πού μπορώ να αγοράσω χλωροφόρμιο 95%; Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
στη χώρα μου απαγορεύεται και είναι δύσκολη η πρόσβαση, θέλω κάτι "ευκολότερο"...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Γεια σας. Αν είναι απαγορευμένο και δεν μπορείτε να το αγοράσετε, μπορείτε να το συνθέσετε. Για ποιους σκοπούς το χρειάζεστε; Ρωτάω επειδή ορισμένες συνθέσεις επιτρέπουν την αντικατάσταση αυτού του διαλύτη.
 

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, πρόκειται να αναμείξω χλωροφόρμιο με αιθυλαιθέρα για να φτιάξω ένα φάρμακο που ονομάζεται "lance" ή "loló" στην περιοχή μου Δεν ξέρω την ονομασία του στην περιοχή σας αλλά είναι πολύ δημοφιλές...
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Μπορείτε να το φτιάξετε μόνοι σας από χλωρίνη και ασετόν πολύ εύκολα απλά δεν είναι πολύ αποδοτικό. υπάρχουν πολλά σε βίντεο και πληροφορίες στο youtube και τέτοια
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Αναφέρεστε στην ένυδρη χλωράλη;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Διατίθεται σε ορισμένες επίσημες εταιρείες χημικών προϊόντων, εάν έχετε μια εταιρεία κέλυφος που μπορεί να αγοράσει αυτή την ουσία από τέτοιες επίσημες εταιρείες, είστε έτοιμοι να ξεκινήσετε.

Εκτός αυτού, θα σκεφτόμουν να επικοινωνήσω με τον χρήστη Constantylious777 στο φόρουμ, ίσως το έχει πάρει.
Επίσης, μπορεί να αξίζει να ελέγξεις ένα από τα παρακάτω webshops στο clearweb, μπορείς να επικοινωνήσεις και με αυτούς και να το ζητήσεις, υπάρχει περίπτωση να το έχουν ή να μπορούν να το οργανώσουν:

2bromo4
Οργανική Χημεία Πολωνία
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Σε αντίθεση με άλλους εμπόρους λιανικής πώλησης χημικών προϊόντων, η n203 είναι αρκετά χαλαρή με τις συμφωνίες τελικού χρήστη.

Μερικές φορές απαιτούν μόνο έναν αριθμό ΦΠΑ, χωρίς δήλωση.

Έχω έρθει σε επαφή μαζί τους για να το ελέγξω ξανά αυτό και το να τους δώσω έναν αριθμό ΦΠΑ μέσα στην παραγγελία φαίνεται να είναι αρκετό
 

Albert_Hofmann123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 13, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Απλά φτιάξτε μερικά. Βάλτε ασετόν σε χλωρίνη και ανακινήστε το διάολο.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Μην το κάνετε αυτό. Θα καταλήξετε με κίτρινα σκουπίδια που δεν μπορούν να ανακτηθούν
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Σας στέλνω τη σύνθεση με φωτογραφίες μέσω dm
 
Top