• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Amphetamine Προμηθευτής AT

DextroEnergy1

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 26, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας παιδιά, λίγο πριν φύγετε από αυτό το φόρουμ είναι τέλειο!

Η ερώτησή μου είναι επίσης ένας πωλητής από την ΑΤ;

Από τότε που έκανα τις δύο τελευταίες παραγγελίες μου σε μια αγορά, η 1 παραγγελία δεν έφτασε ο πωλητής υποτίθεται ότι έστειλε ξανά μετά από αυτή δεν έφτασε ούτε αυτή, είτε δεν έστειλε είτε την υπέκλεψαν, έστειλε από τη Γερμανία. Στη συνέχεια έκανα 2η παραγγελία με άλλον πωλητή, μέσω της ίδιας αγοράς, δεν μου έστειλε το προϊόν αλλά μου έστειλε μια επιστολή σαν να τον φτάνω στο τηλεγράφημα για περαιτέρω δουλειές και δεν με ενδιαφέρουν τέτοια πράγματα. έτσι ψάχνω για έναν πωλητή από την ΑΤ υπάρχει κάποιος? Δεδομένου ότι είμαι από την ΑΤ και εδώ και 1 χρόνο καμία παραγγελία από την D π.χ. δεν μου φτάνει πια :(
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Εάν είναι ακόμα επίκαιρο, τι ακριβώς θα αναζητούσατε; Stims, Upper, Downer, ...?
 
Top