Αποστολή δεμάτων με τον πιο ανώνυμο τρόπο

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ποιος θα ήταν ο τρόπος να στέλνετε πακέτα όσο το δυνατόν πιο ανώνυμα;

Είναι απαραίτητο να δώσει κάποιος την ταυτότητά του για να στείλει το πακέτο;

Η αποστολή μιας μικρής επιστολής με διεύθυνση επιστροφής μπορεί να είναι πολύ ανώνυμη, αλλά ένα πακέτο με δυνατότητα παρακολούθησης;

Εάν πρέπει να στείλετε ένα πακέτο με παράνομες ουσίες, ποια μέτρα θα λαμβάνατε;
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Αυτό εξαρτάται από την εγκατάσταση που θα χρησιμοποιήσετε u για την αποστολή του πακέτου. Ορισμένοι χρησιμοποιούν υπηρεσίες που προσφέρουν διακριτική αποστολή . Και για πληροφορίες που εξαρτώνται από την υπηρεσία ή κάτι που όλοι έχουν διαφορετικά μέσα προσέγγισης
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ποιες εταιρείες είναι οι πιο διακριτικές;

Τι μπορώ να κάνω για να προστατεύσω την ταυτότητά μου όσο το δυνατόν περισσότερο;
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Χρησιμοποιείτε γάντια και βεβαιωθείτε ότι δεν αφήνετε τρίχες όταν χειρίζεστε το προϊόν ή τη συσκευασία.
Για τις περισσότερες ουσίες, είναι προτιμότερο να τις σφραγίζετε σε μια σακούλα υπό κενό και στη συνέχεια να πλένετε το εξωτερικό της σακούλας με οινόπνευμα για να απομακρύνετε κάθε άρωμα.
Όταν πληρώνετε για τα παρακολουθούμενα πακέτα, χρησιμοποιήστε μετρητά. Προσπαθήστε να χρησιμοποιείτε ταχυδρομικά γραφεία που δεν βρίσκονται σε άμεση γειτνίαση με τον τόπο διαμονής σας. Ελέγχετε πάντα την κατάσταση του πακέτου σας χρησιμοποιώντας tor ή VPN, ποτέ απευθείας με τη δική σας διεύθυνση IP.

Οι περισσότεροι άνθρωποι που το κάνουν αυτό χρησιμοποιούν απλώς τις εθνικές ταχυδρομικές υπηρεσίες τους, και για τις περισσότερες εφαρμογές αυτό είναι αρκετό.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Ποτέ μην ελέγχετε την κατάσταση ενός πακέτου με το TOR. Η ταχυδρομική υπηρεσία ελέγχεται σε μεγάλο βαθμό σχεδόν σε κάθε χώρα, οπότε ένας μάγκας που ελέγχει την κατάσταση ενός πακέτου με το tor θα κινήσει υποψίες. Το VPN είναι ασφαλέστερο, αφού χρησιμοποιείται πιο συχνά.

Αν θέλετε να είστε ασφαλείς, χρησιμοποιήστε ένα VPN για να συνδεθείτε σε έναν απομακρυσμένο διακομιστή μεσολάβησης. Ένας proxy για να ελέγξετε ένα πακέτο. Και θα πρέπει να θυμάστε ή να σημειώνετε ποιο proxy χρησιμοποιήσατε για ποιο πακέτο και να μην το μπερδέψετε ποτέ.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Η χρήση TOR ή απλώς VPN θα μπορούσε να σημάνει το πακέτο σας. Οι ιστότοποι μπορούν να δουν πότε χρησιμοποιείτε VPN ή άλλη ύποπτη IP από τυχαία χώρα. Το καλύτερο είναι να μην ελέγχετε ποτέ την παρακολούθηση, εκτός αν χρειάζεται.

Σφράγιση υπό κενό, υδραυλική πρέσα αν θέλετε να χωρέσει πολλή ουσία σε μικρό δέμα. Μικρό πακέτο = λιγότερο ύποπτο. Σακούλες αλουμινίου μυλάρ.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Είναι πολύ πιο ασφαλές να λαμβάνετε ένα πακέτο από ό,τι να το στέλνετε;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Σίγουρα όχι στις Ηνωμένες Πολιτείες. Πιθανότατα δεν υποψιάστηκαν ποτέ τι ήταν το πακέτο πριν το παραλάβουν. Αν το ανακάλυψαν, η ανάκτησή του είναι εκεί που βρίσκεται ο κίνδυνος. Η ικανότητα και η προσπάθεια του αποστολέα είναι υψίστης σημασίας για την ελευθερία του παραλήπτη.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Δεν το έχω ξανακάνει ποτέ. Ζω στην ΕΕ. Θέλει να αγοράσει για προσωπική χρήση.

Πώς να χρησιμοποιήσετε ψεύτικη διεύθυνση/όνομα και να λάβετε ταυτόχρονα ένα πακέτο; Είμαι πολύ περίεργος γι' αυτό.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Μπορείτε να κάνετε και τα δύο με μέγιστη σεξουαλική ασφάλεια, με 0 πιθανότητες να σας πιάσουν ποτέ.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω κάποια μικρή ποσότητα για προσωπική χρήση. Δεν το έχω ξανακάνει ποτέ. Ζω στην ΕΕ.

Πώς μπορώ να χρησιμοποιήσω ψεύτικη διεύθυνση/όνομα και να λάβω ένα πακέτο την ίδια στιγμή; Είμαι πολύ περίεργος γι' αυτό.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Το στέλνετε στο άδειο σπίτι απέναντι. Το στέλνετε σε κάποιον που δεν έχει το όνομά σας. Για τα γούστα μου προσωπικά πάντως, πηδιέμαι μόνο με έξυπνους ανθρώπους και κάνουμε ένα σχέδιο για να το συγκαλύψουμε. Αγοράζω την ετικέτα, του στέλνω το PDF της για εκτύπωση, το κάνω να μοιάζει με εμπορικό δείγμα ή κάτι καλοήθες και το περνάω.
Οι ηλίθιοι φίλοι θα σε συλλάβουν. Μην κάνεις κανέναν.
Αφού κατεβάσετε το PDF, μπορείτε να το ανοίξετε στο MS paint ή σε άλλο πρόγραμμα και να κάνετε τη διεύθυνση επιστροφής μια επωνυμία επιχείρησης. απλά μην το κλιμακώσετε ή αγγίξετε τον γραμμωτό κώδικα
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Εγώ δεν θα έμπλεκα καν με το PDF.
Θα μπορούσατε απλώς να το αγοράσετε επίσημα στο διαδίκτυο από μια ναυτιλιακή εταιρεία της επιλογής σας. Χρησιμοποιήστε έναν κλεμμένο/παραποιημένο/σπασμένο τραπεζικό λογαριασμό για να αγοράσετε τα γραμματόσημα ανώνυμα...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Εάν εκτυπώσω μια ετικέτα από τον ιστότοπο της εταιρείας ταχυμεταφορών στο δίκτυο tor ενώ βρίσκομαι σε ουρά, είναι εγγυημένο ότι το πακέτο μου θα κατασχεθεί όταν το στείλω εγώ/οι εργαζόμενοί μου; Σκοπεύω να εκτυπώνω όλες τις ετικέτες μου στο διαδίκτυο, να φοράω γάντια όταν χειρίζομαι πακέτα και να αφήνω τα πακέτα σε ένα γραμματοκιβώτιο αντί να πηγαίνω στο ταχυδρομείο, να εκτυπώνω την ετικέτα εκεί και να παραδίδω τα πακέτα μέσω του γκισέ ώστε να μπορούμε να μείνουμε από το CCTV.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Κάποιος έχει καλές ιδέες για μια διεύθυνση παράδοσης για μεγαλύτερες παραγγελίες στο σκοτεινό δίκτυο έχοντας κατά νου ότι δεν μπορώ να το παρακολουθώ και δεν μπορώ να το ελέγχω κάθε μέρα και έχω κατά νου ότι θα μπορούσε να είναι υπό παρακολούθηση σε κάποιο στάδιο. Σκεφτόμουν εγκαταλελειμμένο σπίτι ή αγροτικά αγροκτήματα που δεν κατοικούνται και είναι προς πώληση. Χρειάζομαι μια σταθερή διεύθυνση παράδοσης το συντομότερο δυνατό.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
μην χρησιμοποιείτε εγκαταλελειμμένα σπίτια γιατί ο ταχυδρόμος θα το παρατηρήσει και θα το αναφέρει. Τα αγροτικά αγροκτήματα ακούγονται καλύτερα, εφόσον έχουν μια διεύθυνση, αλλά δεν μπορεί να φαίνονται ερειπωμένα ή εγκαταλελειμμένα γιατί ο ταχυδρόμος θα το αναφέρει πάλι. Το καλύτερο πράγμα που μπορείτε να κάνετε είναι να χρησιμοποιήσετε μια διεύθυνση παράδοσης και να ρυθμίσετε το opsec των αγοραστών σας να είναι τέλειο, ώστε να δυσκολεύονται να αποδείξουν ότι παραγγείλατε τα ναρκωτικά και στη συνέχεια, όποτε γίνεται κατάσχεση, να βρίσκετε ένα άλλο.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Αγαπήστε τη συζήτηση. Έχετε άλλες ιδέες; Άλλες ιστορίες για το τι ΔΕΝ πρέπει να κάνετε;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Θα προσθέσω απλώς αυτό που έχει ήδη ειπωθεί. Ένα καλό δόλωμα στο πακέτο είναι καλό. Όχι μόνο για το LE αλλά και αν κάποιος άλλος σας δει να το ανοίγετε. Έχω δει πράγματα σε παιδιά πίσω στο σχολείο σετ μολυβιών. Το πακέτο ήταν σε ένα κουτί μολυβιών και επανασφραγίστηκε στην αρχική του συσκευασία. Έχω δει να κάνουν κάτι παρόμοιο με θήκες κινητών τηλεφώνων. Εξαρτάται από το πόσο μεγάλο είναι το πράγμα που μετακινείτε. Το κατάστημα του δολαρίου είναι ένα εξαιρετικό μέρος για να βρείτε δολώματα. Φυσικά, σφραγίστε τα σε κενό αέρος. Βεβαιωθείτε ότι δεν κροταλίζει τίποτα που δεν θα έπρεπε.

Έχω δει στο παρελθόν υπηρεσίες που σας επιτρέπουν να αγοράσετε ετικέτες με κρυπτογράφηση
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
από ποια χώρα θα αποστείλετε;
 
Top