Question πώς να περάσετε κρυφά ναρκωτικά σε ένα αεροπλάνο;

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii im παίρνω amph σε λίγες μέρες και θέλω να ξέρω πώς μπορώ να το πάρω μαζί μου στο αεροπλάνο cuz πρέπει να πάω στη Μαλαισία σύντομα (όπως μέσα στην επόμενη εβδομάδα ή 2, έχω οικογενειακά πράγματα που συμβαίνουν)

Έχω ένα μπουκάλι από αυτά τα συμπληρώματα μαγνησίου που βγαίνουν σε κάψουλες, σκέφτηκα να γεμίσω τις κάψουλες με αμφ και να τις βάλω πίσω στο μπουκάλι. είναι καλή ιδέα αυτό; αν το ξανασφραγίσω με το μικρό πλαστικό σφραγιστικό πράγμα κάπως δεν θα το ανοίξουν;

Έχω επίσης ένα τηλέφωνο με αφαιρούμενη πλάτη και μπαταρία. αν το έβαζα σε μια σακούλα και έβαζα τη σακούλα μέσα στο τηλέφωνό μου θα το έβρισκαν; αν υπάρχει κάποια άλλη εναλλακτική λύση lmk ^^,
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
θα είναι μια μικρή ποσότητα, περίπου ένα ή δύο γραμμάρια το πολύ. μπορώ να βάλω αυτό το σι στο σουτιέν μου;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Πηγαίνετε στη Μαλαισία και κρύβετε ναρκωτικά πάνω σας; Ναι, είναι καλό σχέδιο αν δεν χρειαστεί να επιστρέψεις στο σχολείο του χρόνου. Οι μουσουλμανικές χώρες μπορεί να είναι λίγο σκληρές και ελέγχουν τα πάντα. Εγώ θα έλεγα να πάρεις μαζί σου ένα ματωμένο πανί και όταν ετοιμάζεσαι να προσγειωθείς να βάλεις τα ναρκωτικά σε μια ασφαλή αποθήκη νερού και να την κολλήσεις στην κουζίνα σου και μετά να βάλεις ένα ματωμένο πανί από πάνω και αν έχεις την ατυχία να σου κάνουν σωματικό έλεγχο να κλάψεις λίγο και να τους δώσεις το βρώμικο πανί που είναι στο παντελόνι σου . Είναι κάπως άσχημο αλλά είναι καλύτερο από τα 8-13 χρόνια που θα σου δώσει η Μαλαισία για να φέρεις ναρκωτικά στο βασίλειο του Αλλάχ. Καλή τύχη
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Το πιο σημαντικό πράγμα που πρέπει να προσέξετε στα σύνορα της Μέσης Ανατολής / Άπω Ανατολής είναι ότι πρέπει να αντιμετωπίζετε τις πολιτισμικές διαφορές και τους σημαντικούς παράγοντες εμφάνισης ενεργώντας με έναν συνηθισμένο και κανονικό τρόπο. Το να συμπεριφέρεστε εμφανώς και ύποπτα σε ένα πλήθος θα ξεχωρίσετε.

Όσο λιγότερη προσοχή, τόσο περισσότερη ελευθερία

Δεν ξέρω πώς μπορείτε να ενεργήσετε νόμιμα. (Δεν έχω επιχειρήσει ποτέ στο παρελθόν κάτι τέτοιο)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Έχω πετάξει σε όλες τις ΗΠΑ βάζοντάς το στο κάτω μέρος των ποδιών μου. ο σαρωτής δεν το δείχνει. ανησυχώ μόνο για το αν θα το μυρίσει ο σκύλος. μου είπαν ότι εδώ ψάχνουν μόνο για εκρηκτικά και όχι για ναρκωτικά.
Το πήγα στη Σιγκαπούρη με τον ίδιο τρόπο από την Ινδονησία.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Γεια σας,

Ελπίζω να διαβάζετε αυτό το κείμενο στο σπίτι σας και όχι σε ένα γεμάτο, αχνιστό κέντρο κράτησης στη Μαλαισία.

Πέρα από τα αστεία, ποτέ, μα ποτέ δεν θα συνιστούσα σε κανέναν να μεταφέρει κάτι τέτοιο, όπως πυροβόλα όπλα, εκρηκτικά και παράνομα ναρκωτικά στο πλοίο. Δεν έχει σημασία αν νομίζετε ότι είναι μικρή ποσότητα και μπορείτε να την κρύψετε ή αν είναι μεγάλη ποσότητα και θέλετε να την καταπιείτε. Αυτό που με ανησυχεί περισσότερο είναι το γεγονός ότι είστε διατεθειμένοι να ρισκάρετε πιθανώς να σας αφαιρέσουν δεκαετίες από την ελευθερία σας για την παραμικρή ποσότητα οποιουδήποτε ναρκωτικού σε αυτές τις χώρες. Η Ινδονησία, το Μπρουνέι, η Μαλαισία, η Κίνα, το Βιετνάμ, η Ταϊλάνδη - και σχεδόν όλες οι χώρες που δεν ανήκουν στην Ευρωπαϊκή Ένωση - θα κάνουν φρικτά πράγματα στη ζωή και την ευημερία σας για κατηγορίες για ναρκωτικά. Διάολε, ακόμη και στην ΕΕ θα έχει άσχημη κατάληξη, με τη μόνη διαφορά ότι δεν θα καταδικαστείτε κυριολεκτικά σε ισόβια κάθειρξη ή σε πραγματική θανατική ποινή.
Εγώ, στις αρχές της δεκαετίας των 20, είχα μια βαριά και μακρά συνήθεια ηρωίνης και κοκαΐνης. Είχα απεριόριστη προμήθεια (σχεδόν) στο Ηνωμένο Βασίλειο. Επέστρεφα στην πατρίδα μου στην ΕΕ και έπρεπε να πάρω προμήθειες για να αντέξω 10 ημέρες. Ήμουν πολύ αφελής και με υπερβολική αυτοπεποίθηση. Συσκευασα 10 γραμμάρια μεγάλης αφγανικής ηρωίνης σε 15-20 μικρές πέτρες που τύλιξα σε χαρτιά καπνίσματος και διπλή στρώση μεμβράνης που θα σφραγίζονταν με θερμότητα. Έβαζα κάθε πέτρα σε διαφορετικά προσωπικά αντικείμενα: για παράδειγμα, μία σε μια κάλτσα, την άλλη στην επόμενη- δύο σε εκείνη τη μικρή τσέπη του τζιν- μία σε μποξεράκια (παίρνεις πολλά ζευγάρια μποξεράκια και κάλτσες για 10 ημέρες)- δίπλωνα τα μπλουζάκια και έβαζα και εκεί μία πέτρα. Θα δίπλωνα και θα πίεζα όλα τα πράγματα με την ηρωίνη μέσα τους πολύ καλά, ακόμα και θα τα σιδέρωνα για να φαίνονται πραγματικά prestene και ο τελωνειακός υπάλληλος δεν θα ήθελε να είναι αγενής χωριάτης και να μου χαλάσει τα ρούχα για τις διακοπές. Θα ήμουν νηφάλιος εκείνη την ημέρα, χωρίς ρούχα του δρόμου, χωρίς περίεργη ''γκανγκστερική'' συμπεριφορά.
Αυτό έγινε δύο φορές. Κοιτάζω πίσω και δεν θα το έκανα ποτέ αυτό σε αυτή την ηλικία. Ήμουν απλά τυχερός. Υπάρχουν σκύλοι σε κάθε αεροδρόμιο. Γνωρίζω ότι στη Νοτιοανατολική Ασία το λαθρεμπόριο ναρκωτικών και η τρομοκρατία είναι μεγάλης σημασίας, οπότε καταβάλλουν ιδιαίτερη προσπάθεια για να προσπαθήσουν να εντοπίσουν αυτά τα αντικείμενα.

Σας συνιστώ να μην το σκεφτείτε καν να το κάνετε αυτό. Έχετε υπόψη σας ότι το έκανα αυτό πριν από περίπου 15 χρόνια. Η ασφάλεια των αεροδρομίων γίνεται όλο και καλύτερη στην αναχαίτιση απαγορευμένων αντικειμένων κάθε χρόνο.

Σας προτείνω να χρησιμοποιήσετε την DHL, την UPS ή όποια υπηρεσία ταχυμεταφορών είναι διαθέσιμη στην περιοχή σας, και να χρησιμοποιήσετε ψεύτικα ονόματα, τηλέφωνα καυστήρα, λογαριασμούς ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μίας χρήσης και άδειες διευθύνσεις τύπου χρηματοκιβωτίου.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Σας το λέω αυτό με απόλυτη σοβαρότητα. Η φυλακή της κομητείας στην οποία βρίσκομαι διαθέτει σαρωτή σώματος που δεν χάνει ΤΙΠΟΤΑ. Έχω δει την οθόνη όταν κάποιος βρισκόταν σε αυτήν. Μια κυλινδρική... συσκευή, μήκους περίπου 2 ιντσών και μην ξεχάσεις να συνδέσεις ένα κορδόνι. Μην βάλεις πλαστική σακούλα μέσα. Όχι αλουμινόχαρτο. Όχι κάψουλες. Εγώ μάλλον θα επιχειρούσα να διαλύσω την ουσία να την μουλιάσω σε ένα πραγματικό ταμπόν, να το αφήσω να στεγνώσει δεμένο αρκετές φορές με σπάγκο για να διατηρήσει το σχήμα και να το καλύψω με βαζελίνη ή lip balm ή κάτι αδιάβροχο και εξαιρετικά λεπτό. Είναι χρόνια από τη ζωή σου που στοιχηματίζεις για την μυστικότητά σου να νικήσεις την τεχνολογία τους.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
ναι έκανα περισσότερη έρευνα για τους νόμους και δεν κατέληξα να φέρω τίποτα. έχω έναν φίλο που είπε ότι θέλει να μου στείλει πράγματα αλλά δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα. im μάλλον θα προσπαθήσω να βρω ένα βύσμα εδώ

Γεια σου από τη Μαλαισία :3
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Δοκιμάστε την ασφαλή νηφαλιότητα στις 3 εβδομάδες σας
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Γεμίστε το με άδειες κάψουλες και βάλτε το σε ένα μπουκάλι συμπληρώματος μαζί με άλλα πραγματικά χάπια συμπληρώματος.
 
Top