Defendant found to be a scammer Lilycao Scammer, αποφύγετε την

Status
Not open for further replies.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Αγόρασα 1 φορά για αυτήν όλα ήταν k, τώρα με εξαπάτησε από 2800 usd.
να είστε προσεκτικός, έκανα την πληρωμή για την παραγγελία, και την επόμενη μέρα μετά την αποστολή μου είπε ότι δεν έλαβε την πληρωμή και να του δώσω το id των συναλλαγών, του έδωσα τις συναλλαγές, και τότε μου λέει ότι δεν έλαβαν τα χρήματα και να μιλήσω με την υπηρεσία εξυπηρέτησης πελατών bitcoin.
έχετε ακούσει ποτέ ξανά για τέτοια εξυπηρέτηση πελατών bitcoin - 😂😂😂😂?
Έλεγξα τη συναλλαγή και το bitcoin εμφανίζεται στη διεύθυνση που μου έδωσαν, παρακαλώ να το απαγορεύσετε @Lilycao από αυτό το φόρουμ
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
NgFmwe6zPU
 

Attachments

  • BfTIdWMmVU.jpeg
    BfTIdWMmVU.jpeg
    197.9 KB · Views: 68
  • iOAjn7UzM0.jpeg
    iOAjn7UzM0.jpeg
    201.2 KB · Views: 59

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
φαίνεται ότι τελικά κατάφερε να πάρει τα χρήματα και πρόκειται να μου στείλει το πακέτο
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Έχω και άλλα ζητήματα με αυτόν τον πωλητή.

Παρ' όλα αυτά, για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, έπαιρνα πάντα τα πακέτα.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Όλοι οι πωλητές αυτής της εταιρείας έχουν αφαιρεθεί από το φόρουμ μας λόγω πολυάριθμων καταγγελιών σχετικά με την ποιότητα των αγαθών που πωλούν. Και επίσης λόγω της απροθυμίας τους να επιλύσουν προβλήματα με τους αγοραστές. Ορισμένες προβληματικές καταστάσεις επιλύονται εδώ και αρκετούς μήνες και εξακολουθούν να μην επιλύονται.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
τώρα δεν απαντάει πια
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Παιδιά θα πρέπει να αφαιρέσετε τα προϊόντα της, ik έχει μια ετικέτα απάτης έτσι δεν είναι σαν κανείς πρόκειται να τα αγοράσει 2, αλλά ακόμα... παίρνει περιττό χώρο στην βιτρίνα
 

LilycaoScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
8
Deals
9
Φαίνεται ότι πρέπει ακόμα να πω κάτι. Έχω συνεργαστεί με αυτό το άτομο για μία φορά η οποία ήταν πολύ ομαλή. Αποδεχτήκαμε τη μεσεγγύηση επειδή είμαι απόλυτα σίγουρος για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μου. Πολλοί προμηθευτές δεν δέχτηκαν escrow, αλλά δεύτερη φορά Επειδή έχουμε ήδη συνεργαστεί μεταξύ μας, κάνουμε μέρος του bitcoin ιδιωτικά για να αποφύγουμε πάρα πολύ πτώση της τιμής. επειδή όταν την πρώτη φορά που λάβαμε την πληρωμή escrow του, έχει $100 λιγότερο και χάσαμε χρήματα και δεν πλήρωσε καμία διαφορά, δεν παραπονέθηκα εκείνη τη στιγμή επειδή είμαστε ευγενικός προμηθευτής.
αυτή τη φορά Χρειάστηκε κάποιος χρόνος για να λάβει την πληρωμή του για να φτάσει στο λογαριασμό μας Bitcoin. Αυτό είναι φυσιολογικό. Το Bitcoin χρειάζεται χρόνο και ο λογαριασμός είναι κατά καιρούς ασταθής. Ωστόσο, επειδή συνεργάστηκε με κάποιους άλλους κακούς προμηθευτές στο παρελθόν και είχε μια δυσάρεστη εμπειρία,αντιμετωπίζει όλους ως απατεώνες εκ των προτέρων. Ήταν απλώς ένα μικρό πρόβλημα πληρωμής. Του ζήτησα να βοηθήσει να επικοινωνήσουμε με την υπηρεσία εξυπηρέτησης πελατών Bitcoin επειδή ο λογαριασμός μας δεν έλαβε τα χρήματά του , επειδή είχαμε αυτό το θέμα πριν και η πληρωμή επιλύθηκε από την υπηρεσία εξυπηρέτησης πελατών.
Αλλά δεν έχει υπομονή ή δεν μας έδωσε χρόνο και δεν εμπιστεύεται κανέναν. Νομίζει ότι λέω ψέματα. όπως μπορεί να δει ότι αυτό το άτομο είναι πολύ συναισθηματικά ασταθές. Συνεχίζει να με βρίζει και να με απειλεί, κάνοντάς με να αισθάνομαι αγχωμένη και άβολα, αλλά ακόμα και έτσι ήμουν ήρεμη και δεν παραπονέθηκα. Ταυτόχρονα, αντιμετώπισα ενεργά το πρόβλημα γι' αυτόν. Πριν λυθεί το πρόβλημα, δημοσίευσε άσχημα σχόλια για μένα στο bb forum ,Είχε άσχημο αντίκτυπο.
Του έχω ήδη επιστρέψει τα χρήματα και δεν θέλω να συνεργαστώ ξανά με αυτό το άτομο. Πρόκειται για μια φάρσα και μια κακή εμπειρία. Παρακαλώ αποφύγετε αυτόν τον πελάτη. μόνο μια λέξη, υπάρχουν πολλοί καλοί και κακοί προμηθευτές, καθώς και πελάτες. όλοι πρέπει να αντιμετωπίζονται δίκαια και να σέβονται, Απλά θέλω να δείξω το πραγματικό πρόσωπο αυτού του θέματος και ppl. Δεν θέλω να πω περισσότερα για τα υπόλοιπα. Δεν έχει νόημα τώρα. Έκανε αυτό που ήθελε να κάνει.
 

Attachments

  • tTV0i2fNOR.png
    tTV0i2fNOR.png
    467.1 KB · Views: 69
  • 2r6s3HeVWF.png
    2r6s3HeVWF.png
    409.2 KB · Views: 62
  • twkYVPHc4E.png
    twkYVPHc4E.png
    423.2 KB · Views: 53
  • pun*****HG4KX.png
    pun*****HG4KX.png
    250 KB · Views: 64
  • lfmvgwVJTE.png
    lfmvgwVJTE.png
    434.9 KB · Views: 59
  • i3dZaAWsNT.png
    i3dZaAWsNT.png
    313.9 KB · Views: 57

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
πού επιστρέφετε τα χρήματά μου πίσω;
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@Lilycao,
Ας προσπαθήσουμε να είμαστε ειλικρινείς.
Σας έστειλα τα χρήματα και μια μέρα αργότερα μου λέτε ότι δεν έχετε λάβει χρήματα, σας δίνω την ταυτότητα
αναγνωριστικό συναλλαγής και στη συνέχεια μου λέτε ότι στην πραγματικότητα δεν μπορείτε να λάβετε τα χρήματα.
Τι πρέπει να σκεφτώ; ότι δεν πήρατε τα χρήματα ή ότι έχετε κάποιο πρόβλημα;
με το λογαριασμό σας;
Μου λέτε επίσης να επικοινωνήσω με την υποστήριξη πελατών, σας εξήγησα τότε ότι τα χρήματα βρίσκονται στο πορτοφόλι σας, ποια σχέση θα είχε η εταιρεία από την οποία έστειλα τα χρήματα, τελικά επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν ακριβώς αυτό που σας είπα ότι τα χρήματα βρίσκονται στον παραλήπτη και δεν έχουν καμία σχέση.
Λες επίσης ψέματα ότι μου έστειλες πίσω τα χρήματα, δημοσίευσε το αναγνωριστικό της συναλλαγής για να το δουν όλοι😂😂
είσαι πολύ ευαίσθητος για κάποιον που εξαπάτησε την coneva με 2500 usd, αν μου δώσεις 2500 usd μπορείς να μου μιλάς όπως θέλεις, δεν με πειράζει...
@HEISENBERG Δεν πήρα καθόλου χρήματα μόνο ένα μπλοκ.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@HEISENBERG μπορείτε να απαγορεύσετε την lilycao από αυτό το φόρουμ;
Δεν καταλαβαίνω πώς μπορεί να λέει τέτοια ψέματα. Είπε ότι μου έδωσε επιστροφή χρημάτων.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Έχει ήδη χαρακτηριστεί ως απατεώνας.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top