Πού μπορώ να βρω έναν αξιόπιστο πάροχο υπηρεσιών VPN;

davidliam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Γεια σε όλους, πρόσφατα είχα κάποια προβλήματα με την τρέχουσα υπηρεσία VPN μου, δεν έχω ιδέα γιατί αποσυνδέεται συνεχώς από μόνη της και έχει αρχίσει πραγματικά να παρεμβαίνει και στην εργασία μου. Κάποιος γνωστός μου μου είπε για αυτή την εφαρμογή που ονομάζεται VPN για Windows. Το έχει δοκιμάσει κανείς εδώ;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Το VPN έχει έναν τρόπο να αποσυνδέεται μερικές φορές. Έχετε ακούσει για τη λειτουργία Kill Switch; Το Kill Switch διακόπτει τη μετάδοση δεδομένων εάν το VPN αποσυνδεθεί κάποια στιγμή.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Για ένα γρήγορο και αξιόπιστο VPN, το οποίο δεν κρατάει κανένα αρχείο καταγραφής της σύνδεσής σας, θα μπορούσα να σας συστήσω μόνο το Mullvad VPN, το οποίο είναι ένα VPN που εδρεύει εκτός της χώρας, η τιμή ανά μήνα είναι κάτι σαν 5$, το οποίο είναι προσιτό για όλους υποθέτω
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
24
Points
3
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε το Mullvad και πληρώστε μέσω XMR

Είναι σοβαρά το μόνο VPN που θα συνιστούσα να χρησιμοποιήσετε.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Νομίζω ότι δέχονται μόνο BTC
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Η Mullvad και η PP είναι οι καλύτερες
 

Flaffy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Νομίζω ότι μόνο ο δικός σας διακομιστής vpn
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Το Expressvpn είναι λίγο πιο ακριβό από τα άλλα ( https://www.expressvpn.com/order) αλλά έχει έδρα την offshore , είναι επίσης πολύ διάσημο για την πολιτική του no logs + έχουν επιλογή kill switch



Όπως δηλώσαμε στις τουρκικές αρχές τον Ιανουάριο του 2017, η ExpressVPN δεν διαθέτει και δεν κατείχε ποτέ αρχεία καταγραφής συνδέσεων πελατών που θα μας επέτρεπαν να γνωρίζουμε ποιος πελάτης χρησιμοποιούσε τις συγκεκριμένες IP που αναφέρθηκαν από τους ερευνητές. Επιπλέον, δεν μπορέσαμε να δούμε ποιοι πελάτες είχαν πρόσβαση στο Gmail ή στο Facebook κατά τη διάρκεια του εν λόγω χρονικού διαστήματος, καθώς δεν τηρούμε αρχεία καταγραφής δραστηριοτήτων. Πιστεύουμε ότι η κατάσχεση και η επιθεώρηση του εν λόγω διακομιστή VPN από τους ερευνητές επιβεβαίωσε τα εξής σημεία
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Απλά μια ερώτηση...
Πρέπει να χρησιμοποιούμε VPN όλη την ώρα; ή μόνο στον επικίνδυνο ιστότοπο...
Διαφορετικά το Tor δεν είναι αρκετό;
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Η χρήση ενός παρόχου VPN για την πλοήγηση με κανονικά προγράμματα περιήγησης ενισχύει το απόρρητό σας, αλλά θα πρέπει να λάβετε ακόμη περισσότερα μέτρα ώστε να μην συλλέγονται συνεχώς δεδομένα σχετικά με εσάς. Για ιστότοπους στους οποίους έχετε εγγραφεί με τα πραγματικά σας δεδομένα, δεν είναι απαραίτητη η χρήση VPN.
Το TorBrowser είναι πάντα μια καλή επιλογή, με ένα πρόσθετο VPN, μπορείτε να κρυπτογραφήσετε τα δεδομένα σας που πηγαίνουν στο δίκτυο Tor και ο πάροχος υπηρεσιών διαδικτύου σας δεν θα γνωρίζει ότι χρησιμοποιείτε το Tor. Είναι μια επιπλέον ασφάλεια, για αυτό πρέπει πρώτα να δημιουργήσετε τη σύνδεση VPN και μετά να ξεκινήσετε το πρόγραμμα περιήγησης Tor, και μετά να χρησιμοποιήσετε το Tor μέσω VPN.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Ναι... Το Tor μέσα στο VPN είναι αρκετά ασφαλές αλλά πολύ αργό...
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Ευχαριστώ για τις συμβουλές
 

badrobtr06

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vip72 καλύτερο bruh trust me
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
439
Reaction score
675
Points
93
https:// myvpn.run/

Αυτό το πρόγραμμα είναι χρήσιμο για τη γρήγορη διαμόρφωση ενός προσωπικού διακομιστή VPN.


Διαμορφώστε οποιονδήποτε διακομιστή μέσω των ασφαλών πρωτοκόλλων L2TP, PPTP, OpenVPN, WireGuard, ShadowSocks με ένα άγγιγμα.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Και πώς γίνεται η ανωνυμοποίησή μου; Δεν έχει καμία απολύτως διαφορά αν χρησιμοποιώ την IPS IP μου ή έναν κεντρικό υπολογιστή διακομιστή VPN για τον οποίο έχω πληρώσει.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Η ιδιωτική πρόσβαση στο διαδίκτυο δέχεται κρυπτογράφηση για πληρωμή και δεν απαιτεί προσωπικές πληροφορίες. Ο ισχυρισμός τους περί μη καταγραφής αρχείων καταγραφής έχει επίσης δοκιμαστεί αρκετές φορές στο δικαστήριο και προφανώς είναι νόμιμος.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Κατά κάποιο τρόπο αμφιβάλλω ότι με έδρα εταιρείας στις ΗΠΑ, οι νόμοι της χώρας αυτής προβλέπουν κάτι εντελώς διαφορετικό.
Και δεύτερον, έχω περιορισμένες διασυνδέσεις με αυτόν τον πάροχο. Πώς θα ελέγξουν πόσες συνδέσεις έκανα ταυτόχρονα, όταν δεν υπάρχει αρχείο καταγραφής; Είναι ψέμα ότι σε καταγράφουν και την IP σου.
Η κρυπτογράφηση δεν είναι ανώνυμη, πρέπει να πληρώνετε με paysafecard ή κάτι ανάλογο, ή με μετρητά σε φάκελο.
Μην πιστεύετε όλα όσα παρέχονται από τους παρόχους VPN και τον Τύπο που αναφέρεται σε αυτούς.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Αναγνωρίζω αυτούς τους κινδύνους και προσωπικά επιμένω να χρησιμοποιώ το Tor, αλλά ο OP ρωτάει συγκεκριμένα για VPN και κατά την άποψή μου, η Ιδιωτική Πρόσβαση στο Διαδίκτυο είναι μάλλον το ασφαλέστερο στοίχημά σας εκεί.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Υπάρχουν καλύτεροι πάροχοι εκεί έξω.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ποια είναι η γνώμη σας για τη NordVPN;
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Ο @HIGGS BOSSON έχει δίκιο, το μόνο VPN που αξίζει να χρησιμοποιηθεί είναι το δικό του.
αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορώ να φτιάξω ένα απλό tuto για το πώς να φτιάξετε το δικό σας VPN και/ή να στέλνετε μηνύματα με ασφαλή τρόπο

Meribel
 
Top