Ποιο φάρμακο είναι πιο δύσκολο να βρεθεί;

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Σε τοπικό επίπεδο φαίνεται ότι εκεί που βρίσκομαι το MDMA είναι σχεδόν αδύνατο. Είναι αυτό σύνηθες; Τι άλλο είναι επί του παρόντος δύσκολο να προμηθευτεί κανείς;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Δοκιμάστε τη μεφεδρόνη. Είναι εύκολο να το προμηθευτείτε και πολύ καλύτερο από το MDMA.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
208
Reaction score
145
Points
43
Deals
16
Έχω παρατηρήσει ότι οι άνθρωποι δεν εκτιμούν πλέον τη μεφεδρόνη, συνήθως θέλουν 3CMC ή speed. Οι ισχυροί χρήστες ναρκωτικών χρησιμοποιούν μόνο μεθαδόνη, έχουν μείνει μόνο λίγοι από εμάς που αγαπούν τη μεφεδρόνη
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Σας ευχαριστούμε πολύ!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
Συμπύκνωμα σαλβινορίνης Α
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Διαφωνώ ότι η μεφεδρόνη είναι καλύτερη από το MDMA ή ότι αποτελεί υποκατάστατο αυτού. Για μένα, η Μεφεδρόνη είναι περισσότερο για να βγαίνεις έξω ή να διασκεδάζεις με ένα μάτσο ανθρώπους. Αλλά το MDMA το παίρνω συνήθως στο σπίτι ή κάπου άνετα με τη φίλη μου και/ή μερικούς στενούς φίλους. Υποθέτω ότι θα μπορούσατε να χρησιμοποιήσετε οποιοδήποτε από τα δύο για οποιαδήποτε ή ακόμη και για οποιαδήποτε άλλη κατάσταση όμως...
 
  • Like
Reactions: vis

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Όσον αφορά την ερώτηση για το θέμα, δεν έχω καταφέρει ποτέ να βάλω στα χέρια μου το MXE, πράγμα που είναι γαμώτο, γιατί ακούγεται φοβερό. Υποθέτω και τα quaaludes, αλλά τα έχω δει στις αγορές αλλά πραγματικά αμφέβαλλα για τη νομιμότητά τους.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
34
Points
18
Δεν μπορώ να βρω την DMT. Δοκίμασα DMT μια φορά. Θέλω να αγοράσω, αλλά ακόμη και στο darkweb δεν υπάρχουν πολλές αγορές όπου μπορώ να το αγοράσω. Ακόμα και εδώ υπάρχει μόνο ένας πωλητής ή DMT, αλλά στέλνει μόνο στις ΗΠΑ. Επίσης, όταν βρήκα DMT στην αγορά νομίζω ότι είναι πολύ ακριβό.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
Το 5meo-dmt είναι 10 φορές ισχυρότερο και εξαιρετικά ακριβό. Οι Μεξικανοί το παράγουν φτηνά σε κιλό και η εταιρεία της Κίνας βοηθάει στην πώλησή του άκουσα
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
67
Reaction score
34
Points
18
ναι, έχω ακούσει για αυτή την ουσία. αλλά πώς παρασκευάζεται αυτή η ουσία;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
Τον τρόπο με τον οποίο γίνεται μπορείτε να τον αναζητήσετε στον ιστότοπο. Είμαι αγοραστής της νάρκης και στόχος μου είναι να πουλήσω, δεν είχα αρκετά κίνητρα για να είμαι σχετικά με τη μαγειρική. Το Μεξικό η κύρια χώρα για τα καρτέλ υψηλής ποιότητας και το Colorade ποταμό Toad που εκκρίνει 5meodmt, δεν ξέρω αν τα toad χρησιμοποιούνται στην παραγωγή 5meodmt που γίνονται συνθετικά κυρίως και προηγμένα του.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Salvinorin? Αυτό φαίνεται εξαιρετικά εξειδικευμένο. Δεν την είχα ακούσει ποτέ πριν.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
Ισχυρό ήρεμο παραισθησιογόνο. Εύκολο comedown. Μοναδική. Ομογενής. Ακριβό. Μικρή δόση. Δρα γρήγορα.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Το Mdma είναι μαζικά διαθέσιμο στο eu
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Σκεφτείτε ότι το πιο δύσκολο είναι το DOI (2,5 Dimethoxy-4- iodoamphetamine
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
143
Reaction score
102
Points
28
και STP
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Ναι ένα τέτοιο Potentialeven στην επούλωση παθήσεων οι επίσημοι προμηθευτές χρεώνουν 1500euro + για 100mg DOI γιατί δεν το πουλάει κανείς;
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Ούτε εγώ είχα ακούσει για την 2,5 Dimethoxy-4- iodoamphetamine πριν. Εσείς πού τα ακούτε αυτά; Είναι θέμα της ΕΕ;
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Για την πραγματικότητα. Νόμιζα ότι ήξερα τι είναι τα φάρμακα πριν έρθω εδώ. Η αγορά ναρκωτικών μοιάζει με τρόπους παιχνιδιού για το Call of Duty.
PVP
a-PVP
P2P
P2NP
3-MMC
4-MMC
Ναι... Θέλω απλά να πίνω μεθαμφεταμίνες μέχρι να πρέπει να καλύψω το ένα μου μάτι για να μπορώ να διαβάσω το τηλέφωνό μου.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Το Doi παράχθηκε από τον Alex shulghin phikal και thikhal , και το φάρμακο είναι ένα διεθνές πράγμα και το DOI είναι γνωστό ως Serenity
 
Top