Question Recipie με βασικό εξοπλισμό και εύκολα προμηθευόμενα πράγματα

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Έτσι, αυτό που ψάχνω είναι μια βασική συνταγή μεθαδόνης που μπορώ να φτιάξω χρησιμοποιώντας καλά και εύκολα ingridients και κάποιο εργαστηριακό εξοπλισμό όπως φιάλη αντίδρασης φιάλη βρασμού κ.λπ. Είμαι ακόμα αρκετά νέος σε αυτό και ακολουθούσα μια απλή συνταγή, αλλά τώρα θέλω να αλλάξω λίγο τα πράγματα ενώ im σπουδάζει χημεία για να έχω μια καλύτερη κατανόηση αυτού του θέματος και ενδεχομένως να καταλήξω σε μια δική μου μέθοδο σύνθεσης. Και θα ήταν ωραίο αν βάζατε ένα ingridient, εξοπλισμό και λίστα με τα βήματα.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Υπάρχει ένα φόρουμ σε αυτόν τον πίνακα που ονομάζεται "οι απλούστερες συνταγές", μετακινηθείτε προς τα κάτω μέχρι να το δείτε και ξεκινήστε από εκεί. Γνωρίζω 40 διαδρομές για την παραγωγή μεθαμφεταμίνης. Δεν θα καταλήξετε στη δική σας μέθοδο σύνθεσης".
Σε παρακαλώ, χρησιμοποίησε τη γαμημένη τη μηχανή αναζήτησης. Επίσης διάβασε τους κανόνες ay στο κάτω μέρος κάθε σελίδας όπου λέει, "ΚΑΝΟΝΕΣ" Είσαι ο 3ος τύπος αυτή την εβδομάδα που μπαίνει και ζητάει να τον ταΐσουν με μπιμπερό αμέσως πριν καν διαβάσει τους κανόνες.
Θέλουν εύκολη μέθοδο παρασκευής καταπληκτικών ναρκωτικών με πράγματα που μπορείς να πάρεις στο WALMART. Αν η παρασκευή ναρκωτικών ήταν εύκολη, θα είχαμε πλημμυρίσει από ναρκωτικά.
 
Top