Question Ν-ισοπροπυλοβενζυλαμίνη και D-αμφεταμίνη Μπορεί η ανακρυστάλλωση να καπνίζεται?

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Όταν έχω D-αμφεταμίνη, μπορώ να προσθέσω Ν-ισοπροπυλοβενζυλαμίνη και να την ανακρυσταλλώσω σε μεθανόλη με σκοπό το κάπνισμα?

Αφήστε την απάντησή σας
 

Attachments

  • zgGiXYJbFn.jpeg
    zgGiXYJbFn.jpeg
    285.5 KB · Views: 148
  • e6WnosdDbC.jpeg
    e6WnosdDbC.jpeg
    273.9 KB · Views: 136

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Απ' όσο γνωρίζω η Ν-ισοπροπυλοβενζυλαμίνη είναι καπνίσιμη,αν μπορεί να συγχωνευτεί με την D-αμφεταμίνη και να πάρει μεγάλους κρυστάλλους, πρέπει να είναι πολύ λιγότερο επιβλαβής για τον εγκέφαλο από τη μεθαμφεταμίνη
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Είμαι αρκετά σίγουρος ότι αυτό είναι πολύ συνηθισμένο. Έχω δει εργαστηριακές δοκιμές αν 5% μεθαμφεταμίνη και 25% ECT. Band το κύριο συστατικό ήταν ipba. Έχει τα ίδια constuents αν είναι λιγότερο επιβλαβές για τον εγκέφαλό σας που αναιρείται από το γεγονός ότι δεν σας κάνει να φτιαχτείτε. Το N-iso είναι ένα παραποιημένο φάρμακο.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
Δεν υπάρχουν αρκετές πληροφορίες για τη σύνθεση της Ν-ισοπροπυλοβενζυλαμίνης στο διαδίκτυο
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Η Ν-ισοπροπυλοβενζυλαμίνη είναι δηλητηριώδης
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
Οι έμποροι μεθαμφεταμίνης αναμειγνύουν την Ν-ισοπροπυλοβενζυλαμίνη με μεθαμφεταμίνη

Γιατί δεν ακούμε για τις ζημιές της
 

metux1

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ορισμένοι άνθρωποι αναμειγνύουν τη βάση αμφεταμίνης N-Iso,και λειτουργεί επίσης με MSM.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Το νιτρικό αμμώνιο έχει ωραία θραύσματα, και έχει διπλό αποτέλεσμα αν αναμίξετε τη βάση με το νιτρικό, θα απολαύσετε με αναθυμιάσεις οξειδίου του αζώτου επίσης αν καπνίζετε. ποτέ δεν έχω δοκιμάσει αυτή τη μέθοδο, οπότε δεν μπορώ να πω τίποτα περισσότερο, θα λειτουργήσει ή όχι.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Υπάρχουν περίπου 5 άλλες κρυσταλλικές χημικές ουσίες που θα κρυσταλλωθούν με τη μεθαμφεταμίνη, όπως η μεθυλαμίνη hcl, η αιθυλαμίνη hcl, άλλες
 
Top