Question Γιατί η αγγελία μου διαγράφεται

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Γεια σε όλους έχω δημοσιεύσει 2 φορές μια ερώτηση γιατί ψάχνω για λάδι που ονομάζεται Α ή pnp δεν ξέρω τον όρο excat αλλά ένα λάδι που αναμιγνύεται με άλλα προϊόντα για να επιτευχθεί ταχύτητα σε πάστα υπάρχει κάποιος που το πουλάει ή ξέρει που μπορεί να το βρει κανείς παρακαλώ? Και γιατί η αγγελία μου έχει διαγραφεί 2 φορές παρακαλώ;
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
πρέπει να δημοσιεύσετε στα αγγλικά

αν κάνετε την ερώτηση καλά διατυπωμένη και με τη σωστή γλώσσα θα σας απαντήσουν
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Εντάξει σας ευχαριστώ και ρωτάω αν κάποιος πουλάει ή ξέρει που να βρει λάδι ας πούμε "Α" ή pnp δεν ξέρω τον ακριβή όρο αλλά λάδι για να κάνεις πάστα ταχύτητας αυτό που αναμειγνύεις με μεθανόλη και οξύ για να πάρεις πάστα παρακαλώ ευχαριστώ
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον @aaronstevens σίγουρα μπορεί να σας βοηθήσει @asbbgate στο telegram
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Ναι φίλε, πρέπει να μιλάς αγγλικά (είμαι σίγουρος ότι το έχω ξαναδεί σε γαλλικό φόρουμ, LMP ή cosa nostra ίσως).

Νομίζω ότι ψάχνεις για αμφεταμίνη freebase, η οποία μερικές φορές ονομάζεται Α oil και μπορεί να βρεθεί στο speed. Μπορείς επίσης να αγοράσεις αμφεταμίνη HCl (η σκόνη) και στη συνέχεια να την κάνεις freebase χρησιμοποιώντας π.χ. αμμωνία (απλά να θυμάσαι ότι μπορείς να πας ελεύθερα από την αμφεταμίνη HCl, το στερεό, στην freebase, το λάδι).

Αν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση μπορούμε να μιλήσουμε με ιδιωτικό μήνυμα στα γαλλικά, αν το προτιμάτε.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Μόνο με αμμωνία θα αφήσω την αμφεταμίνη σε ελεύθερη βάση; Τότε πώς μπορώ να την ξανακάνω υδροχλωρική;
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Αυτό είναι ένα τυπικό παράδειγμα αντίδρασης οξέος-βάσης. Όταν αντιδράτε ένα άλας αμφεταμίνης όπως το υδροχλωρικό αμφεταμίνη (HCl) ή η θειική αμφεταμίνη με μια βάση όπως η αμμωνία, η βάση αφαιρεί το μέρος του HCl για να δώσει ελεύθερη βάση αμφεταμίνης. Τα άλατα είναι συνήθως διαλυτά στο νερό, ενώ η ελεύθερη βάση δεν είναι.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε σχεδόν οποιαδήποτε βάση για να το κάνετε αυτό. Αν θέλετε να επιλέξετε μια αλλά δεν είστε σίγουροι ότι θα δουλέψει μπορείτε απλά να αναζητήσετε "amphetamine freebase with ****", τα αστέρια είναι η βάση της επιλογής σας.
 
Top