Θέλω να φτιάξω την καλύτερη cocaïne

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hiiiii φίλοι μου ,
Θα ήθελα να φτιάξω κοκαΐνη αλλά το πρόβλημα είναι ότι στη χώρα μου απαγορεύονται τα φύλλα κόκας και θα ήθελα πολύ να ξέρω που να βρω μερικά (έχω ήδη μια ιδέα να χρησιμοποιήσω "Delisse coca powder" αλλά δεν ξέρω αν θα πετύχει) επίσης έχω ήδη τη συνταγή για την κοκαΐνη αλλά αν έχετε κάποια καλύτερη μην διστάσετε να την μοιραστείτε
Ευχαριστώ εκ των προτέρων φίλοι :)
(ps: χρησιμοποιώ deepl οπότε συγγνώμη για τα κακά αγγλικά μου (είμαι Γάλλος) ) )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Εάν η σκόνη κόκας Delisse και περιέχει κοκαΐνη, η εκχύλισή της είναι πιο πιθανό να είναι ακριβή, λόγω της τιμής του ίδιου του τσαγιού
 

niko77

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας,

Δεν έχω βρει κανένα νήμα που να μιλάει για την παρασκευή κοκαΐνης μόνο με τσάι Κόκα, μόνο με φύλλα επίσης, αλλά στη χώρα μου είναι περίπλοκο, έχετε μια ιδέα για το πώς θα μπορούσα να το κάνω αυτό ?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Γεια σου φίλε μου!

Προσπαθώ να βελτιώσω μια φόρμουλα, κάνοντας σκόνη σε κάτι σαν ``πολυστερίνη`` όπως ζήτησα σε αυτή τη θέση εδώ, μπορείτε επίσης να δείτε στο βίντεο. Ίσως μπορούμε να αλλάξουμε την εμπειρία.

Υ.Γ.: αυτό το προϊόν δεν είναι δικό μου και τα αγγλικά μου δεν είναι ούτε καλά.
 

Attachments

  • aZrTq2zJMw.mp4
    1.9 MB · Views: 0

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Κλίμακα ψαριού κάτω από την υδραυλική πρέσα με εκτύπωση
Mxe12LUnIB

Χρειάζεται μια πρέσα και ένα μεταλλικό καλούπι με ένα σχέδιο. Μιλάτε γι' αυτό;
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Χρησιμοποιώ αυτό το εργαλείο μέχρι στιγμής, προσπαθώ να πιέζω λίγο λιγότερο αλλά η υφή δεν είναι λεία έτσι, είναι κάτι σκληρό και εύθραυστο. Γι' αυτό προσπαθώ να αλλάξω τον τύπο. Θα προσπαθήσω να δείξω τη διαφορά σε ένα άλλο βίντεο.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Εντάξει, περιμένω
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Υπάρχει μια τέτοια στιγμή που οι κρύσταλλοι πρέπει να έχουν περίπου ένα μέγεθος, και διαφορετικά δεν πιέζεται όπως θα έπρεπε.
 
Last edited by a moderator:

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Συγγνώμη για το λάθος μου. Μελετώντας περισσότερο μπόρεσα να παρατηρήσω τη διαφορά μεταξύ των προϊόντων για τα οποία μιλούσα.

Το προϊόν του βίντεο είναι η καθαρή κοκαΐνη και το άλλο ήταν ακάθαρτη πρεσαρισμένη με άλλο λογότυπο.

Ευχαριστώ για τη βοήθεια!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας. Παραγωγή κοκαΐνης χρειάζεται τεράστια ποσότητα φύλλων 200 ή περισσότερα Kg για ένα της κοκαΐνης .Είναι δυνατόν να αναπτυχθεί coca planta σε διάφορα μέρη του κόσμου .java νησί στο παρελθόν .βλέπω στην κεντρική Αμέρικα σε μικρή ποσότητα .χρειάζεται δέσμη της γης και των εργαζομένων .οι σπόροι δεν είναι ένα πρόβλημα τα χημικά εξαρτώνται από τη χώρα είναι περισσότερο ή λιγότερο dificult να βρει .για τη γεωγραφική ζώνη η γραμμή του Εκουαδόρ είναι περισσότερο ή λιγότερο το μέρος για να πάει .το ίδιο το φυτό δεν είναι suspicius Αλλά μεγαλώνουν πάρα πολλά ίσως επικίνδυνο
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Για την παραγωγή σκόνης σε μπλοκ είναι διάφοροι τρόποι ο πιο εύκολος είναι ο Τύπος Αλλά η απώλεια υλικού η κλίμακα ψαριών και δεν φαίνονται καλά .θα πρέπει να κάνετε το προϊόν σε πάστα .χρειάζεστε ένα διαλύτη και. Πηγή θερμότητας .οι λαμπτήρες πυρακτώσεως δουλεύουν τέλεια .ο διαλύτης εξαρτάται από το είδος της κοπής που χρησιμοποιείται στο προϊόν και το τούβλο στο βίντεο δεν είναι πουρέ απλά είναι μια πολύ επαγγελματική δουλειά .όλα τα τούβλα Αποδίδουν περισσότερο από 90%είναι ύποπτο για μένα .σήμερα βλέπεις 96%98% Δεν είναι αλήθεια .όταν ελέγχεις το προϊόν βρίσκεις λεβαμισόλη και τις τελευταίες μέρες είναι πιο κοινό το φαινακετένιο .ανιχνεύεις την λεβαμισόλη πολύ Εύκολα απλά βάζεις αλκοόλη σε ένα μικρό ποτήρι χρειάζεσαι 96%αλκοόλη βάζεις λίγο προϊόν και κουνάς λίγο και βλέπεις τον πάτο του ποτηριού .βλέπεις κάτι σαν Αλάτι αυτό είναι η λεβαμισόλη είναι μια πιο σύνθετη μορφή για να βρεις αυτό το προϊόν .φτιάχνεις βάση .τραπεζική σόδα ή αμμωνία είναι η dame .στεγνώνεις με χαρτί κουζίνας και διαλύεις με ασετόν και βάζεις μια σταγόνα νιτρικό οξύ 37% είναι εντάξει .και βλέπετε τους μεγάλους κρυστάλλους σαν batón να πέφτουν για το κάτω μέρος του παραλήπτη προτιμήστε έναν δοκιμαστικό σωλήνα .αυτοί οι κρύσταλλοι είναι η λεβαμισόλη .για την ανίχνευση της φαινακετίνης είναι πολύ εύκολο απλά ζυγίστε το προϊόν και εμποτίστε το σε ακετόνη .ελέγξτε την καθαρότητα της ακετόνης πρώτα πρέπει να είναι απαλλαγμένη από νερό .ελέγξτε με χαρτοπετσέτες εμποτισμένο το χαρτί και πρέπει να στεγνώσει εντελώς πολύ γρήγορα αν δεν περιέχει νερό και δεν είναι χρησιμοποιήσιμο .η φαινακετίνη διαλύεται στην ακετόνη ζυγίζετε πάλι το ξηρό υλικό και αν είναι κάτι χαμένο είναι η φαινακετίνη για πιο ασφαλές δεν διαλύετε την ακετόνη και αφήνετε να εξατμιστεί βλέπετε το υπόλειμμα Μέλι όπως .Αν κάποιος χρειάζεται βοήθεια με κάτι παρόμοιο είμαι περισσότερο από ευτυχής να σας βοηθήσω βήμα προς βήμα για να έχετε το ίδιο αποτέλεσμα με το βίντεο μιλάω ισπανικά πάρα πολύ
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
Με 1 κιλό αληθινών φύλλων, μπορεί κανείς να φτιάξει 5-10 γραμμάρια άκοπου κοκ.
Εκεί που βρίσκομαι ένα γραμμάριο κομμένης κόκας κοστίζει 200-250USD, και 1KG φύλλα που αποστέλλονται από ασφαλή χώρα είναι $120-$150. Ένα από τα κλειδιά είναι το στέλεχος του κοκοφοίνικα, μερικά από αυτά έχουν 1-1,5% κοκαΐνη κατά ξηρό βάρος , άλλα έχουν 0,25-0,5% κοκαΐνη .
Έτσι ναι , μια τεράστια ποσότητα που απαιτείται για μια τεράστια εξαγωγή αλλά για προσωπική χρήση σε χώρες με λίγη κοκαΐνη γύρω , εξακολουθεί να αξίζει 100% . Ειδικά αν το κόψεις κατά το 1/3 . Επίσης κρατήστε λίγο άκοπο και χρεώστε 50% περισσότερο , αυτό μπορεί να σας δώσει ένα βήμα πάνω από τους άλλους πωλητές κοκαΐνης στην περιοχή σας .
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Γεια σου φίλε, το να το κάνεις με αυτόν τον τρόπο μπορεί να είναι μια καλή ιδέα, αλλά σε συμβουλεύω να έχεις κάτι κατά νου, το φύλλο κόκας διακρίνεται πολύ καλά από εκείνους που ερευνούν τις αποστολές, ακόμη και αν δεν λαμβάνεις άμεσα κοκαΐνη, αν μπορείς να δημιουργήσεις υψηλές ειδοποιήσεις αφού Δεν χρειάζεσαι μια μικρή ποσότητα, Είμαι από την Κολομβία και ένα από τα μεγάλα προβλήματα είναι ότι είναι δύσκολο να πιστέψει κανείς ότι κάποιος εισάγει κάποιο είδος νόμιμου χόρτου από εδώ, γι 'αυτό οτιδήποτε είναι διαφορετικό από τον καφέ, τον άνθρακα και τα τρόφιμα θα θέλουν να το ελέγξουν επειδή είναι απλά ασυνήθιστο και περίεργο, είναι απλά μια γνώμη και μια συμβουλή που σας δίνω έτσι ώστε να το λάβετε υπόψη σας, αν μπορώ να σας βοηθήσω με οτιδήποτε άλλο θα είμαι εδώ.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
ναι σίγουρα δεν πρέπει να στείλετε τίποτα στο σπίτι σας που εγείρει κόκκινες σημαίες, ωστόσο στις περισσότερες χώρες μπορείτε να το βρείτε ήδη μετά τα σύνορα. ΗΠΑ/ΗΠΑ/ΚΑΝΑ κλπ , από την πλευρά μας περνάει όπως κάθε προϊόν τσαγιού, αν προέρχεται από την Κολομβία κλπ θα σηκώσει αμέσως κόκκινη σημαία. ωστόσο αν αγοράζατε από κάποιον σε άλλη χώρα όπως οι ΗΠΑ είμαι σίγουρος ότι θα περνούσε χωρίς προβλήματα.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3

ναι αυτό είναι αλήθεια, αν το πάρετε από αλλού νομίζω ότι έχετε 90% περισσότερες πιθανότητες να φτάσει χωρίς κανένα πρόβλημα.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Γεια σας παιδιά ψάχνω να παράγω την παραγωγή μου σε απόδοση και θα ήθελα να χρησιμοποιήσω τα φύλλα. Φαίνεται ότι αυτό το tread είναι παλιό αλλά αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμούσα!
 
Top