Πώς να ταξιδέψετε με φάρμακα στις αποσκευές σας;

guga123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Πρόκειται να ταξιδέψω με 17 γραμμάρια κοκαΐνης στο λεωφορείο, πώς θα περάσω αλώβητος από την αστυνομία ή τα σκυλιά-σνίφερ; Πώς θα τη συσκευάσω και πού θα τη φυλάξω στο σακίδιό μου;
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
ένας φίλος μου το σφραγίζει σε πλαστική σακούλα και το βάζει στο μπουκάλι του σαμπουάν του
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
Βγάλτε το ψωμί και φτιάξτε ένα σάντουιτς. Κρύψτε τα φάρμακα που έχουν σφραγιστεί σε κενό αέρος κάτω από το σαλάμι. Φροντίστε να φαίνονται αληθινά. Ένας φίλος μου και εγώ το κάναμε αυτό όταν ταξιδεύαμε πίσω από την Ολλανδία.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Μην παίζετε με τα σκυλιά. Καθαρά/καινούργια ρούχα, καθαρά/καινούργια παπούτσια, καθαρό δέρμα και μαλλιά, όχι φάρμακα στον ιδρώτα σας. Διπλή συσκευασία σε κενό αέρος εντελώς καθαρισμένη έξω κάπου καλύτερα ενσωματωμένη στο ύφασμα ή στο σακίδιο, το οποίο μπορείτε επίσης να αφήσετε σε περίπτωση ανάγκης αν κινδυνεύετε να σας πιάσουν.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Μην το κάνετε αυτό.
Η ζωή σας κοστίζει πολύ περισσότερο από 17 γραμμάρια κοκ.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
γιατί να θέλετε να ταξιδέψετε με ναρκωτικά στις αποσκευές σας....Μην το κάνετε. δεν αξίζει τον κόπο
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Θα το αγόραζα απλώς μετά την άφιξή του. Προτιμώ πολύ περισσότερο από το να με συλλάβουν.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Εξαρτάται πλήρως από τη χώρα και τα σύνορα. Ορισμένες από τις σκέψεις που αναφέρθηκαν παραπάνω λειτουργούν εξαιρετικά σε πολλά μέρη, αλλά σε ορισμένα μέρη δεν συνιστάται καθόλου η χρήση αυτών των τακτικών.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Βάλτε ένα 2ο σακίδιο με ψεύτικο καρτελάκι με το όνομα στο σότρατζ του λεωφορείου όπου βρίσκονται μερικά αφόρετα ρούχα και η κόκα κόλα
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
17g σε ένα λεωφορείο; Τι είναι αυτά που λέτε; Απλά βάλτε το στο "χρηματοκιβώτιο" δίπλα στο χρυσό ρολόι... εεεε... *boof*
 
Top