Γεια σας παιδιά έχω μια ερώτηση πώς μπορώ να μετατρέψω το μεθαδόλιο σε κοκαΐνη

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Συνέθεσα μεθυλαμίνη και p2p και στη συνέχεια πήρα μεθαμφεταμίνη με το Nabh4

Φίλοι μου, θέλω να μετατρέψω το μεθαδόλιο σε κοκαΐνη. Αν φτιάξω ph 6, το βάλω στην κατάψυξη και το αναμείξω με 70% καφεΐνη, θα γίνει κοκαΐνη;
@G.Patton
@WilliamDampier
@HIGGSBOSSON

@HEISENBERG

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Δεν υπάρχει τρόπος να μετατρέψετε τη μεθαμφεταμίνη σε κοκαΐνη.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Δεν θα χρησιμοποιήσω καφεΐνη, το έγραψα κατά λάθος, φίλε μου, πρέπει να υπάρχει μέθοδος, γίνεται με την αμφεταμίνη, γιατί όχι και με τη μεθαμφεταμίνη
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
γεια σου φίλε, θέλω να μιλήσω με σεβασμό αλλά: πώς θα μετατρέψεις την αμφεταμίνη σε κοκαΐνη, φίλε; Πρόκειται για δύο εντελώς διαφορετικά προϊόντα, αυτό που προτείνεις είναι τόσο παράλογο όσο το να λες: πώς μπορώ να μετατρέψω ένα σκύλο σε γάτα, σε παρακαλώ εδώ συζητούνται σοβαρά θέματα και αν δεν είσαι ικανός για το έργο, μείνε μακριά από το να γράφεις παράλογα και ανούσια πράγματα.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
φίλε, αυτή η μέθοδος είναι πραγματική, ξέρεις πώς γίνεται, μην σχολιάζεις αν δεν ξέρεις.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Θέλω να καταλάβω όχι πώς η μεθαμφεταμίνη μετατρέπεται σε κοκαΐνη, αλλά πώς η μεθαμφεταμίνη χρησιμοποιείται όπως η κοκαΐνη.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Όπως σας έχει ήδη ειπωθεί, πρόκειται για δύο εντελώς διαφορετικά προϊόντα. Δεν έχω τίποτα περισσότερο να προσθέσω.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Είναι δυνατόν να λάβετε καθαρή ταχύτητα από το μεθαδόλιο;
Σταμάτησα να προσθέτω καφεΐνη δεν ήξερα ότι ήταν επιβλαβής για την υγεία
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Θέλω να το χρησιμοποιήσω ρινικά, η μεθαμφεταμίνη δεν είναι πολύ δημοφιλής στη χώρα μου.
 
Last edited:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Lmfao th

Αυτό είναι ξεκαρδιστικό αλλά αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι θέλει να παράγει αμφθίνη όχι κοκαΐνη lmao θέλει να την μυρίσει😂🤣🤣🤣🤣
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
16
Points
3
Ναι, νομίζω ότι θέλει να μάθει πώς να μετατρέψει την ελεύθερη βάση του σε υδροχλωρικό άλας.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
16
Points
3
Υπάρχει ένας οδηγός σε αυτό το φόρουμ στην πραγματικότητα κάτω από αυτόν τον σύνδεσμο: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/

"Παραγωγή υδροχλωρικής μεθαμφεταμίνης.
Ξεκινήστε τώρα να φυσαλιδίζετε αυτά τα 1000 ml με HCl-αέριο μέσω φιάλης Schlenk 2 L (ή φιάλης στρογγυλού πυθμένα με ταχεία προσαρμογή κενού), ενώ αυτή η φιάλη 2 L στέκεται σε παγόλουτρο σε μαγνητικό αναμικτήρα και αναμειγνύεται έντονα. Ελέγχετε συχνά το pH, συνεχίστε μέχρι το pH 6. Αδειάστε τα πλέον οξινισμένα 1000 ml σε φιάλη εξάτμισης 2 L και τοποθετήστε τη φιάλη σε μηχανή Rotavap. Spee~100 rpm, t° = 80 °C, μικρό κενό=0,8 bar (αρκεί αναρροφητήρας με υδροβολή), για να συγκρατηθεί η φιάλη. Μετά την απόσταξη σχεδόν όλου του DCM, ξαφνικά το περιεχόμενο της φιάλης μετατρέπεται από σκούρο μελιτώδες χρώμα σε κρεμώδες γαλακτώδες χρώμα και στεγνώνει σε στρογγυλό κέικ στον πυθμένα. Αφαιρέστε τα ~0,5 L DCM, τώρα στη φιάλη συλλογής, και κρεμάστε ξανά την άδεια φιάλη. Βάλτε τώρα πλήρη υποπίεση για να απομακρυνθούν και τα τελευταία ίχνη νερού.

Καθαρισμός με 3 x ανακρυστάλλωση: βάλτε ελάχιστη ποσότητα θερμού (40 °C) ξηρού DCM (ή ξηρής αιθανόλης 98%+) στη φιάλη μέχρι να διαλυθούν και τα τελευταία υπολείμματα του ξηρού υλικού και προσθέστε 4x αυτή την ποσότητα DCM με τη μορφή ξηρής ακετόνης. Κλείστε με πώμα και τοποθετήστε 1 ώρα στην κατάψυξη. Σχηματίζεται μια στερεή βρώμικη-λευκή κρυσταλλική μάζα με ένα στρώμα σκούρου κόκκινου υγρού από πάνω της. Μεταγγίζετε το υγρό και επαναλαμβάνετε το βήμα αυτό άλλες 2x και 2 ώρες. Έχετε, την τελευταία φορά, χιονόλευκους κρυστάλλους ρακεμικής υδροχλωρικής μεθαμφεταμίνης. Ξηρό βάρος = 141,5 g, σχεδόν ποσοτική απόδοση".

Ένα άλλο με λιγότερο εξοπλισμό και χωρίς αέριο hcl επίσης σε αυτό το φόρουμ: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/
Μόλις το διάβασα.
 
Top