Η εμπειρία μου με την ανάμειξη 4mmc με thco.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Πριν από λίγες ημέρες δοκίμασα να χρησιμοποιήσω αυτό το combo, ξεκίνησα τη νύχτα με 100mg 4mmc και περίπου 15 χτυπήματα από ένα thc o vape. Επαναχορήγησα και τα δύο περίπου κάθε 2 ώρες, συνολικά επαναχορήγησα 2 φορές. Πήρα πολύ χαζό αλλά και αρκετά ευφορικό. Ήμουν πολύ ομιλητικός, πέρασα όλη την ώρα μιλώντας με έναν φίλο από το φόρουμ. Πήρα επίσης ελαφριά dmt όπως οπτικές εικόνες, όπως χαμηλή δόση dmt και επίσης όταν έκλεισα τα μάτια μου μπορούσα να δω αυτό το κλασικό οπτικό υπερδιάστημα (καλειδοσκόπιο). Το πέος μου συρρικνώθηκε στο μέγεθος ενός νυχιού αντίχειρα. Θα μπορούσα επίσης να ξεχάσω εύκολα και ο χρόνος θα περνούσε τόσο γρήγορα. Οι κόρες των ματιών μου ήταν ΓΙΓΑΝΤΕΣ, αλλά όχι κόκκινα μάτια. Επίσης, δεν υπήρχαν πεσμένα βλέφαρα ή κούραση από το thc που συνήθως έχω. Ξάπλωσα για ύπνο γύρω στις 6 π.μ. Πήρα το χειρότερο comedown την επόμενη μέρα, αλλά το κοιμήθηκα. Ο καρδιακός ρυθμός μου ήταν συνεχώς πάνω από 100bpm. Αυτός ο συνδυασμός ήταν διασκεδαστικός αλλά δεν ξέρω αν είναι ο ασφαλέστερος. Ποιες είναι οι εμπειρίες σας με αυτόν τον συνδυασμό;
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
15 hits holy shit!!! Και ουάου, οι εμπειρίες που έχω δει εδώ με εκπλήσσουν πάντα. Θα σκότωνα μόνο και μόνο για να δω κάποια φράκταλ κάποια μέρα...

Η εμπειρία μου ήταν "πολύ" διαφορετική. 100mg ακούγεται περίπου σωστό για αυτό που χτυπούσα σταθερά περίπου κάθε 3-4 ώρες κατά τη διάρκεια της κορύφωσης. Έκανα έναν κανόνα που πρέπει να καπνίσω χόρτο πριν μου επιτραπεί να αρχίσω να σκέφτομαι περισσότερα πράγματα σε "μορφή σκόνης" lol έτσι έκανα χοντρές συνεδρίες bong rip τότε περίπου δέκα λεπτά αργότερα σε πηγαίνει Meow Meow.

Αυτός ο συνδυασμός για περίπου 4 ημέρες κατ 'ευθείαν (δεν μπορούσε να πάρει για ύπνο την πρώτη νύχτα, τότε είπε 🤷‍♂️ και προχώρησε να πάρει ΟΛΕΣ τις δουλειές του σπιτιού γίνεται κατά τις επόμενες 3 ημέρες HA)

Οι περισσότερες εμπειρίες που έχω ακούσει γι' αυτό είναι ευφορικές και όπως περιγράψατε (αν και η οπτική είναι είδηση για μένα!) κάνει τον εγκέφαλό μου να κάνει αυτό που του λένε. Το χόρτο κρατάει τη "διασκέδαση" ψηλά υποθέτω ότι θα το έλεγα, δημιουργικότητα, οτιδήποτε. Αλλά από μόνη της είμαι πάντα έτοιμη για ύπνο, το Μιάου Μιάου λέει ΟΧΙ, είναι γαμάτο lol

Χαίρομαι που πέρασες καλά, αλλά χαίρομαι επίσης που είμαστε και οι δύο ακόμα εδώ και όχι σε ένα κρεβάτι νοσοκομείου κάπου με ταχυκαρδία!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ααααα φράκταλς έτσι ονομάζονται. Πήρα 15 χτυπήματα επειδή είναι ένα σκατο-βάζο που αγόρασα στην Ελλάδα. Είχα άλλους ατμούς και θα εκτοξευόμουν με ένα χτύπημα.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Το φόντο του τηλεγραφήματος ήταν τόσο τρελό 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Θέλω να κατηγορήσω τα SSRI, αλλά τα έχω σχεδόν κόψει επιτέλους και ακόμα τίποτα, και πριν από το 2020, όταν έψαχνα για κάθε είδους οπτική και άρχισα να γεμίζω το λαιμό μου με χούφτες μανιταριών 🤢 το μόνο που έπαιρνα ήταν αίσθημα σώματος και αυξημένη διάθεση. Τ'ήταν πάντα πολύ ωραία αλλά και πάλι, οι μαλακίες που έχω ακούσει να λέτε ότι έχετε δει... "Ο δράκος βγήκε από την τουαλέτα και με πήρε μακριά στη Νάρνια ενώ οι Άγγελοι τραγουδούσαν και έπαιζαν άρπες από πάνω"

Ενώ εγώ εδώ πέρα προσπαθώ να δω αν μπορώ να δω το πράσινο χρώμα λίγο πιο έντονα... Ακούγομαι ζηλότυπος λέτε; Λοιπόν, είμαι!!! (Πράσινο από φθόνο; Θα μπορούσατε να πείτε; ;) )

Συγγνώμη, θα βγω έξω.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ειλικρινά, αυτά τα οπτικά στοιχεία δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, μόλις που τα πρόσεξα, απλά παρατήρησα ότι τα πράγματα φαίνονται πιο τριπλά. Μια φορά είδα ότι είχα μια ξανθιά γυναίκα και δύο κόρες στο μέλλον ενώ ήμουν σε dmt. Σας προτείνω να δοκιμάσετε dmt ή ayahuasca
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Η Αγιαχουάσκα μπορεί να είναι η επόμενη, αφού κατέβασα μια ολόκληρη στυλό DMT γραμμαρίου κατά τη διάρκεια ενός Σαββατοκύριακου, υποθέτω ότι σκεφτόμουν ότι ίσως αν το έχτιζα θα χτυπούσε όλα με τη μία, το μόνο που έκανε ήταν η αίσθηση του σώματος και ήταν ωραίο για τον ύπνο, το να πω ότι απογοητεύτηκα θα ήταν μια υποτίμηση.

"arent τίποτα το ιδιαίτερο" λέει, όταν το μόνο που έχετε δει ποτέ είναι ακριβώς ο κόσμος όπως έχει πάντα παρουσιαστεί σε σας, είμαι βέβαιος ότι θα coom πάνω από το παραμικρό πράγμα "Not Normal" όπως λένε lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Bro δεν μπορείτε να πίνετε απλά dmt χωρίς ένα maoi 😂. Θα μπορούσες απλά να το έχεις καπνίσει! Wtf φίλε σπαταλάς πολύτιμα ναρκωτικά!
Η DMT πάντα μου έδινε ένα body high σαν τα πόδια μου να είναι μπροστά από το σώμα μου. Σαν να είναι μερικά καρέ μπροστά και το πάνω μέρος του σώματός μου να υστερεί.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Yooo...

Νομίζω ότι μπορεί να έχεις δίκιο, φίλε μου!

Εγώ; Να σπαταλήσω φάρμακα; ΠΟΤΕ!!! Έχω ακούσει ανθρώπους να αναφέρουν παρεμπιπτόντως τα MAOI, αλλά μέχρι εκεί. Έχω ένα νέο ερευνητικό θέμα να ασχοληθώ τώρα! Είμαι τόσο τρομοκρατημένος όσο και εσύ με την πιθανότητα σπατάλης ναρκωτικών, πίστεψέ με!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Χαίρομαι που βρισκόμαστε στην ίδια σελίδα 🫡!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ίσως το πρόβλημά σας είναι ότι έχετε πάρα πολλά ένζυμα μονοαμινοξειδάσης. Οπότε ίσως η δοκιμή ενός ΜΑΟΙ να σας διορθώσει τα πάντα
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Αυτές οι απαντήσεις με ξετρελαίνουν αυτή τη στιγμή:
DLT1iqel9d


Έχω 1000 ερωτήσεις που στριφογυρίζουν αυτή τη στιγμή... Η μεγαλύτερη tho: Γιατί δεν μου επίσημα Gov't άδεια μου ψυχίατρος ποτέ ακόμη και προφέρει MAIO μία φορά φωναχτά μετά από επτά + συνταγές και πάνω από 2 χρόνια θα μπορούσα να τους σκοτώσει ..

Χαρακτηριστικό Kurt! Αργά στο πάρτι ως συνήθως! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Επειδή είναι πράγματι κάπως επικίνδυνες, αλλά οι σύγχρονες δεν είναι τόσο πολύ. Στις παλαιότερες δεν μπορούσες να φας τυρί ή σοκολάτα, είχες ισχυρούς διατροφικούς περιορισμούς.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Είμαι τόσο γαμημένα χαρούμενος που αποφάσισα να σέρνομαι στο BB σήμερα, μου δώσατε πολλά να σκεφτώ σήμερα Κύριε σας ευχαριστώ πραγματικά!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Κανένα πρόβλημα αδελφέ, σου προτείνω να κοιτάξεις το moclobemide και να ζητήσεις από τον γιατρό σου να σου το συνταγογραφήσει. Είναι ένα μαόι χωρίς διατροφικούς περιορισμούς.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
ΑΧΑ λοιπόν ΑΥΤΟ κάνει όλη τη διαφορά! Τίποτα δεν σιχαίνομαι περισσότερο από το σκατένιο χόρτο, εντάξει, υποθέτω ότι το κουνάβι είναι καλύτερο από το να μην υπάρχει καθόλου χόρτο.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Επίσης, ένα μεγάλο ευχαριστώ στον @armanimani που μου κράτησε συντροφιά κατά τη διάρκεια αυτού του ταξιδιού. Είναι σπουδαίος τύπος.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Το ήξερα ότι μου άρεσε αυτός ο τύπος!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Του έστειλα μήνυμα στο telegram, αλλά δεν έχει απαντήσει ακόμη μόλις με είδε. Ίσως ενοχλήθηκε μαζί μου χαχα Είμαι ενοχλητική μερικές φορές όταν είμαι υπερβολικά ομιλητική. Υποθέτω ότι είμαι πολύ τρελός μερικές φορές 🤪
 
Top