Question Πού να εγκαταστήσετε το εργαστήριό σας;

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Πού πιστεύετε ότι είναι ένα καλό μέρος για να στήσετε το εργαστήριό σας;
Πρόσφατα είδα μια αγγελία για φθηνό ενοίκιο για ένα γραφείο σε ένα κτίριο γραφείων.
Πιστεύετε ότι είναι καλή ιδέα να εγκαταστήσετε το εργαστήριό σας σε κτίριο γραφείων; Φυσικά δεν θα παρήγαγα ναρκωτικά όταν ήταν άλλοι εκεί, αλλά θα παρήγαγα τη νύχτα ή όταν όλοι οι άλλοι άνθρωποι έχουν φύγει.
Τι πιστεύετε γι' αυτό;
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Μπορείτε να το ρυθμίσετε οπουδήποτε, γεννήτριες εργασίας. Πρέπει να αντιμετωπίσετε την αφόρητη μυρωδιά.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ναι, το ξέρω. Σχεδίαζα να αγοράσω growtents για την καλλιέργεια ζιζανίων. που θα πρέπει να φιλτράρουν όλες τις μυρωδιές που γίνονται από τη σύνθεση. Εννοώ ότι όλοι θα το έβρισκαν περίεργο αν μύριζαν ισοπροπυλική αλκοόλη ή ακετόν σε ένα κτίριο γραφείων.
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Το IPA ή η ακετόνη θα πρέπει να είναι το λιγότερο που σας απασχολεί.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Είναι απλώς ένα παράδειγμα. Δεν θα τρέχω με ένα κιλό P2NP σε ένα κτίριο γραφείων όταν είμαι φτιαγμένος από κόκα κόλα και θα το δείχνω σε όλους. Δεν θα ήμουν τόσο ηλίθιος. Δεν κάνω καν χρήση ναρκωτικών και θα παρήγαγα μόνο όταν όλοι έχουν φύγει από το κτίριο.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Εγκαταστήστε όπου είστε άνετα κανείς δεν θα σας δει ποτέ χρησιμοποιήστε μόνο ό,τι χρειάζεστε βάλτε το στην άκρη μόλις τελειώσετε έχετε κοινή λογική α ναι και ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ ποτέ μην αναφέρετε ναρκωτικά εκτός αν σας αρέσει η δομή ενός περιβάλλοντος που μοιάζει με φυλακή ή το να αναγκάζεστε να κάνετε πράγματα για την αστυνομία που αν το μάθαινε κάποιος μάλλον δεν θα σας έβρισκε ιδανικό φίλο

Εν κατακλείδι μόνο τις συσκευές που χρειάζεστε τίποτα περισσότερο καθαρίστε και βάλτε μακριά όπως προχωράτε χρησιμοποιήστε μόνο τις χημικές ουσίες που χρειάζεστε και μόνο στις ποσότητες που απαιτούνται και μετά ανάλογα με το αν σας αρέσει το πρωκτικό σεξ πείτε στους ανθρώπους για το επίτευγμά σας ή κρατήστε το στόμα σας κλειστό
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ήμουν κάπως απογοητευμένος όταν είδα έναν σύνδεσμο εδώ από το άλλο νήμα σχετικά με τις τοποθεσίες των εργαστηρίων, λες και κάποιος είχε το τέλος όλων των απαντήσεων, μόνο και μόνο για να βρω αυτό. Παρακαλώ μην το εκλάβετε αυτό ως προσωπική επίθεση, αλλά ελπίζω ότι ο συνδυασμός του τόνου, του σαρκασμού και της προοπτικής μου οδηγεί το σημείο μου για όποιον ενδιαφέρεται. Ως απάντηση στις αναρτήσεις: Είμαι άνετα στην κρεβατοκάμαρά μου. Αυτό δεν το καθιστά ιδανικό μέρος για να στήσω ένα εργαστήριο. Μάλλον είναι κακή ιδέα εξ αρχής να έχεις ένα "εργαστήριο ναρκωτικών" εγκατεστημένο ή να λειτουργεί σε ένα ενοικιαζόμενο ακίνητο, καθώς δεν είσαι ο ιδιοκτήτης και δεν είσαι ο μόνος με κλειδί, σε μια εμπορική εγκατάσταση επίσης; Λοιπόν, αυτό είναι εντάξει υποθέτω... αρκεί να είναι μετά το πέρας του ωραρίου και να έχετε βεβαιωθεί ότι είστε άνετα. Ναι, για την ακρίβεια, να είσαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ άνετα όσο ρισκάρεις τη ζωή και την ελευθερία σου. Φορέστε τις πιτζάμες σας, νιώστε σαν στο σπίτι σας. Καταλαβαίνω ότι με το άνετα εννοείς, βασικά, απλά την αυτοπεποίθηση να λειτουργείς με όποια ιδιότητα μπορείς να δικαιολογήσεις ως "ασφαλή". Ωστόσο, δεν θα το διασκέδαζα καθόλου, καθώς αυτό σίγουρα μπορεί να οδηγήσει μόνο σε εφησυχασμό.
.
Τι λένε για τον εφησυχασμό; (Ξεχνάω, αλλά...) Μην αυταπατάσαι ποτέ σε μια ψεύτικη αίσθηση ασφάλειας, αλλά ούτε και να γκριζάρεις τα μαλλιά σου ανησυχώντας γι' αυτό: "Δεν είμαι φτιαγμένος από κόκα και τρέχω στο κτίριο μυρίζοντας αιθέρα με ένα κιλό μεθυλαμίνη, μιλώντας σε όλους όσους δεν είναι εκεί ούτως ή άλλως, οπότε "όλα καλά".'" Προσπαθήστε να παίξετε το ρόλο αυτού που λέτε ότι είστε και ό,τι υποτίθεται ότι κάνετε, και προσπαθήστε να μη φαίνεστε σαν να είστε ένας παρανοϊκός, αβέβαιος και ασταθής παράνομος παρασκευαστής ναρκωτικών, που προσπαθεί ύποπτα, να κρύψει τις πράξεις του. Αντιμετωπίστε κάθε μαγείρεμα σαν να είναι καθ' οδόν ο δικαστής, οι ένορκοι και ο δήμιος για να σας κάνουν έλεγχο ευεξίας μόλις βγάλετε το ακατέργαστο προϊόν σας με ένα μιλιταριστικό πνεύμα πρωτοβουλίας. Ξεκινήστε να διαλύετε και να καθαρίζετε πριν ή κατά τη διάρκεια της ανακρυστάλλωσης, αν είναι δυνατόν, για παράδειγμα.

Σε αντίθεση με τη δημοφιλή πεποίθηση, οι φυλακές και τα σωφρονιστικά καταστήματα δεν είναι γεμάτα από ομοφυλόφιλους βιαστές ή/και πληροφοριοδότες. Σίγουρα, υπάρχουν πολύ περισσότεροι από όσους μπορούν να επιβεβαιωθούν. Είχα την ευχαρίστηση να επισκεφθώ μερικά από αυτά τα υπέροχα ιδρύματα. Δεν ξέρω πού ή πώς αρέσει σε όλους τους άλλους να εκτίουν την ποινή τους, ο καθένας το δικό του, εγώ θα προτιμούσα να μείνω έξω από αυτή την εξίσωση. Ίσως να φταίει το Χόλιγουντ για το στερεότυπο. Τόσο ο σοδομισμός όσο και η επικοινωνία/συμβιβασμός με την εξουσία, σε οποιοδήποτε επίπεδο, συνήθως αποφεύγονται παγκοσμίως και ανοιχτά. Ακόμα και οι "εντάξει" δεσμοφύλακες δεν γουστάρουν τους χαφιέδες, καθώς και οι ίδιοι οι δεσμοφύλακες καταγγέλλονται επίσης. Προτιμώ να διαβάζω και να γυμνάζομαι ο ίδιος, το σκάκι είναι επίσης ωραίο. Η απώλεια της ελευθερίας ως αποτέλεσμα του να σε πιάσουν να κάνεις κάτι που δεν πρέπει να κάνεις, έρχεται μαζί με την επικράτεια, αν και δεν χρειάζεται να είναι και προσπαθούμε σαν τον διάολο. Κάποια στιγμή θα έπρεπε να είναι αναμενόμενο και προγραμματισμένο, αν και να αποφεύγεται με υψηλό ενίοτε κόστος.

Η συμβουλή μου: κλωτσήστε τον μεγαλύτερο τύπο από την πρώτη μέρα, ή γίνετε η σκύλα κάποιου..... ε, εννοώ... Να σέβεστε τους πάντες, αλλά προσπαθήστε να μην κάνετε φίλους. Μην ενταχθείτε σε συμμορίες. Μείνε με τους "δικούς σου ανθρώπους". Μην παίζεις τυχερά παιχνίδια και μην μαστουρώνεις. Κράτα τις μαλακίες σου για τον εαυτό σου. Αν είσαι σταθερός τύπος και κοιτάς τη δουλειά σου και ξέρεις πότε να το βουλώσεις, δεν θα πρέπει να ανησυχείς για τίποτα. Πιθανότατα, κανείς δεν πρόκειται να σου επιβάλει τίποτα, μπάτσος ή κατάδικος, αν δεν το προσκαλέσεις εσύ. Αν νομίζεις ότι θα παρανομήσεις και τίποτα δεν πρόκειται ποτέ να πάει τρομερά στραβά, έχεις αυταπάτες. Το ίδιο σου το αίμα μπορεί να σε πείσει να σε πουλήσει στο ποτάμι, "για το καλό σου"... "Για να μη βλάψεις τον εαυτό σου ή τους άλλους." Πράγματι, τα χαλαρά χείλη βυθίζουν τα πλοία.

Η ουσία, όπως μου έλεγαν οι παλιοί, "αν δεν μπορείς να εκτίσεις την ποινή σου, τότε μην κάνεις το έγκλημα." Αν θέλεις να ανέβεις, προετοιμάσου για τις συνέπειες και να τις αντιμετωπίσεις, ΜΟΝΟΣ σου. Σου υπόσχομαι ότι ο κόσμος θα σε ακούσει και θα πει "καλά, αυτό είναι χάλια", αλλά στο τέλος της ημέρας, κανείς δεν πρόκειται να δώσει δεκάρα για το πόσο κακή τύχη είχες και πώς εξελίχθηκαν τα πράγματα. Οι έξυπνες μέλισσες δεν αγοράζουν περιστρεφόμενες ζάντες και αυτοκόλλητα για το ολοκαίνουργιο Escalade τους με το πρώτο μάτσο μετρητά τους. Τα φυλάνε για μια βροχερή μέρα, όταν θα χρειάζονται δικηγόρο και εγγύηση και όλοι θα τους έχουν γυρίσει αναπάντεχα την πλάτη. Ζητώ συγγνώμη για κάθε προσβολή. Δεν εννοώ τίποτα, μόνο να βοηθήσω. Επίσης, συγγνώμη για την τεράστια παρεκτροπή στο θέμα της φυλακής, ωστόσο, δεν έχω δει πολλές συμβουλές από κανέναν σε αυτό το φόρουμ με πραγματική διορατικότητα ή εμπειρία σχετικά με το τι πρέπει να κάνετε όταν η ζωή γίνεται SNAFU'd. Δεν πρόκειται όλοι να φτάσουμε στο τέρμα σώοι και αβλαβείς, αν φτάσουμε καθόλου. Στατιστικά, πολλοί από εμάς θα προσκρούσουν σε τοίχο κάποια στιγμή σε αυτόν τον δρόμο. Ελπίζω να δω το πλήρωμα της ΒΒ να πετάει πάνω από το ραντάρ. Σας εύχομαι καλή τύχη και επιτυχία και πολλά γόνιμα μαγειρέματα! Συγγνώμη, επίσης, για αυτό το μακροσκελές ποστ.
---Με αγάπη και σεβασμό. o7
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Δεν είμαι θυμωμένος μαζί σου φίλε όλα όσα λες είναι αλήθεια υπάρχει μέρος που μπορείς να βάλεις ένα υπάρχουν τρόποι να το κάνεις σωστά αλλά θα σε πιάσουν ή ο τοπικός επιχειρηματίας θα σε γαμήσει ή θα καταλήξεις να δουλεύεις γι' αυτούς αυτό συμβαίνει εκβιασμός θα συμβεί μόλις γίνεις δημοφιλής ειδικά αν έχεις ένα δυσεύρετο δημοφιλές ένωση οι μέρες σας θα είναι μετρημένες γρήγορα ακόμα και αν δεν το πείτε σε κανέναν και οι άνθρωποι που ρωτάνε για ένα μέρος για να βάλουν ένα εργαστήριο θα πρέπει να πάρουν την απάντηση που έδωσα κατά την ταπεινή μου γνώμη δεν είναι ακριβώς η σωστή απάντηση για όλους αλλά είναι σίγουρα η σωστή απάντηση για κάποιον που ρωτάει που πρέπει να βάλω ένα εργαστήριο ναρκωτικών. Μπορεί να υπάρχει ένα επιχείρημα ότι ίσως είναι απλά περίεργος κάνει έρευνα για ένα βιβλίο θέλει να βάλει ένα εργαστήριο ναρκωτικών όπου έχει περισσότερα χρήματα από ό, τι λογική. Πιστέψτε με, δεν τα βλέπω αυτά τα πράγματα επειδή νοιάζομαι για τους πραγματικούς ανθρώπους και σίγουρα δεν είμαι εγώ που απλά προσπαθώ να βοηθήσω. Θα το συγκρίνω αυτό με ανθρώπους που είπαν ψέματα για τις δόσεις που πήραν προσπαθώντας να καυχηθούν λέγοντας ότι έγραψε δόσεις και πώς όλα πήγαν καλά και ποτέ δεν σκέφτηκα ότι οι άνθρωποι θα το έπαιρναν πραγματικά αυτό ως πραγματικότητα και θα έπαιρναν 250 mg Etizolamm. Είναι αποθηκευμένες γραμμές των ενώσεων NBOMe καλά αισθάνομαι άσχημα άνθρωποι σαν αυτό καταλήγουν στο νοσοκομείο μιλούν στους μπάτσους καταλήγουν να έχουν απαγορεύσει τα πράγματα έχουν την κοινότητα να φαίνεται σαν ένα μάτσο f****** χούλιγκαν είναι ευθύνη όλων να μην ενθαρρύνουν την καταστροφή μιας κοινότητας. Ποτέ δεν έχω νιώσει μεγαλύτερος στη ζωή μου από το να γράφω μια δήλωση από την εποχή μου που νοιάζομαι για αυτό το μέρος, φύγε από το γκαζόν μου.
 
Last edited:

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Η συμβουλή μου: κλωτσήστε τον μεγαλύτερο τύπο από την πρώτη μέρα, ή γίνετε η σκύλα κάποιου..... ε, εννοώ... Να σέβεστε τους πάντες, αλλά προσπαθήστε να μην κάνετε φίλους. Μην ενταχθείτε σε συμμορίες. Μείνε με τους "δικούς σου ανθρώπους". Μην παίζεις τυχερά παιχνίδια και μην μαστουρώνεις. Κράτα τις μαλακίες σου για τον εαυτό σου. Αν είσαι σταθερός τύπος και κοιτάς τη δουλειά σου και ξέρεις πότε να το βουλώσεις, δεν θα πρέπει να ανησυχείς για τίποτα. Πιθανότατα, κανείς δεν πρόκειται να σου επιβάλει τίποτα, μπάτσος ή κατάδικος, αν δεν το προσκαλέσεις εσύ. Αν νομίζεις ότι θα παρανομήσεις και τίποτα δεν πρόκειται ποτέ να πάει τρομερά στραβά, έχεις αυταπάτες. Το ίδιο σου το αίμα μπορεί να σε πείσει να σε πουλήσει στο ποτάμι, "για το καλό σου"... "Για να μη βλάψεις τον εαυτό σου ή τους άλλους." Πράγματι, τα χαλαρά χείλη βυθίζουν τα πλοία.


...θα το κάνει αυτό. STFU, ασχοληθείτε με τους δικούς σας ανθρώπους και μην είστε ανόητοι. συμπεριφερθείτε φυσιολογικά. done deal
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Και όχι προσβάλλω την προβολή σας να νομίζετε ότι ξέρετε τίποτα για τις συμβουλές που αλλάζουν τη ζωή που δίνετε ήταν τέτοια εμπιστοσύνη είναι ενοχλητικό να ακούω να δίνετε συμβουλές βασισμένες σε απολύτως τίποτα στον πραγματικό κόσμο θα μπορούσα να είμαι οποιοσδήποτε θα μπορούσα να τα βγάζω όλα από το μυαλό μου θα μπορούσα να είμαι ένα πρόγραμμα συνομιλίας αλλά αυτό που δεν κάνω είναι να ενθαρρύνω τους ανθρώπους να κάνουν ηλίθια πράγματα στην υψηλότερη δυνατή κλίμακα απλά σκεφτείτε το φίλε
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Αδελφέ είμαι πιο μπερδεμένος από ό,τι ήμουν πριν. Σε ποιον στο διάολο μιλάς; Σε μένα; Σε κάποιον άλλο;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Λυπάμαι που αισθάνεστε έτσι @testint - πιστεύω ότι μιλάει σε μένα @Kanalratte556
Ωστόσο, δεν πιστεύω ότι έχω κάνει τα πράγματα για τα οποία με κατηγορείτε. Σίγουρα όχι σκόπιμα. Ξαναδιαβάστε τι είπατε και "απλά σκεφτείτε το, φίλε
Σκόπιμα δεν αποκάλεσα κανέναν με το όνομά του, ή από το όνομά του για το θέμα αυτό, οπότε .. μην είσαι τόσο ευαίσθητος, σε παρακαλώ. Είμαστε όλοι εδώ και επικοινωνούμε με σκοπό να βοηθήσουμε και να μάθουμε ο ένας με τον άλλον και από τον άλλον (ελπίζω).

Συμβουλές που αλλάζουν τη ζωή; Με τόση αυτοπεποίθηση και -απολύτως- χωρίς κανένα πραγματικό κόσμο ....anything.... ? Μήπως ενθάρρυνα κάποιον να κάνει βλακείες σε μεγάλη κλίμακα; Να σκεφτείτε τι ακριβώς; Η συμβουλή μου ήταν και είναι απλά: δεν είναι έξυπνη ιδέα να βολευτείτε ποτέ ενώ κάνετε εγκλήματα - έτσι συνήθως συλλαμβάνονται οι κατά τα άλλα επιτυχημένοι εγκληματίες. Μην παίρνετε ρίσκα που δεν μπορείτε να διαχειριστείτε τις συνέπειες. Να έχετε αποταμιεύσει χρήματα για την περίπτωση των εν λόγω συνεπειών. Ίσως να μην χρησιμοποιείτε έναν δημόσιο χώρο για μυστική παρασκευή ναρκωτικών. Προσπαθήστε να μην έρχεστε πολύ κοντά με τους λεγόμενους σοδομιστές και τους δούλους της αστυνομίας, αν όντως πάτε φυλακή.

"Η συμβουλή μου: κλωτσήστε τον μεγαλύτερο από την πρώτη μέρα, αλλιώς γίνετε η σκύλα κάποιου..... ε, εννοώ..." -- είχε σκοπό να κάνει λίγο χιούμορ για να προσπαθήσει να αφοπλίσει οποιαδήποτε αντιληπτή προσβολή. @testint Η συμβουλή σου φαίνεται να είναι απλώς: "διάλεξε μια τοποθεσία στην οποία νιώθεις άνετα και κράτα το στόμα σου κλειστό, εκτός αν σου αρέσει το σεξ στη φυλακή". Συγχωρέστε με που παίζω τον "δικηγόρο του διαβόλου" στα σημεία σας και προσθέτω τα δικά μου δύο σεντς στο όλο θέμα. Κανείς δεν πρέπει ποτέ να υποθέτει ότι κάτι είναι εγγυημένα ασφαλές ή ότι γνωρίζει τα πάντα, αυτό προσπαθώ να πω. Ξέρω ότι δεν τα ξέρω όλα, δεν προσπαθώ να συμπεριφέρομαι ή να ακούγομαι σαν να τα ξέρω. ....ΞΕΡΩ όμως αυτά που ξέρω. Κανείς δεν μπορεί να μου το στερήσει αυτό και θα το διακηρύσσω μέχρι την τελευταία μου ανάσα, αν χρειαστεί.

Πάρτε αυτά που είπα για ό,τι αξίζουν, φίλε. Το οποίο δεν πρέπει να αξίζει τίποτα. Στο κάτω κάτω, είμαι σίγουρα ένα τίποτα, από το ίντερνετ, που βγάζει τα πράγματα από το μυαλό του, μπορεί να είμαι και ο Αλ. Οπότε δεν χρειάζεται να προσβληθείς. Αυτό δεν είχε σκοπό να αποτελέσει επίθεση ή επιχείρημα, παρά μόνο προτάσεις και κριτικές. Με κάθε τρόπο, κάντε ό,τι θέλετε. Μιλούσα κυρίως για την ιδέα του να παίρνεις ρίσκα και να είσαι προετοιμασμένος για τις συνέπειες .. απλά να είσαι ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ για τις πράξεις σου, κυρίως απέναντι στον εαυτό σου.

Όσον αφορά το "απολύτως ...κάθε πραγματικό κόσμο ...ΤΙΠΟΤΑ", ελλείψει καλύτερης λέξης. Ανέφερα ότι έχω πράγματι βρεθεί σε αυτά τα μέρη, περισσότερες από δύο φορές σε δύο τοποθεσίες, για μεγάλα χρονικά διαστήματα. Όπως είπα, δεν καταλήγουν όλοι οι επισκέπτες να είναι χαφιέδες με μαλακές κωλοτρυπίδες. Είναι κάτι που συμβαίνει, αλλά δεν είναι επίσης δύσκολο να αποφύγει κανείς όλο αυτό το χάλι αν ήθελε να το αποφύγει. Δεν θα προσπαθούσα να υποδείξω σε κανέναν πώς να ζήσει τη ζωή του, μέσα ή έξω από τη φυλακή, νομίζω ότι η συμβουλή μου για το πώς να εκτίσετε την ποινή σας (αν έπρεπε) χωρίς όλες τις επιπλέον μαλακίες είναι ένα καλό σημείο εκκίνησης για όποιον προσπαθεί να κάνει ακριβώς αυτό. Μην αφήσετε αυτά που είπα να κρατήσουν κανέναν από εσάς πίσω από τη δόξα. Κάντε το, φίλε. Γίνε όσο πιο πολύ μπορείς να γίνεις. Bee safe <3
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Σας ευχαριστώ χρειαζόμουν ότι πραγματικά έχοντας κάνει πράγματα ο ίδιος και γνωρίζοντας πόσο μακριά είναι το πραγματικό πράγμα ελλείψει καλύτερου trem από την πραγματική ζωή σκατά που έχω βιώσει με κάνει λίγο κουρασμένος 8 πρέπει να σταματήσει και να θυμάστε ότι όλα δεν είναι σαν αυτό που έχω βιώσει σας ευχαριστώ για την απάντησή σας
 
Top