõned kogemused keemias, kuid im hädas mõne asjaga.

1) Ma tahaksin enda jaoks seadistada väikesemahulist 3mmc tootmist. Ainus asi on see, et iga1 räägib siin 2b4m kohta, kas on ka mõni1 kes on edukalt ostnud 2b3m siin?

2) Minu elukaaslane otsib some1 kes saaks aidata koksilõikamisel prokaiinitellistega, makstakse.

Ma loodan, et u poisid saavad mind aidata ;)

Tervitused!

vansnuifwijk
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ma oletan, et sellepärast, et kõik, mida te seal ütlesite, on solvav ja ignorantne. Loomulikult ei ole sul mingit keemiakogemust, sest sinu grammatika tõttu ajaksid sind laborist välja. Me kutsume inimesi üles mitte kärpima ravimeid, vaid hoopis rohkem küsima. Enamasti näeme narkootikume lõikavaid inimesi kui tohutuid pätid ja madala moraalse väärtusega väikevargad. Tõenäoliselt tegid sa postitusi, mis nägid välja nagu reklaam, et kedagi palgata või midagi osta. Selleks on ainult üks koht turg ja selle postitamine foorumis või chatis on bannitav rikkumine
Ma panustan 5 dollarit, et sa tegid se eral postitusi ja ei ole isegi lugenud rul3s. Need on iga lehe b9ttom all RULES all.
 

Vansnuifwijk2

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Lol aitäh vastuse eest, kuid inglise keel on minu 3. keel, nii et mind grammatika pärast naelutada on lihtsalt halb põhjus. Vean kihla, et sa kui USA mod inglise keel on sinu ainus keel. Siin on palju kontosid, kes pakuvad abi vastutasuks €, neil on see isegi oma bios, mis nendega on?

Tervitused
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Millisest riigist olete pärit?
 
Top