Question Αποτυχίες αστυνομικών τεστ ναρκωτικών

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Γνωρίζει κανείς γιατί ορισμένα τεστ ναρκωτικών δείχνουν 4mmc,3mmc κ.λπ. ως μεταμφεταμίνη;
Ξέρω ότι μπορεί να έχουν σπάσει τα τεστ ναρκωτικών, αλλά ίσως υπάρχει και άλλος λόγος επίσης.
Και τι είδους "κόλπα" χρησιμοποιείτε εσείς για να περάσετε ένα τυχαίο τεστ ναρκωτικών όταν είστε πίσω από τον κάδο;
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Δεν είναι πραγματικά κόλπο αυτό καθεαυτό, αλλά θα γέμιζα με νερό και θα κατουρούσα μερικές φορές πριν μπω στο όχημα, ή θα κρατούσα μερικά καθαρά ούρα εκεί μέσα, αν δεν σε παρακολουθούν πολύ στενά. Υπό την προϋπόθεση βέβαια ότι πρόκειται για εξέταση ούρων.

Βρείτε επίσης ένα site/forum/group που παρακολουθεί και αναφέρει πού οι μπάτσοι στήνουν τεστ για την περιοχή σας.

Ξέρω ότι υπάρχουν αρκετά φάρμακα π.χ. ritalin που μπορεί να δώσουν ψευδώς θετικά αποτελέσματα. Ίσως μπορέσετε να πείσετε τον αστυνομικό ότι έχετε adhd, απλά τρεμοπαίξτε λίγο και προσποιηθείτε ότι αποσπάται η προσοχή σας από τα διερχόμενα αυτοκίνητα
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Άκουσα ότι υπάρχουν κάποια σπρέι "body hygine" που μπορούν να βοηθήσουν με το τεστ σάλιου (αυτό είναι που χρησιμοποιούν) μόνο αν ψεκάσετε πριν από το φτύσιμο.Δεν δίνουν κανένα συστατικό για το προϊόν, οπότε δεν ξέρω πραγματικά αν λειτουργούν όπως διαφημίζονται
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Αν κοιτάξετε τη δομή αυτών των υποκατεστημένων καθινόνων, πρόκειται για φαινυαιθυλαμίνη, όπως ακριβώς και η μεθαμφεταμίνη. Η αμφεταμίνη και 100 άλλα ναρκωτικά είναι. Δεν αποτελεί καθόλου έκπληξη το γεγονός ότι υποδεικνύουν για τις αμφεταμίνες. Το να νικήσετε το τεστ εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από το πρωτόκολλο δοκιμών τους. Το να πίνεις πολύ νερό συνήθως σε προσγειώνει με ένα κακό τεστ, επειδή ελέγχουν το επίπεδο κρεατίνης και θα είναι χαμηλό αν τα ούρα σου είναι αραιά. Τα συνθετικά ούρα στο headshop είναι καλύτερα, αλλά αν τα στείλουν σε εργαστήριο, θα σας χτυπήσουν για "μη συμφωνία με τα ανθρώπινα ούρα" (συνέβη στη γυναίκα μου), η καλύτερη επιλογή είναι να πάρετε καθαρά ούρα από κάποιον. Χρειάζεστε τουλάχιστον 2 ουγγιές και κρατήστε τα ζεστά. Ένα μπουκάλι με διάλυμα φακών επαφής ή ένα μπουκάλι με φυσιολογικό ορό για ρινικό σπρέι είναι το κατάλληλο μέγεθος, κολλήστε το μεταξύ των αρχιδιών και του μηρού σας για να το κρατήσετε ζεστό. Οι γυναίκες είστε τυχερές. Έχετε το τέλειο σημείο για αυτό το μπουκάλι μήκους 3" και διαμέτρου 1".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
W5xzQgVHjk


Κοιτάξτε όλα αυτά τα φάρμακα. Όλα έχουν ένα φαινυλ (κυκλοεξάνιο με διπλούς δεσμούς) και μια αλυσίδα υδρογονανθράκων 2-4 ατόμων άνθρακα (αιθυλ, μεθυλ, προπυλ, βουτυλ, όλα διαφορετικά μήκη αλυσίδας άνθρακα) και μια αμίνη στο πίσω μέρος ( το άζωτο Ν. Όλα αυτά που έχουν έναν σύνδεσμο πίσω από το Ν. Αυτό είναι ένα μεθύλιο (ch³)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Η διαφορά μεταξύ της μεθαμφεταμίνης και της μεθακινόνης είναι ένας διπλός δεσμός οξυγόνου στον βήτα άνθρακα ( καθιστώντας την κετόνη)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Έχετε να δώσετε σύντομα ένα διαγώνισμα; Χρειάζεστε κάτι που μπορεί να προκαλέσει ψευδώς θετικό αποτέλεσμα υποθέτω και να το χρησιμοποιήσετε ως δικαιολογία; Ποια άλλα καθημερινά προϊόντα μπορούν να προκαλέσουν ψευδώς θετικό αποτέλεσμα; Έχω ακούσει ότι η ιβουπροφαίνη μπορεί να το κάνει, αλλά δεν το έχω ψάξει.

Δεν νομίζω ότι κάποιο αποτοξινωτικό λειτουργεί πραγματικά.
 
Top