Δεν είναι δίκαιο

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Γιατί αυτό δεν μπορεί να γίνει στις πολιτείες. Η μεθαμφεταμίνη είναι απλά χάλια εδώ αυτή τη στιγμή.
Από την εποχή που το Covid χτύπησε το καλό προϊόν αποδείχθηκε άπιαστο. Υπάρχει αφθονία αυτού του "τεράστιου κομματιού κρυστάλλου" με θραύσματα που ζυγίζουν πάνω από ένα κιλό το καθένα, αλλά είναι εντελώς σκουπίδια, αυτό που μπορώ μόνο να υποψιαστώ είναι ότι είναι ISOpropylbenzylamine.
Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο είμαι εδώ.
Δεν προσπαθώ να παράγω για να πουλήσω
Δουλεύω σκληρά για τα λεφτά μου νομίζω ότι μου αξίζει να μπορώ να τα ξοδεύω σε ό,τι επιλέγω αλλά πού έχει καταντήσει αυτός ο κόσμος που όσα λεφτά κι αν έχεις δεν μπορείς να αγοράσεις ούτε ένα αξιοπρεπές προϊόν.

Θυμάμαι πίσω στο 03 04 η μεθαμφεταμίνη ήταν τόσο υψηλή όσο 500 η 8 μπάλα (περιοχή της Νέας Ορλεάνης) και δεν μπορούσα να πιστέψω ότι πλήρωνα τόσα πολλά εκείνη την εποχή, αλλά τουλάχιστον σε έπαιρνε ψηλά και καυλωμένο σαν κόλαση. Θα έδινα τα πάντα μόνο και μόνο για να έχω την ευκαιρία να το ξαναπάρω αυτό σε αυτό το σημείο.

Συγγνώμη για το παραλήρημα, απλά έπρεπε να εκτονωθώ.


FJm1tsYQcv
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Συμφωνώ μαζί σας όσον αφορά αυτή την κατάσταση. 30 γραμμάρια σκουπίδια όπου κι αν κοιτάξεις. Έκανα...
Ένα τεστ τήξης σε κάποια πριν από μερικές εβδομάδες (δοκιμαστικός σωλήνας με ένα θερμόμετρο συνδεδεμένο στο πλάι σε pArrafin σε μια θερμή πλάκα) και με σοκάρει γαμώτο που έλιωσε στους 144°C (ή μήπως ήταν 141;) Τέλος πάντων ήξερα ακριβώς τι σήμαινε αυτό. Για μένα σήμαινε ότι είναι 50% msm και 50% D,L. Τα περισσότερα νοθευμένα λιώνουν σε πολύ υψηλότερη θερμοκρασία από την msm, η οποία είναι 109°C. 109+175÷2=142°C. Επίσης, μυρίζει σαν θειάφι όταν λιώνει. Γνωρίζετε 😏 πολλοί άνθρωποι πίστευαν ότι η κυβέρνηση... έβαλε το nix στην ψευδοεφεδρίνη, αλλά στην πραγματικότητα δεν το έκαναν. Μπορείς να πας στο φαρμακείο, να δείξεις ταυτότητα και να αγοράσεις 3000 mg με τη μία. Κάποιος μπορεί να αγοράσει νόμιμα 9000 mg το μήνα. Ορισμένες πολιτείες έχουν πιο αυστηρές κατευθυντήριες γραμμές, 2 πολιτείες είναι μόνο με συνταγή, αλλά περίπου 40 πολιτείες δεν έχουν νόμο, και απλώς ακολουθούν τον ομοσπονδιακό νόμο. Μπορείτε να πάρετε ακόμη και 7500mg το μήνα μέσω ταχυδρομείου. Χάνετε περίπου 12% στην αντίδραση σε βάρος mol και νομίζω ότι μάλλον κάνετε καλά για να πάρετε αποτελεσματικά το 80%, αλλά το 67% των 9 γραμμαρίων είναι ακόμα 6 γραμμάρια καθαρό Dextro το μήνα. Ανά άτομο. Φυσικά δεν φτιάχνουν κουτιά που να είναι 30-100'α ή 100-30'α, οπότε στην πραγματικότητα ψάχνετε για 20-120'α. Το Allegra D IA υποστηρίζει να βγαίνει σε 30-120άρια αλλά είναι 36 δολάρια και δεν μπορώ να το βρω ούτως ή άλλως και δεν πληρώνω τόσα. Σε άλλα νέα οι Κινέζοι πωλούν D-meth στο alibaba για $ 100/g
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Είναι αξιόπιστοι οι πωλητές στο alibaba; Μπορώ να το στείλω στις ΗΠΑ;
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Τι γίνεται όμως με τα προβλήματα της εξαγωγής
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Τι είναι αυτό που είπε κάποιος που είχε νόημα για το super gak Επειδή δεν έχει σημασία πόσο καλές φαίνονταν οι εκχυλίσεις κάποιου που συνάντησα Και (αυτός/αυτή) τις έκανε όλες .ευθεία να είναι ευθεία στο e, Αυτό που χρησιμοποιεί ενεργό άνθρακα και food startch, κυριολεκτικά Κάθε εκχύλιση σε διάφορες διαφορετικές μάρκες ψευδο. 24, 12, κόκκινα καυτά...

Όλα βγήκαν χάλια.

Τώρα αυτό που μπορώ να πω είναι ότι το εν λόγω άτομο δεν δοκίμασε ποτέ κανένα από τα χάπια allegra d ή τέτοια χάπια μόνο walfed ή επώνυμο sudafed
 

TTL

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
"Δουλεύω σκληρά για τα χρήματά μου νομίζω ότι μου αξίζει να μπορώ να τα ξοδεύω σε ό,τι επιλέγω, αλλά πού έχει καταντήσει αυτός ο κόσμος που όσα χρήματα κι αν έχεις δεν μπορείς να αγοράσεις ούτε ένα αξιοπρεπές προϊόν".

ίσως απλά φοβούνται ότι είμαστε σε θέση να κάνουμε τόσα πολλά πράγματα μέσω (εγώ το λέω plugins, γιατί για λίγο διευρύνει αυτή τη δυνατότητα, όπως στον browser ας πούμε) και ίσως ακόμα χειρότερο γι' αυτούς θα ήταν αν περισσότεροι άνθρωποι τότε αρχίσουν και αυτοί να αμφισβητούν το σύστημα και μετά συνειδητοποιήσουν τι ένα μάτσο μαϊμούδες με όπλα και γραβάτες είναι και μέσα από αυτό που έχουν τότε παρατηρήσει, φυσικά και να απομακρυνθούν από αυτά τα "φετίχ κάνει μαϊμούδες με γκρι σακούλες σκουπιδιών".


νομίζω ότι αυτός είναι ο μεγαλύτερος φόβος τους.
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Δεν καταλαβαίνω γιατί βλέπω συνέχεια αναρτήσεις σχετικά με το ότι δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε χάπια εξαιτίας του gak lol υπάρχουν χάπια εκεί έξω που λειτουργούν μια χαρά... πολύ ικανοποιητικά επίσης. Η ίδια διαδικασία όπως και πριν από 20 χρόνια lol
 
Top