Question Μέλος/κάτοικος

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Θέλω να μάθω πώς μπορώ να γίνω κάτοικος/μέλος. Θυμάμαι ότι διάβασα πριν από λίγο καιρό ότι είναι 30 ημέρες ενεργό για να γίνεις μέλος (;) αλλά θέλω να σιγουρευτώ ότι το κατάλαβα σωστά αφού δεν μπορώ να βρω ξανά το νήμα στο οποίο το είδα αυτό. Δεν έχω ιδέα ποια είναι η διαδικασία του να είσαι κάτοικος, οπότε αν κάποιος ξέρει πώς γίνεται αυτό ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ για τη βοήθεια :)
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
" Από εδώ και στο εξής, όλες οι καταστάσεις θα εκδίδονται αυτόματα και πρέπει να κερδίζονται.
Από προεπιλογή, σε όλους τους πρόσφατα εγγεγραμμένους χρήστες θα δίνεται η κατάσταση "Νέο μέλος"
Εάν οι χρήστες παραμείνουν μαζί μας περισσότερο από 30 ημέρες, δείξουν λίγη δραστηριότητα στο φόρουμ κατά τη διάρκεια αυτού του χρονικού διαστήματος, η κατάστασή τους θα αλλάξει σε "Μέλος".
Περαιτέρω, εάν το "μέλος" συνεχίσει να χρησιμοποιεί το φόρουμ και επιδείξει περισσότερη δραστηριότητα κατά τη διάρκεια των επόμενων 30 ημερών, τότε ο χρήστης αυτός θα λάβει την κατάσταση "Κάτοικος"."

 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Πόσο καιρό χρειάστηκε για να γίνεις κάτοικος
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Είναι πολύ πιθανό να τα καταφέρετε σε 2 μήνες ή να μην τα καταφέρετε. Με βάση τη γλώσσα του θέματος, ακούγεται σαν ένας αλγόριθμος να ελέγχει τον αριθμό των δημοσιεύσεών σου μετά από 30 και 60 ημέρες και αν έχεις αρκετές λαμβάνεις την ενημέρωση κατάστασης και αν δεν το έχεις κάνει....idk, ίσως να το καταγράφει σε πίνακες κάθε μήνα μέχρι να έχεις δημοσιεύσει αρκετές δημοσιεύσεις, ή μπορεί να σταματήσει να σε γαμάει όλο μαζί
 
Top