Looking for a vendor ΑΝΑΖΉΤΗΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΉ ΧΎΔΗΝ (ΑΥΣΤΡΑΛΊΑ)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Γεια σε όλους, έχουμε επί του παρόντος προβλήματα με τον τρέχοντα προμηθευτή μας για ορισμένα προϊόντα, οπότε δοκιμάζουμε τα νερά και βλέπουμε αν κάποιος είναι σε θέση να στείλει μαζικές ποσότητες στην Αυστραλία με δίκαιες τιμές, ποιότητα και ασφάλεια.

Ψάχνουμε για:
-
-MDMA
-ΚΕΤΑΜΙΝΗ

Είμαι βέβαιος ότι όλοι γνωρίζουν ήδη ότι η αγορά στην Αυστραλία είναι πολύ κερδοφόρα, πιο κερδοφόρα από οπουδήποτε αλλού στον κόσμο, και αυτό σημαίνει ότι υπάρχουν πολύ σοβαρά χρήματα για όλους. Βρίσκομαι στην Αυστραλιανή Σκηνή των Ναρκωτικών εδώ και σχεδόν 8 χρόνια και έχω δημιουργήσει και διατηρήσει στενές σχέσεις με ομάδες και ανθρώπους που διοικούν και ελέγχουν την αγορά ναρκωτικών εδώ στην Αυστραλία. Ελέγχουμε την πλειοψηφία της διανομής στην Αυστραλία. Ελέγχουμε τις τιμές δρόμου των χύμα ποσοτήτων, ελέγχουμε τι πωλείται και πότε πωλείται και το κάνουμε αυτό για να διατηρήσουμε μια σταθερή τιμή δρόμου της αρεσκείας μας. Έχουμε μεγάλη επιρροή στις ομάδες μηχανόβιων και σε πολλές εγκληματικές οικογένειες και οργανώσεις εντός της Αυστραλίας. Εάν πωλείται ένα κιλό και πάνω από οτιδήποτε εντός της Αυστραλίας, θα το γνωρίζουμε.
Όσον αφορά τον εαυτό μου, έχω αρκετά υψηλή θέση σε μια από τις μεγαλύτερες οργανώσεις στην Αυστραλία. Χειρίζομαι την υλικοτεχνική πλευρά των πραγμάτων και κυρίως τους οικονομικούς τομείς της επιχείρησης, συμπεριλαμβανομένου του ξεπλύματος χρήματος και άλλων σημαντικών εργασιών.

Με αυτά τα δεδομένα, αναζητούμε πάντα νέες επιχειρηματικές ευκαιρίες και ανθρώπους με τους οποίους μπορούμε να οικοδομήσουμε μια μακροπρόθεσμη και γόνιμη σχέση. Εδώ και λίγο καιρό έχουμε προβλήματα με τον τρέχοντα προμηθευτή μας, οι τιμές έχουν αυξηθεί δραματικά, οι κατασχέσεις έχουν επίσης αυξηθεί και η ποιότητα έχει υποβαθμιστεί. Ψάχνουμε τώρα για μια νέα πηγή για τα συγκεκριμένα προϊόντα που ανέφερα παραπάνω.

Στην υγειά μας!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Προσφέρθηκα, έχω την πηγή για ό,τι χρειάζεστε, αλλά δεν έχω
 

wingman

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Είμαι σε θέση να το πετάξω στο Aus αν είχατε μια πόρτα στα αλφαβητικά σας γραφεία.
 
Top