Διεθνές ταχυδρομείο απευθείας στο Ηνωμένο Βασίλειο Θυρίδες συλλογής???

bluecheese

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, οι άνθρωποι έχουν παραμονεύει για λίγο και διαβάζοντας όλες τις μεγάλες πληροφορίες, έτσι μεγάλο ευχαριστώ σε BB!!!

Οποιοδήποτε μέλος του Ηνωμένου Βασιλείου γνωρίζει πώς να στείλει διεθνές δέμα απευθείας σε μια θυρίδα όπως το inpost ή για συλλογή.

Πριν από χρόνια ήμουν σε θέση να χρησιμοποιήσω μια διεύθυνση καταστήματος με το όνομά μου για να στείλω ένα UPS απευθείας σε αυτή την κάβα, αλλά δεν φαίνεται να λειτουργεί πλέον, χωρίς να χάσω μια παράδοση και να πάρω την κάρτα μέσα από το γραμματοκιβώτιό μου για να την αναδιατάξω.

Γνωρίζω ότι στη Γερμανία και την Πολωνία υπάρχουν θυρίδες συλλογής για χρήση με την DHL και την Inpost.

Στο Ηνωμένο Βασίλειο έχουμε παντού θυρίδες inpost, αλλά δεν μπορώ να βρω ποιες διεθνείς ταχυμεταφορές στέλνουν απευθείας σε αυτές τις θυρίδες.

Υπάρχει κάποιος ειδικός στα logistics εκεί έξω που να ξέρει πώς να το κάνει αυτό; Δεν θέλω να υπογράψω για τίποτα απλά να στείλω απευθείας σε ένα ντουλάπι κατά προτίμηση 24 ώρες και παραλαβή με κωδικό στις διεθνείς παραδόσεις... Πολλές ευχαριστίες εκ των προτέρων.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
EVRi δέμα δεν χρειάζεται ταυτότητα μόνο έναν κωδικό QR για σάρωση δεν υπάρχουν προσωπικές πληροφορίες έχουν διαβάσει αυτό βρείτε ένα ντουλάπι

 
Top