Αναζητώντας έναν προμηθευτή

jaxnoddedinbed

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Ψάχνω για έναν πωλητή φεντανύλης! Οποιαδήποτε βοήθεια θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα. Δυσκολεύομαι να βρω πράγματα που εμπιστεύομαι εκεί που βρίσκομαι. Και οι ασυνεπείς φαρμακοποιοί του δρόμου με εκνευρίζουν.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Γεια σας,

Δεν προωθούμε τη σύνθεση της φαιντανύλης ή την πώληση αυτού του φαρμάκου.

Το Μεξικό είναι η καλύτερη επιλογή σας.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Το "εσείς" δεν ισούται με το "εμείς" ως ολόκληρη κοινότητα.
Κάθε "φάρμακο" που χρησιμοποιείται ανεύθυνα μπορεί και κυρίως 'll επηρεάσει τη ζωή σας.
Με την κατηγοριοποίηση ορισμένων ναρκωτικών έναντι άλλων και την άρνηση χρήσιμης απάντησης Εσείς
Σπρώχνετε τους χρήστες σε χαμηλής ποιότητας προϊόντα του δρόμου τα οποία μπορεί να είναι δυνητικά πιο επιβλαβή.
Η ΒΒ παραμένει ανοιχτή για όλους, Σας παρακαλώ, μην κρίνετε τους ανθρώπους και τις ανάγκες τους.
- - - -
Αυτή τη στιγμή ως επί το πλείστον κάθε αγορά απαγόρευσε το fent και πίεσε το m30 λόγω της κρίσης της φαιντανύλης (πουλώντας το κερδίζει ιδιαίτερα την προσοχή της DEA).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Το BB Forum και η πολιτική μας δεν ενθαρρύνουν τις πωλήσεις φαιντανύλης και των αναλόγων της εδώ. Αυτές οι ουσίες είναι πολύ ισχυρές και μπορούν να προκαλέσουν σοβαρές σωματικές βλάβες ή/και θάνατο.
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Yo message me guy, έχω το κατάλληλο υλικό θα σας στείλω δείγμα ακόμη και!
 
View previous replies…

Dmazzie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hay
 
View previous replies…

loganstrading

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Πρέπει να είστε προσεκτικοί με αυτό το υλικό και έμπειροι στις κατάλληλες διαλύσεις για να βεβαιωθείτε ότι αραιώνεται εξίσου στο σωστό μέσο. Οι δόσεις είναι σε μικρογραμμάρια, οπότε αν ξέρετε τι κάνετε μιλήστε μου στο [email protected].
 

SeraphWithers

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Η φεντανύλη έχει γίνει το μικρότερο κακό, το υλικό που διατίθεται τώρα είναι χειρότερο σε τόσα πολλά επίπεδα. Μακάρι να είχα μια καλή πηγή, αν όχι μόνο για να σώσω τους φίλους μου και τον εαυτό μου.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Έχει κανείς πηγή για αυτό το υλικό χύμα;
 
Top