Είμαι αρχάριος και θέλω να μάθω πώς να επεξεργάζομαι το φάρμακο σκοπολαμίνη

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Άκουσα ότι η σκοπολαμίνη είναι πολύ αποτελεσματικό φάρμακο και μπορεί να ελέγχει τους ανθρώπους, αυτό το φάρμακο είναι δύσκολο να βρεθεί αλλά πήρα το φυτό και δεν είναι καν ένα σπάνιο φυτό το πρόβλημα είναι ότι πολύ λιγότεροι άνθρωποι γνωρίζουν ποιες χημικές ουσίες να χρησιμοποιήσουν αν με βοηθήσετε θα σας δώσω μερικές για να δοκιμάσετε αυτό το φάρμακο παρακαλώ βοηθήστε με
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Ούτε εγώ ξέρω πολλά γι' αυτό, μόλις άρχισα να το διαβάζω.

Αλλά μερικά από αυτά δημιουργούν μια καφέ σκόνη που είναι ήδη αρκετά ισχυρή, στην πιο καθαρή της μορφή είναι μια λευκή σκόνη, αλλά πρέπει να παραδεχτώ ότι δεν έχω δει ποτέ αυτό το ωραίο φάρμακο στην πραγματική ζωή.

Σύμφωνα με διάφορες αναφορές κλωτσάει αμέσως και είσαι φτιαγμένος μέσα σε ένα δευτερόλεπτο, μετά από 20s-1min είσαι ανοιχτός για κάθε πρόταση.

Παρακαλώ μην ξεχνάτε, ότι το κέντρο για τη διάκριση "καλών και κακών" δεν έχει χαλάσει, οπότε δεν μπορείτε να πείτε απλά "Σκοτώστε τους όλους τώρα" ή "Κόψτε του το λαιμό" πρέπει να χρησιμοποιήσετε θετική διατύπωση π.χ. "βάλτε αργά το μαχαίρι στο λαιμό του" και θα πρέπει να είστε πολύ συγκεκριμένοι με τη διατύπωσή σας.

Χρησιμοποιήθηκε κυρίως από την κυβέρνηση ως υποκατάστατο των βασανιστηρίων, χρησιμοποιήθηκε ως ένα είδος "ελιξίριο της αλήθειας" στις ανακρίσεις, αλλά ένας "εκπαιδευμένος χρήστης" θα μπορούσε πιθανώς να το ξεπεράσει σε κάποιο βαθμό.
Σήμερα χρησιμοποιείται από τις περισσότερες μυστικές και παράνομες ανακρίσεις από το gov, εγκληματίες και φυσικά κάποιοι το χρησιμοποιούν ψυχαγωγικά αλλά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι κάποιος θα μπορούσε να απολαύσει αυτό το είδος της μαστούρας.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Δεν είναι όλα όσα φαίνονται. Θεωρήστε το ως μια ήπια #4 ηρωίνη για τους έμπειρους.
Μια εφάπαξ εμπειρία που μοιάζει με μαζική τυχαία κατανάλωση 4 γραμμαρίων MDMA, ενώ στερείται νερού για να ενυδατωθεί καθ' όλη τη διάρκεια της εμπειρίας, για τους άπειρους.
Υπάρχουν ακόμα πωλητές που το προσφέρουν αυτό στις αγορές του darknet.
Ένας από αυτούς ονομάζεται Pendate.
Ο ίδιος πωλητής πωλεί επίσης "σίγουρα" teks για την παραγωγή MDMA, DMT και Scopolomine.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Υπάρχουν περισσότερα από μερικά μέρη που το πωλούν νόμιμα στο διαδίκτυο. Δεν αποτελεί ελεγχόμενη ουσία στις ΗΠΑ. Δεν χρειάζεται να εξάγεται από το δέντρο borrachero. Οποιοδήποτε από τα φυτά Datura θα πρέπει να λειτουργεί. Όπως τα φυτά Brugmansia Angel Trumpet. Πρόκειται για ένα από τα πιο όμορφα φυτά που θα αποκτήσετε ποτέ. Και οι γυναίκες του σπιτιού που βγάζουν βόλτα τα σκυλιά/μωρά τους το επαινούν συνέχεια.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Μπορείτε να κάνετε μια αντιπρόταση για την παραγωγή της σκοπολαμίνης.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Στην πραγματικότητα πολλοί ιθαγενείς της Νότιας Αμερικής το χρησιμοποιούν ψυχαγωγικά και προφανώς μπορείτε απλώς να φτιάξετε ένα τσάι με τα άνθη ή τις ρίζες και να παραισθηθείτε.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Είμαι σίγουρος ότι μπορείτε να το μουλιάσετε απλά σε νερό. Μαζέψτε το, βυθίστε το σε ζεστό νερό για μερικές ημέρες και φιλτράρετε τη βλάστηση. Ορίστε, σούπα σκοπολαμίνης, καρυκευμένη με ατροπίνη και υοσκυαμίνη πιθανώς. Αυτό που έχουν αυτά τα φυτά τύπου Datura και είναι ενδιαφέρον είναι ένα τμήμα τροπανίου. Άλλα ωραία πράγματα με ένα από αυτά είναι η κοκαΐνη. Επίσης ένα σωρό φαινυλτροπάνες που είναι διεγερτικά του εγκεφάλου. Υπάρχουν και άλλες ενδιαφέρουσες τροπάνες. Βέβαια, μπορείτε να αφαιρέσετε τα πάντα από αυτό και να το κάνετε κάτι καλό. Ένα τροπάνιο είναι ένας δακτύλιος εξανίου και ένας δακτύλιος πεντανίου αγκιστρωμένος μαζί και διπλωμένος σε μια βάρκα ή ίσως σε μια καρέκλα. Μπορεί να κουνιέται μπρος-πίσω. Ποιος ξέρει 🤷😂 Είναι 5:33 π.μ. της Κυριακής. Ξύπνησα στις 6:50 την Παρασκευή.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Σας ευχαριστούμε
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Εδώ είναι μια πατέντα, πώς να εξαγάγετε τα αλκαλοειδή χωρίς να στεγνώσετε τα φυτά https://patents.google.com/patent/DE3603678A1/en

Εναλλακτικά, μπορούν να αποξηρανθούν και να εξαχθούν είτε A/B είτε STB
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Σας ευχαριστούμε
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
newbie και σκοπολαμίνη στην ίδια πρόταση συνήθως συγκλίνουν στο θάνατο του newbie οπότε πραγματικά ελπίζω ότι έχετε μόνο το φυτικό υλικό από το οποίο είναι πολύ δύσκολο να προμηθευτείτε επομένως μπορεί να έχετε μια πιθανότητα να μάθετε χημεία και να αποφύγετε τη δηλητηρίαση αλλά πρέπει να είστε πραγματικά τυχεροί.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Έτσι, πρόσφατα ένας φίλος μου πήρε μια αγγελική τρομπέτα (brugmansia suaveolens), θα ήθελα να ξέρω πώς να εξάγουμε τη σκοπολαμίνη για πειράματα, αλλά αυτό που πήραμε μέχρι στιγμής ήταν απλώς ένα παραισθησιογόνο τσάι.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Γεια σας, ναι:

Εκχύλιση σκοπολαμίνης από το Brugmansia suaveolens

Το αποξηραμένο κονιοποιημένο εναέριο τμήμα του B. suaveolens (5,0 kg) εκχυλίστηκε με υπερήχους σε μεθανόλη (3 φορές, κάθε 10 L σε 60 λεπτά στους 50°C). Μετά την απομάκρυνση της μεθανόλης στο κενό, προέκυψε ένα σκούρο στερεό μεθανολικό εκχύλισμα (300 g). Το εκχύλισμα αυτό εν συνεχεία αιωρήθηκε σε 2 L απεσταγμένου νερού και διαιρέθηκε διαδοχικά με διχλωρομεθάνιο και οξικό αιθυλεστέρα (το καθένα 3 L) για να δώσει το αντίστοιχο εκχύλισμα διχλωρομεθανίου (30 g), οξικό αιθυλεστέρα (12 g) και στρώμα νερού. Το εκχύλισμα οξικού αιθυλεστέρα διαχωρίστηκε χονδρικά σε χρωματογραφία στήλης silica gel, εκλουσμένη με σύστημα διαλυτών διαβάθμισης διχλωρομεθανίου/μεθανόλης (0-100% όγκου μεθανόλης) για να δώσει έξι κλάσματα (E1-E6). Το κλάσμα E2 χρωματογραφήθηκε επανειλημμένα σε στήλη silica gel, εκλούοντας με ισοκρατικό σύστημα διαλύτη οξικού αιθυλεστέρα/μεθανόλης/νερού (20/1/0,05, v/v/v) για να ληφθούν τέσσερα κλάσματα E2A-E2D. Το κλάσμα E2A φορτώθηκε σε χρωματογραφική στήλη με ρητίνες αντίστροφης φάσης C18 και εκλούστηκε με μεθανόλη/νερό (2/1, v/v) για να προκύψει η σκοπολαμίνη (62 mg). Η καθαρότητα της απομονωμένης σκοπολαμίνης προσδιορίστηκε με HPLC-DAD και διαπιστώθηκε ότι ήταν 98,3%.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. https://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Το σχόλιό μου:
Νομίζω ότι μπορείτε να αποφύγετε την πρόσθετη εκχύλιση με DCM και EA για προσωπική ψυχαγωγική χρήση. Λάβετε υπόψη ότι θα πρόκειται για ένα εξτράκι ΣΚΟΠΟΛΑΜΙΝΗΣ με άλλα αλκαλοειδή.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Το Buscopan περιέχει τη δραστική ουσία hyoscine butylbromide. Δεν είναι το ίδιο με την υδροβρωμιούχο υοσκίνη, η οποία είναι ένα διαφορετικό φάρμακο που λαμβάνεται για την πρόληψη της ναυτίας λόγω κίνησης. Το Buscopan διατίθεται σε μορφή δισκίων και είναι διαθέσιμο με ιατρική συνταγή.

Από το Google^, καπνίστε Buscopan και δείτε τι θα συμβεί! Αυτό γίνεται με δική σας ευθύνη τα πράγματα είναι ισχυρά και θανατηφόρα, το Datura πρέπει να είναι μια από τις χειρότερες εμπειρίες που είχα ποτέ!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Άκουσα για ένα φάρμακο που ήταν σε χρήση με το όνομα scobutyl, είναι το n-Butyl scopolamonium Bromide, ένα άλας τεταρτοταγούς αμμωνίου που χρησιμοποιείται ως αντιεμετικό. Αλλά καλή τύχη με την απόκτησή του Fromm ότι!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Δεν είναι εκχύλιση στα δισκία, καπνίζετε το θρυμματισμένο χάπι! δοκιμάστε το bro και ανακαλύψτε το μόνοι σας.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Οι ιστορίες σχετικά με τη σκοπολαμίνη είναι υπερβολικές. Σίγουρα, ο καθένας μπορεί να είναι πιο ευάλωτος και ελέγξιμος σε αμνησιακή σύγχυση, αλλά δεν είναι τόσο βέβαιο.

Αν θέλετε να το κάνετε μόνο για κατανάλωση, μη σπαταλάτε το χρόνο σας. Μπορείτε απλά να το αγοράσετε. Είναι κοινό φάρμακο κατά της ναυτίας σε αρκετές χώρες, με κάποιες άλλες χρήσεις.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Το Datura είναι ένα διαφορετικό θηρίο περιέχει περισσότερα από τη σκοπολαμίνη, και το κάπνισμα της σκοπολαμίνης δεν είναι ούτε αστείο. Όταν καπνίζεται αυτή η ομάδα βουτυλοβρωμιδίου διασπάται και το χτύπημα της καπνισμένης Σκοπολαμίνης είναι επόμενο επίπεδο καθόλου για τους αδύναμους, Πηγαίνετε να το δοκιμάσετε και δείτε πόσο ευάλωτοι είστε, ή για έναν καλύτερο τρόπο να δείτε τις επιπτώσεις του είναι να έχετε έναν φίλο που το παίρνει "με δική του ελεύθερη βούληση" και να δείτε τις επιπτώσεις αυτού σε αυτούς. μετά πείτε μου ότι δεν σας αφήνει σε μια κατάσταση ευαλωτότητας. Ο φίλος μου αγκάλιαζε ένα δέντρο λέγοντάς μου ότι ήταν η γυναίκα του, θα μου έδινε ό,τι είχε στις τσέπες του αν του το ζητούσα.

Έχω δει μόνο ανθρώπους να τα χάνουν από αυτό, και οι προσωπικές μου εμπειρίες τόσο με το Datura όσο και με το κάπνισμα αυτών των δισκίων, είναι: Μην τα βάζετε με τα ναρκωτικά παιδιά!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Σκοπολαμίνη; Αυτό το πράγμα είναι μπουρουντάγκα! Προκαλεί υποβλητικότητα, λήθη και παραλήρημα. Μπορεί να σκοτώσει σε υψηλές δόσεις. Το αντίδοτο είναι η υδροβρωμιούχος αρεκολίνη!
Κάποιος που καταναλώνει Arecoline Hydrobromide ή καρύδια μπέτελ είναι λιγότερο πιθανό να επηρεαστεί από burundanga. Επιπλέον, η υδροβρωμιούχος αρεκολίνη έχει γνωστικές
γνωστικές ενισχυτικές και νοοτροπικές ιδιότητες και η Arecoline Hydrobromide σας δίνει μια υψηλή δόση. Απλά πάρτε Arecoline Hydrobromide ή Kratom αν θέλετε να φτιαχτείτε. Ένας καλοντυμένος μαύρος τύπος χρησιμοποίησε μπουρουντάγκα σε μένα μια φορά και μου μίλησε ότι χρειάζομαι βοήθεια και τα πράγματα έγιναν πιο σκονισμένα έριχνε συνέχεια περισσότερη σκόνη και με κορόιδεψε και πήρε λεφτά. Αυτός είναι χάλια! Ηλίθιος μαλάκας! Ανακάλυψα για το ότι πήρε τα χρήματα μόνο όταν πήγαινα να πληρώσω το γυμναστήριο. Μπορεί να πάρω το Arecoline Hydrobromide αν πάρω τα χρήματα. Μπορεί να υπήρχε κάτι στο χέρι μου σε κάποιο σημείο. Προσπάθησαν να κάνουν το ίδιο πράγμα στον αδερφό μου και προσπαθούσαν να του πουλήσουν ψεύτικο χρυσό, ενώ έριχναν επανειλημμένα σκόνη και τέτοια. Δεν είχε χρήματα μαζί του, οπότε δεν πήραν τίποτα. Η τελευταία πρώην φίλη μου κατέστρεψε την οργανική χημεία και τα μαθηματικά και έχασε το ενδιαφέρον της όταν έμαθε ότι παίρνω Modafinil για τη ΔΕΠΥ και με κάνει έξυπνο και συγκεντρωμένο και ότι θέλω να γίνω φαρμακευτικός χημικός ή ερευνητής χημικός. Χρειάζομαι ταχύτητα (αμφεταμίνη, αιθυλαμφεταμίνη) αυτή τη στιγμή. Κάνω καλά επιστημονικά πράγματα και άλλα πράγματα λόγω της Modafinil και της Armodafinil. Το Kratom με κάνει να πίνω λιγότερη αιθανόλη (κατανάλωση αλκοόλ). Έχασα την εστίαση στην επιστήμη και τα μαθηματικά και η ζωή μου έγινε ανικανοποίητη χωρίς αυτό. Χρειάζομαι τα μαθηματικά και την επιστήμη, κανένα κορίτσι δεν πρέπει να καταστρέψει τα μαθηματικά ή την επιστήμη ή είναι χάλια! Ίσως μπορέσω να ξανακάνω επιστημονικά πράγματα μια μέρα.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Τώρα έχουμε την πορφυρή σκωπολαμίνη.
 
Top