• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Ταχυδρομικές υπηρεσίες κατά κάποιου που με εξαπάτησε

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας!

Ψάχνω για βοήθεια από κάθε δροσερό Aussie, Θέλω να δω αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει με την ανάρτηση μιας επιστολής σε έναν απατεώνα που μας εξαπάτησε για χιλιάδες $. Μπορούμε να σας δείξουμε αποδείξεις κ.λπ. Θα μπορούσε να είναι συνεχιζόμενες εργασίες

Έχουμε μια διεύθυνση για το άτομο στην Αδελαΐδα, αλλά βρίσκεται στο εξωτερικό.

Ρίξτε μου μια DM αν μπορείτε να βοηθήσετε. Θα ήμουν πραγματικά ευγνώμων. Ευτυχής να αποζημιώσει για τη βοήθεια!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Αυτός ο ιστότοπος απαγορεύει ρητά το doxxing και κάθε είδους επιθετικότητα/βία. Η ταχυδρόμηση μιας επιστολής περιλαμβάνει συνήθως ένα γραμματόσημο και έναν φάκελο και έναν ταχυδρόμο. Λυπάμαι που σας έκλεψαν. Μείνετε εδώ και δεν θα έχετε αυτό το πρόβλημα πια. Μπορείτε ακόμη και να κάνετε μια συμφωνία με οποιονδήποτε στη γη, και να έρθετε εδώ και να χρησιμοποιήσετε το escrow, απλά βάλτε τον να φτιάξει ένα λογαριασμό. Αν αρνηθούν, πιθανότατα θα σας έκλεβαν τα λεφτά σας ούτως ή άλλως. Δεν λέτε ρητά κάτι που παραβιάζει τους κανόνες, αλλά έχω την αίσθηση ότι αυτή είναι η πρόθεσή σας
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
iam Ενδιαφέρομαι για το πώς τον αφήσατε να το κάνει αυτό. Μήπως του δώσατε αγαθά τώρα πληρώσει συμφωνία στρώμα 🤷🏻‍♂️
 
Top