Question Looking for a vendor Ψάχνω για προμηθευτή δεν μπορώ να βρω κάποιον επείγον

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Χρειάζομαι έναν προμηθευτή προδρόμων bmk ή p2p που μπορεί να με στείλει στην ΑΛΓΕΡΙΑ ANNABA 23000 με τον ταχύτερο δυνατό τρόπο παρακαλώ παιδιά χρειάζομαι 1kg.
Δεν μπορώ να βρω κανέναν σχεδόν μια εβδομάδα έρευνας.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
όχι ευχαριστώ χρειάζομαι εδώ στο bbgate
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آΕίναι δυνατόν να έρθω από την Ασία για να συνεργαστώ μαζί σας για την εργασία σας;
 

cartel_santamuerte

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Δεν έχω αυτά τα αντιδραστήρια, αλλά έχω μια μάσκα αερίων της 3Μ
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ρωτήστε τους Κινέζους σε αυτόν τον ιστότοπο. Κοιτάξατε την αγορά; Οι Κινέζοι εδώ θα κάνουν τη μεσεγγύηση. Σας παρακαλώ παιδιά,να θυμάστε, ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΗΝ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ! Είναι στους κανόνες κυριολεκτικά.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Δεν νομίζεις ότι έψαξα και δεν βρήκα αυτόν τον λόγο που έκανα την ανάρτηση εδώ; Μήπως αυτό σου ήρθε στο μυαλό τουλάχιστον μια φορά.... τέλος πάντων χρησιμοποίησα την γαμημένη λειτουργία αναζήτησης,και δεν βρήκα αυτόν τον λόγο που έκανα την ανάρτηση εδώ και όχι ευχαριστώ...είσαι τόσο έξυπνος που έδειξες αυτά τα chineese..... oooh δεν ήξερα αυτές τις πληροφορίες sorryyyy...fuuuuuck ive messaged all *****ing four of them on this forum before posting so stop thinking your *****ing smartest person by pointing to some fuuuucking noob things ...im trying to find what im searching for and im tired so please i dont need your complaining here....im not posting this on the front of your home...thank you for your understanding
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Υπάρχουν περισσότερα από 4 κινεζικά εδώ. Τα P2p και bmk απαγορεύονται παγκοσμίως. Είναι το ίδιο πράγμα η φαινυλακετόνη. Μπορείτε να το φτιάξετε μόνοι σας. Δεν μπορείς να την αγοράσεις από πουθενά νόμιμα, εκτός αν έχεις την τεκμηρίωση. Κάποια ταινία που είδα κάποτε είχε μια ατάκα "ανησυχούσες τόσο πολύ για το αν μπορείς να κάνεις κάτι, που ποτέ δεν σκέφτηκες αν πρέπει να κάνεις κάτι. Μπορείς να αγοράσεις μεθαμφεταμίνη πιο εύκολα από φαινυλακετόνη. Βρείτε μια πρόδρομη ουσία που είναι διαθέσιμη και θα έχετε περισσότερη τύχη. Προσπαθήστε να παραμείνετε ήρεμοι. Είναι δική σου επιλογή το πώς θα αντιδράσεις στους ανθρώπους.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
παρακαλώ διαβάστε πριν σχολιάσετε ...ποιος είπε για το p2p μην νομίζετε ότι δεν το ξέρω αυτό παρακαλώ σταματήστε το ξέρω ότι ξέρετε απλά βρείτε ένα άλλο άρθρο παρακαλώ σας ευχαριστώ ούτως ή άλλως
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Νομίζω ότι με τον τρόπο γραφής σας δεν θα πάρετε απάντηση.... Το προϊόν έχει απαγορευτεί στην Κίνα, οπότε δεν θα πάρουν άλλο εκεί. Ούτε στο φόρουμ, ούτε έξω από αυτό. Πάρτε έναν διαφορετικό δρόμο από τον μέσω του bmk. Υπάρχουν πολλές άλλες μέθοδοι που αναφέρονται. Εγώ θα προσπαθούσα να χρησιμοποιήσω το p2np ως προ-πρόδρομο αν ήμουν στη θέση τους.
 
Top