Question Πόσο πωλείται ένα κιλό Alpha-PVP;

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Ενδιαφέρομαι για την τιμολόγηση του Alpha-PVP στην περιοχή σας

Ερωτήσεις
Πόσο κοστίζει ένα κιλό alpha-pvp;
Πόσο κοστίζει το γραμμάριο στην αγορά;

Ξέρω ότι είναι ένα εύκολο ναρκωτικό για να παρασκευαστεί αλλά αξίζει τον κόπο μακροπρόθεσμα στο τέλος αν συγκρίνετε
το κέρδος άλλων ναρκωτικών στο κόστος παραγωγής και πώλησης.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Το προϊόν αυτό δεν είναι ευρέως γνωστό, αλλά είναι ένα πλήρες ανάλογο του MDPV, το οποίο πωλούνταν στην Ευρώπη για 3500-5000 ευρώ ανά 1 κιλό.
Η ουσία αυτή θα βρίσκει πάντα τον αγοραστή της.
Τα κύρια πλεονεκτήματα είναι ότι πολύ ισχυρή διέγερση με κοκαΐνη ευφορία στην είσοδο, μικρές δόσεις, η δυνατότητα χρήσης καπνίσματος, απλή σύνθεση από νόμιμα αντιδραστήρια.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Νομίζω ότι θα μπορούσατε να πάρετε εύκολα 5.000 δολάρια στις ΗΠΑ. Με δοσολογία 25 mg, θα ήθελα 50 $/g. για να ξεκινήσω. Δεν γνωρίζω ούτε ένα άτομο που να το έχει δοκιμάσει εκεί που βρίσκομαι στις ΗΠΑ. Θα πλήρωνα ευχαρίστως 50 δολάρια/g. Ίσως να πλήρωνα 100 δολάρια.
 

phenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Θα πλήρωνα 100 δολάρια το ένα g αυτή τη στιγμή. Ψάχνω για a-PVP εδώ και μήνες και δεν με έχει βρει ακόμα. a-PiHP σίγουρα αλλά όχι a-PVP
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Μου αρέσει πολύ να καπνίζω κρακ. IDGAF τι σκέφτεται ο καθένας, εξακολουθώ να κάνω όλα όσα πρέπει να κάνω, δεν χρειάζεται να κλέβω ή να λέω ψέματα. Είναι ακριβό. Το φτιάχνω μόνος μου και καταλήγει να κοστίζει περίπου 8-10 δολάρια το χτύπημα (65-80mg πραγματική βάση κοκαΐνης) Η εντυπωσιακή δραστικότητα του a-pvp είναι αυτό που μου κίνησε το ενδιαφέρον Δεν φαινόταν πολύ δύσκολο να το φτιάξεις, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα πέθαινα γρήγορα αν είχα 500 γρ.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Γεια σας, έψαχνα πληροφορίες σχετικά με αυτό το φάρμακο και θέλω επίσης να το δοκιμάσω. Δεν έχω ακούσει ποτέ τίποτα για αυτό το φάρμακο. το οποίο υποτίθεται ότι μοιάζει πολύ με την κοκαΐνη; Μπορείς να καπνίσεις και τα πάντα, δεν νομίζω ότι μοιάζει με την κοκαΐνη. Αν ήταν σαν την κοκαΐνη, νομίζω ότι θα ήμουν διάσημος.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Στο αποκορύφωμα των "περιπετειών" μου με το A-PVP, έπαιρνα 3 κιλά που στέλνονταν στις μεσοδυτικές ΗΠΑ για 5600,00 δολάρια και όταν πούλησα το τελευταίο μου γραμμάριο εισέπραξα 200 δολάρια γι' αυτό. Τώρα, εδώ είναι το γαμημένο μέρος: Κάθισα στα πρώτα 100 γραμμάρια που παρήγγειλα ποτέ για σχεδόν 2 μήνες και δεν κέρδισα ούτε δεκάρα! Κανείς που ήξερα δεν θα το δοκίμαζε καν ή θα με βοηθούσε να διακινήσω οποιοδήποτε προϊόν στην περιοχή όπου ζω. Ήταν όλοι τρομοκρατημένοι από αυτό και είχαν πειστεί από τα μέσα ενημέρωσης ότι θα καταλήξουν να τρώνε τα μούτρα κάποιου από αυτά. Μόλις γνώρισα ένα ζευγάρι ανθρώπων που ζούσαν στην επόμενη πολιτεία από μένα και ήταν τακτικοί χρήστες, το τηλέφωνό μου δεν σταμάτησε να χτυπάει. Συνεχίστηκε για περίπου ενάμιση χρόνο, πάντα κορυφαία ποιότητα και ούτε μια φορά δεν το έκοψα ούτε κοντοστάθηκα σε κανέναν για το βάρος. Ως αποτέλεσμα, κανείς δεν προσπάθησε ποτέ να με ληστέψει και πάντα πλήρωναν προκαταβολικά. Μετά την απαγόρευσή του από την W.H.O., η τιμή ανέβηκε στα ύψη και η αποθήκη μου εξαντλήθηκε πολύ γρήγορα. Ποτέ δεν πίστευα ότι θα ήταν αδύνατο για μένα να βρω κι άλλο, αλλά από τότε δεν το είχα ούτε μία φορά. Το πρώτο μάθημα που έμαθα είναι ότι πρέπει να εντοπίσετε μια περιοχή με αγορά για το προϊόν σας προκειμένου να είναι κερδοφόρο. Το επόμενο ήταν να τηρείτε πάντα τις υποσχέσεις σας. Αυτό ισχύει διπλά ή και τριπλά για τον προμηθευτή σας. Ποτέ μην είστε ασεβείς και μην ψάχνετε για μια καλύτερη συμφωνία αν έχετε ήδη μια καλή συμφωνία. Τελευταίο αλλά όχι λιγότερο σημαντικό, μην εμπιστεύεστε ποτέ μια γυναίκα.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Υπάρχουν δύο πολωνικοί πωλητές με APVP καλής ποιότητας και τιμής hg kg. Φαίνεται ότι πολλές εταιρείες της Κίνας (οι απατεώνες κυριαρχούν) πωλούν φθηνότερα το τιμωρημένο apvp aphp mdpv 4mmc mdma κ.λπ. Όσο περισσότερο κοστίζει το apxp - τόσο περισσότερες πιθανότητες έχετε να το πάρετε. Θα πρέπει να ρωτήσετε την εταιρεία των περισσότερων. Ξεκινήστε με την αναζήτηση του CAS του 4MMC Hcl στο guidechem. Ακόμα προσπαθώ να το βρω...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Ο λόγος για τον οποίο αυτό το φάρμακο δεν είναι δημοφιλές είναι το meth είναι ισχυρότερο, i bave έκανε και τα δύο και realy δεν μου άρεσε η επίδραση του apvp όλο αυτό το στίγμα για τρελή διέγερση, όταν δοκιμάστηκε (κάπνισμα) nothink πολύ συνέβη, και στο ερώτημα στην περιοχή μου ( Βουλγαρία ) δεν υπάρχει καμία αγορά για οποιαδήποτε καθινόνες, οι άνθρωποι δεν τους αρέσουν τα νέα χημικά εδώ και τους αρέσουν περισσότερο τα παλιά σχολεία
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Το apvp είναι πολύ ισχυρότερο από τη μεθαμφεταμίνη
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ναι, δεν το έχω βάλει πραγματικά στο τεστ, αλλά το apvp ήταν ένα μεγάλο χτύπημα εδώ όπου αγαπούν το pv mc, αλλά απογοητεύτηκα καθώς το apvp φαινόταν πιο αδύναμο από το apihp (και τα δύο καθαρά) τα έχω εισαγάγει εδώ. Το APVP θα έπρεπε όμως να είναι μεγαλύτερης διάρκειας και μεγαλύτερης επίδρασης σε περίπτωση μαζικής χρήσης.
Το Ice δεν το έχω δοκιμάσει αλλά είναι πιο ακριβό και σίγουρα ανταποκρίνεται στη βαριά φήμη του ως breakingbad. Το MDPV ο βασιλιάς του bathsalt μπορεί να το συναγωνιστεί αν και έτσι αφήνει το MDPV να επιστρέψει σε έναν προϋπολογισμό. Πηγαίνω για το "softie" APVP/APHP προς το παρόν, αν και
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Havent δοκιμάσει apihp αλλά apvp δοκιμή είναι αρκετό για μένα να γίνει με pv του, και mdpv ακόμα μπορεί να είναι rc βασιλιάς αλλά im σίγουρος meth ψυχαγωγία είναι καλύτερη μόνο IV μπορεί να υπάρχουν κάποια πετράδια σε pv του, αλλά είναι το λάκτισμα καλύτερα τότε meth ή κοκαΐνη εγώ πολύ αμφιβάλλω, κάποιος iving μπορεί να μας πει όπως εγώ dont IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Δεν κάνω IV, αλλά το APVP είναι μεγάλο IV. Το APVP είναι φθηνότερο και ευκολότερο στην παραγωγή και ελπίζω να το προμηθευτώ από την Κίνα για να κάνω τους ανθρώπους να τρελαθούν ξανά. Το APHP είναι ισχυρότερο, συντομότερο, καθυστερημένο αποτέλεσμα, ένα τέλειο δίδυμο δύο αυγών. Ο πάγος είναι ισχυρότερος χωρίς αμφιβολία και το ίδιο και τα προβλήματα που τον περιβάλλουν. Αν το σχέδιο της Κίνας πετύχει, ο πωλητής εμπορίου μπορεί να μου φέρει Ice κλπ. από τη νότια Αμερική. Όλα είναι κατασκευασμένα στο Βιετνάμ κ.λπ. εκτός Κίνας από πρώην πελάτες της εταιρείας πριν από τη μεγάλη καταστολή απαγόρευσης στην Κίνα. Ω έχει επενδύσει την κύρια ζωή μου για να πάρει την καλύτερη επιτυχία, αλλά εξακολουθεί να είναι απλά μια φτωχή mouther.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Το Levo-A-PVP (το σωστό κρυσταλλικό) ήταν το φάρμακο που επαναφέρει το κρακ περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο ερέθισμα, αλλά αυτό. Το καρδιοτοξικό προφίλ του drig απλά dont κάνει it ασφαλές...
 
Top