Question τρόποι για να αποκτήσετε εφεδρίνη Aus

FyreFoX1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας πρώτα θέλω να ζητήσω συγγνώμη αν αυτή είναι μια ηλίθια ερώτηση καθώς είμαι νέος εδώ στο bb αλλά έχω διαβάσει πολύ

Δεν είμαι σίγουρος αν υπάρχει μια απλή λύση.

αλλά αναρωτιόμουν πώς θα μπορούσε ένα άτομο στην Αυστραλία να αποκτήσει τις κύριες χημικές ουσίες για τη μεθαμφεταμίνη λόγω των αυστηρών ελέγχων για τα ναρκωτικά ( πράγματα όπως η ψουδοεφεδρίνη)

και αναρωτιόμουν επίσης ότι γνωρίζω την ποσότητα των πακέτων που εισέρχονται στην Αμερική και την ΕΕ με αποτέλεσμα τα τελωνεία να δυσκολεύονται περισσότερο να πάρουν πακέτα με χημικές ουσίες, αλλά είναι η Αυστραλία ασφαλής προορισμός ακόμα και αν το δέμα δεν πηγαίνει στο σπίτι σας;
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
η εικασία μου είναι ότι ανάλογα με τη χώρα από την οποία αγοράζετε και αν κάνουν ή όχι έλεγχο εκείνη την ημέρα από τη χώρα αυτή είναι ένα στοίχημα 50/50, μια μικρή ποσότητα μπορεί να οδηγήσει σε μια επιστολή από το τελωνείο που να αναφέρει ότι το δέμα σας έχει κατασχεθεί και να μην προσπαθήσετε ξανά ή μπορεί να ειδοποιηθεί η ομοσπονδιακή αστυνομία και να σας βάλει στο ραντάρ.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
BMK και μεθυλαμίνη κ.λπ. Πάντα έρχονται από μέσα μέχρι στιγμής. Κάντε το μικρή ποσότητα, όχι περισσότερο από 4 κιλά και lable ως κάτι άλλο. Μην το στέλνετε στο σπίτι σας, βρείτε ένα σπίτι κάτω από το δρόμο, όπου poeple εργάζονται όλη την ημέρα ή σπίτι προς ενοικίαση και είναι άδειο. Δεν έχω δοκιμάσει ψευδοεφεδρίνη, αν μπορούσα θα το έκανα. Δεν μπορώ να βρω πραγματικό προμηθευτή γι' αυτήν.
 
Top