Χρειάζομαι κάποιον να μου διδάξει πώς να μαγειρέψω μεφεδρόνη με κοινές χημικές ουσίες και έναν εύκολο τρόπο(ασφαλή τρόπο)???

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας δεν ξέρω τίποτα για τη χημεία αλλά θέλω να μάθω και θα ήμουν ευτυχής αν gyys εδώ μου διδάξει τον ευκολότερο τρόπο μαγειρέματος mephedrone??
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
Η σύνθεση του 4mmc από την 2-βρωμο-4-μεθυλο-προπιφαινόνη είναι αρκετά φιλική προς τον αρχάριο και απλή προς τα εμπρός, και είμαι αρκετά σίγουρος ότι μπορείτε να βρείτε όλα όσα χρειάζεστε στο BBmarket.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Μπορείτε να δώσετε τη συνταγή βήμα προς βήμα;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Λοιπόν, δεν μπορείτε να χρησιμοποιείτε κοινά χημικά για αντιδραστήρια. Υπάρχουν φυσικές πηγές για πρόδρομες ουσίες, αλλά στη συνέχεια πρέπει να περάσουν από διάφορες αντιδράσεις πριν γίνουν άμεσες πρόδρομες ουσίες. Το 4mmc είναι μια εύκολη σύνθεση από το 2b4mp, αλλά δεν είναι εύκολο να ξεκινήσεις από πράγματα που μπορείς εύκολα να βρεις.
Η αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχουν πολλά πράγματα που πληρούν τα κριτήριά σας. Χλωροφόρμιο. Μεθκαθηνόνη από ψευδοεφεδρίνη μέσω υπερμαγγανικού καλίου.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ευχαριστώ πώς μπορώ να φτιάξω μεθακινόνη από ψευδοεφεδρίνη;
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Μπορείτε να μου δώσετε τη συνταγή του m cat με ψευδοεφεδρίνη και υπερμαγγανικό κάλιο;
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Διαβάστε τα θέματα Metcations!
Παρακολουθήστε το βίντεο!!!
Όλα είναι εδώ!!!
Αλλά, φυσικά, όχι χωρίς παγίδες!
Όλο αυτό το υλικό του φόρουμ δεν είναι τίποτα χωρίς προσωπική πρακτική εργασία! Και τη δική σας επιθυμία να μάθετε και να ΑΝΑΠΤΥΞΕΤΕ!
Χρειάζεται επιμονή και εμπειρία! , Αυτό αναπτύσσεται με πολυάριθμες επαναλήψεις της ίδιας διαδικασίας!

Ή ετοιμαστείτε να πληρώσετε 300-500 δολάρια για online εκπαίδευση.
Προσωπικά, δεν θα το έκανα ούτε για ένα μεγαλύτερο ποσό!
Απλά επειδή ενώ σας διδάσκω, θα μπορούσα να συνθέσω περισσότερο από ένα κιλό της ουσίας..... Και αυτό είναι τουλάχιστον 4000-5000 αν πωληθεί χονδρικώς...
Και αυτή είναι μόνο η τιμή της μεθαδόνης! Τα οπιούχα και τα οπιοειδή είναι πολλές φορές πιο ακριβά...
Με εκτίμηση: P.VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Ο λόγος για τον οποίο βάζουμε τους ανθρώπους να κάνουν τη δική τους έρευνα είναι επειδή αν δεν έχετε δουλέψει σκληρά για να αποκτήσετε τη γνώση, δεν εκτιμάτε το επίπεδο του κινδύνου που αντιμετωπίζετε. Αν κάποιος παίρνει τα χρήματά σας για μια αμειβόμενη διαβούλευση, έχει καθήκον να διατηρήσει την προσωπική σας ασφάλεια και είναι υπεύθυνος αν κάψετε το σπίτι σας. Τυπικά αυτό δεν θα μπορούσε ποτέ να μπει στο παιχνίδι, επειδή η λήψη των χρημάτων κάποιου για ένα μάθημα χημείας ναρκωτικών αναφέρεται συνήθως ως συνωμοσία για την παρασκευή ελεγχόμενης ουσίας. Δύο άνθρωποι μπορούν όμως να πυροβολούν τις μαλακίες τους για θεωρητική χημεία. Διάβασες τα συνθετικά, αν χρειάζεσαι περισσότερα ζήτα τα και θα σου βρούμε περισσότερα. Αν έχεις ερωτήσεις θα σου απαντήσουμε, αλλά πρέπει πρώτα να διαβάσεις τα πράγματα, τουλάχιστον.
 
Top