Question Ποιότητα έναντι ποσότητας

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Θα πρέπει να πουλήσω την αμφεταμίνη μου τόσο καθαρή όσο είναι για ακριβή ή θα πρέπει να την πουλήσω λιγότερο καθαρισμένη αλλά φθηνότερα;

HHH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Φαίνεται ότι κάθε τομέας είναι διαφορετικός, ή τουλάχιστον κάθε χρήστης ανάλογα με την ουσία. Πάντα προτιμώ να πληρώνω για την ποιότητα και να πωλώ μόνο ποιότητα αντί για προϊόν χαμηλότερης ποιότητας που μπορεί να είναι φθηνότερο. Ένα παράδειγμα, θα προτιμούσα να πληρώσω 25 δολάρια για ένα πραγματικό οξυγόνο παρά 8 δολάρια για ένα πιεσμένο. Ωστόσο, δεν αισθάνονται όλοι έτσι.
 
  • Like
Reactions: HHH

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Πουλάτε σε μεταπωλητές ή καταναλωτές; Νομίζω ότι πολλοί πελάτες θα προτιμούσαν το καθαρό. Στοιχηματίζω ότι θα άρεσε και στους μεταπωλητές και μπορούν να κόψουν αν θέλουν
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Λίγοι πελάτες και ένας χονδρέμπορος
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Έχω έναν πελάτη που αγοράζει ένα προϊόν που παίρνω κάθε μήνα και όταν το παίρνω είναι όσο πιο καθαρό γίνεται και θα πληρώσει το καλύτερο δυνατό ποσό για όλο αυτό, γνωρίζοντας ότι πληρώνει υπερβολικά, επειδή δεν μπορεί να βρει την ίδια καθαρότητα πουθενά αλλού. Βέβαια, ο τύπος έχει χρήματα και αυτοί είναι οι καλύτεροι πελάτες. Αν μπορείτε να βρείτε έναν από αυτούς τους τύπους με ένα χοντρό λογαριασμό και του αρέσει το προϊόν σας, μπορείτε να το τιμολογήσετε όπως θέλετε, αν δεν μπορεί να το πάρει τόσο καλό οπουδήποτε αλλού και θα το πληρώσει. Τέλειο παράδειγμα είναι τα παυσίπονα σε κάποιες από τις μικρές πόλεις με μηδενική προσφορά και υψηλή ζήτηση, ακόμα και ο πιο φτωχός εξαρτημένος θα πληρώσει σχεδόν 2 δολάρια το mg μόνο και μόνο επειδή δεν μπορεί να το βρει πουθενά. Οι αγροτικές περιοχές έχουν πολλά λεφτά, αν γνωρίζεις τους κατάλληλους ανθρώπους.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Θα πρέπει να το κάνετε όσο το δυνατόν πιο καθαρό και κάθε φορά να προσπαθείτε να αυξάνετε την καθαρότητα του.
Θεωρήστε το ως επένδυση στις δεξιότητές σας, στην αρχή θα είναι πιο χρονοβόρο, αλλά αργότερα θα συνειδητοποιήσετε ότι η παραγωγή 99%+ καθαρού άλατος δεν απαιτεί πολλά επιπλέον χρήματα ή χρόνο.
Η ορθή παρασκευαστική πρακτική (GMP) είναι η βέλτιστη μακροπρόθεσμη στρατηγική για να κερδίσετε χρήματα, φήμη και καλό κάρμα.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Πάντα. Πάντα. Η ποιότητα πάνω από την ποσότητα.
Το μόνο προϊόν που πρέπει (και χρειάζεται) να κόβεται είναι η [ακατέργαστη] φεντανύλη - ή κάποιο άλλο εξαιρετικά ισχυρό οπιούχο ή ηρεμιστικό. Οποιαδήποτε ουσία στην οποία το ακατέργαστο προϊόν θα μπορούσε δυνητικά να σκοτώσει τον μέσο καταναλωτή.
Στην πραγματικότητα εξαπατάτε μόνο τον εαυτό σας προσπαθώντας να βγάλετε επιπλέον χρήματα. Εντάξει, βγάζετε επιπλέον 20 δολάρια από κάποιες πωλήσεις και/ή τεντώνετε κάθε γραμμάριο κατά ένα ή δύο δέκατα. Δεν πρόκειται να διαρκέσει για πολύ, και αν διαρκέσει, πιθανότατα εκμεταλλεύεσαι κάποιον που είναι απελπισμένος, και αυτό θα δημιουργήσει δυσαρέσκεια - το είδος που δεν βλέπεις να έρχεται. Μόλις έρθει ο επόμενος που θα έχει καλύτερο υλικό, θα σου πάρει τη δουλειά. Αν συμβεί αυτό, καλύτερα να ελπίζετε ότι ο αντίπαλός σας θα χάσει μια αποστολή και ο πελάτης δεν θέλει να περιμένει. Με αυτόν τον τρόπο μπορείτε να πάρετε ένα άλλο παιχνίδι για να του δώσετε κάποιο ακατέργαστο προϊόν και να χτίσετε ξανά τη φήμη και την πελατεία σας.

Μιλώντας από εμπειρία, συνήθως ένας εθισμένος είναι αρκετά πιστός στον καλύτερο έμπορο, θέλει να προσπαθήσει να τον κρατήσει ασφαλή και μυστικό ώστε να μην του συμβεί τίποτα κακό. Όταν τα σκατά χτυπάνε τον ανεμιστήρα, οι άνθρωποι είναι πιθανώς πιο πιθανό να δώσουν τον αντιπρόσωπό τους με το σκουπίδι του προϊόντος πριν από τον καλό - είτε για να καρφώσουν, είτε για να κλέψουν ..οτιδήποτε. Ο τύπος με το σκατένιο προϊόν πιθανόν να μην είναι ο πρώτος που θα προσκληθεί στο πάρτι... "Ναι, γεια σε όλους, αυτός είναι ο τύπος με την αμφεταμίνη που δεν κάνει σχεδόν τίποτα και έχει γεύση ακεταμινοφαίνης." ... Θα πουν, "πάρε τον άλλο τύπο... Θα προτιμούσα να πληρώσω τα επιπλέον 20 δολάρια".

o7
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Νομίζω ότι αυτή είναι ίσως η καλύτερη συμβουλή για τη διατήρηση της καθαρότητας των πραγμάτων
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Πουλήστε το λίγο ακριβότερα και κερδίστε τακτικούς πελάτες, όταν είστε αξιόπιστος έμπορος με καθαρό προϊόν όλοι θα σας σέβονται και θα βασίζονται σε εσάς, τα κομμένα προϊόντα είναι κομμένα προϊόντα, τα καθαρά προϊόντα είναι καθαρά προϊόντα. Τέλος της ιστορίας
Καθαρό ισχυρό υψηλό = περισσότεροι τακτικοί πελάτες
Μέτρια κομμένο υψηλό= λιγότεροι πελάτες και λίγοι έως καθόλου τακτικοί πελάτες
Κατά τη γνώμη μου οι τακτικοί πελάτες είναι το πιο σημαντικό πράγμα στην επιχείρηση δρόμου
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ποτέ δεν κατάλαβα το προϊόν κοπής, διαφορετικές εμπειρίες, διαφορετικές ζωές, ίσως και να είμαι απλά εκτός πραγματικότητας. Αλλά για μένα ο χρυσός κανόνας είναι πραγματικά ένα ανώτερο προϊόν. Δεν θέλω να αναζητώ πελάτες, θέλω να με αναζητούν αυτοί επειδή το πράγμα μου είναι τόσο καλό, πραγματικά μου φαίνεται ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Επίσης, η διανομή ενός ποιοτικού προϊόντος βοηθά στην απομάκρυνση των ασυνείδητων παραγόντων, γεγονός που ωφελεί όλους.
 
Top