προφητικά όνειρα;

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
έχει κανείς άλλος όνειρα που γίνονται πραγματικότητα irl αργότερα; τα βλέπω μερικές φορές. ποτέ δεν ήταν κάτι σημαντικό, όπως το ότι ακόμα κατεβαίνω επειδή έκανα ένα γραμμάριο μεθαμφεταμίνης (χωρισμένο ίσως σε 5 γραμμές) πριν από λίγες ώρες και μιλάω σε κάποιον για εγκλήματα βασισμένα σε ταινίες, τότε θυμήθηκα ότι είχα ένα όνειρο που ήταν ακριβώς έτσι όταν ήμουν πολύ νεότερος. Ένα άλλο παράδειγμα είναι ότι όταν ήμουν περίπου στην τρίτη δημοτικού είχα ένα όνειρο που έδειχνε ένα μέρος του σχολείου μου που δεν είχα ξαναδεί ποτέ πριν, μετά ένας δάσκαλος πήγε την τάξη μας εκεί αργότερα και το αναγνώρισα αμέσως. υπάρχουν και άλλα παραδείγματα που δεν μπορώ να σκεφτώ με το μυαλό μου.

Αν κάποιος από εσάς έχει παρόμοιες εμπειρίες, παρακαλώ μοιραστείτε τις ^^,
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Είναι κάτι σαν τα προαισθήματα, για να το πω έτσι. Είχα ένα για την πυρκαγιά στο σπίτι μου όταν ήμουν νεότερος. Οι γονείς μου έκαναν ό,τι μπορούσαν για να με κλειδώσουν στο δωμάτιό μου, αλλά τελικά τα παράτησαν. Χρόνια αργότερα το σπίτι έπιασε φωτιά και η φωτιά πήγε κατευθείαν στο δωμάτιό μου. Μετά από αυτό δεν με ανέκριναν ποτέ ξανά. Είχα επίσης όνειρα με ταινίες που δεν είχαν προβληθεί ακόμα στην τηλεόραση και ήρθαν και έφυγαν. Δεν τα βλέπω πια, αλλά έχω ένα αίσθημα αράχνης όταν τα πράγματα πρόκειται να πάνε στραβά. Συνήθιζα να διαλογίζομαι ώρες κάθε φορά όταν ήμουν μικρή, ίσως γι' αυτό. Αυτό που ξέρω είναι ότι πάντα ακούω τα συναισθήματά μου όταν έρχονται, όπως συνέβη και στο παρελθόν. Σίγουρα η φύλακας Βαλκυρία μου με προσέχει.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Μακάρι να θυμόμουν μόνο τα όνειρά μου. Τις περισσότερες νύχτες δεν έχω ιδέα τι ονειρευόμουν.

Αυτά που θυμάμαι ότι έβγαζα τα σκουπίδια ή έτρωγα καλαμπόκι στο κολοκύθι......stupid
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
Το καλαμπόκι στο κολοκύθι είναι γαμημένη φωτιά, φίλε, ελπίζω αυτό το όνειρο να είναι προμήνυμα.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Χαχα ρίξτε λίγο βούτυρο και αλάτι πάνω του και το πιθανόν ένα από τα αγαπημένα μου φαγητά. Πιθανότατα γι' αυτό θυμάμαι ακόμα εκείνο το όνειρο.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Δεν είχα προφητικά όνειρα, αλλά είχα προφητικά ταξίδια dmt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Θεέ μου ναι, 100 τουλάχιστον. Σκεφτείτε αυτό και όλες τις πρόσφατες ειδήσεις τον τελευταίο καιρό και σκεφτείτε ότι κάνετε αστρική προβολή στο μέλλον ενώ ονειρεύεστε. Or....we ζούμε στο matrix. Ή και τα δύο.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
379
Points
63
μικρή προσθήκη σε αυτή την ανάρτηση... δεν έκανα ένα γραμμάριο μεθαμφεταμίνης. μου το πούλησαν ως μεθαμφεταμίνη αλλά μάλλον ήταν κάποιο είδος καθινόνης. το συνειδητοποίησα πολύ αργότερα :x όλα τα σκατά που αγοράζω τοπικά είναι έτσι

Αν έπαιρνα ένα γραμμάριο μεθαμφεταμίνης, μάλλον θα πέθαινα.
 
Top