ΒΟΉΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΈΣ

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ψάχνω τον καλύτερο τρόπο για την εξαγωγή αποκοπής από το Meth. Πρώτη φορά σε αυτό το σπουδαίο φόρουμ, οπότε σας παρακαλώ να συγχωρήσετε οποιαδήποτε διατύπωση που δεν είναι σωστή. Δεν είναι εφικτό για μένα να παράγω το δικό μου προϊόν αυτή τη στιγμή, οπότε είμαι αναγκασμένος να πάρω ό,τι μπορώ. Έχω τα μέσα για να αγοράσω αλλά το προϊόν δεν είναι βαθμού Α. Αρχικά υποψιάστηκα ότι το cut είναι MSN αλλά πιστεύω ότι έχω να κάνω με άλλες ουσίες. Ο κύριος στόχος μου είναι να έχω ποιοτικό προϊόν. Έχω κοιτάξει και ερευνήσει και εκτός από την πλύση με ασετόν και ακόμη και τη χρήση φούρνου συναγωγής για την απομάκρυνση των εν λόγω ρύπων δεν λειτουργούν πραγματικά. Πλύθηκαν 5 oz και έχασα σημαντικό προϊόν- έμειναν 2 oz. Πιστεύω ότι ακόμη και μετά την πλύση η περικοπή είναι τόσο μακριά στο εν λόγω προϊόν που φαίνεται αδύνατο να αφαιρεθεί πλήρως. Ακόμα το προϊόν ήταν αδύναμο, προκαλεί πονοκεφάλους και πόνο στις αρθρώσεις. Ακούγεται σαν MSN ναι, αλλά πραγματικά πιστεύω ότι έχει κοπεί με κάτι άλλο. Οποιεσδήποτε ιδέες σχετικά με το τι θα μπορούσε να είναι αυτό και πώς να εξαλειφθεί. Νέα κόλπα ή ιδέες θα ήταν μεγάλη. Έχω αγοράσει προϊόν από διάφορες διαφορετικές πηγές, αλλά όλα φαίνεται να είναι μολυσμένα. Είμαι περιορισμένος εδώ και θα εκτιμούσα οποιαδήποτε συμβουλή. Θα ήθελα πολύ να παράγω το δικό μου προϊόν, αλλά απλά δεν πιστεύω ότι μπορώ να αποκτήσω όλα τα απαραίτητα στοιχεία για να ολοκληρώσω αυτό το όνειρό μου αυτή τη στιγμή. Έτσι μένω να καταστρώσω αυτό το σχέδιο για να κάνω το καλύτερο δυνατό με ό,τι είναι διαθέσιμο. Οποιαδήποτε συμβουλή θα εκτιμηθεί πολύ.
Σας ευχαριστώ.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Γεια σας. Πώς ονομάζετε το MSN; Μπορείς να εξηγήσεις;
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Το MSN είναι η συντομογραφία του μεθυλοσουλφονυλομεθανίου. Πωλείται εδώ ως συμπλήρωμα βιταμινών. Το χρησιμοποιούν επίσης για τα ζώα. Όταν η ουσία θερμαίνεται μετατρέπεται σε έναν τέλειο κρύσταλλο που μοιάζει πανομοιότυπο με τον πάγο. Είναι σχεδόν αδύνατο να αναγνωριστεί εκτός αν το καπνίσετε και έτσι φαίνεται να αναγνωρίζεται. Για τους IV μου ή τους χρήστες που σνιφάρουν συνήθως δεν μπορούν να γευτούν ή να καταλάβουν διαφορά μόνο ότι το προϊόν είναι αδύναμο και σίγουρα είναι κομμένο με κάτι. Ωστόσο πιστεύω ότι είναι πιθανό να είναι κάποιο άλλο είδος νέου κοψίματος που χρησιμοποιείται και αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποια διαδικασία που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω για να αναγνωρίσω την ουσία και πώς να την αφαιρέσω. Δεν πιστεύω ότι είναι δυνατόν αυτή τη στιγμή να το κάνω εγώ ο ίδιος. Ελέγχω τα πράγματα αλλά έχω κουραστεί να ασχολούμαι με αυτό το πρόβλημα και χαίρομαι πολύ που επιτέλους έχω κάποιον με νοημοσύνη και σε αυτό το επίπεδο να ρωτήσω. Εκτιμώ και θα ακούσω οποιαδήποτε ανατροφοδότηση έχετε.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Μπορεί να πρόκειται για ισοπροπυλοβενζυλαμίνη; Τώρα είναι πιο συχνή η κοπή
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Γεια σας,

Το MSN μπορεί να αφαιρεθεί με κρύα ακετόνη.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, πριν από 7 χρόνια μου χρησιμοποιούν αλκοόλη για τον καθαρισμό της μεθαδόνης ,διαλύουν όλο το προϊόν ΚΑΙ χρησιμοποιούν κάτι σαν αυτό
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
και την επόμενη μέρα βρήκα τη μεθαμφεταμίνη μέσα στο δοχείο ΚΑΙ το κόψιμο στις πλευρές του δοχείου, αλλά εκείνη τη στιγμή απογοητεύτηκα για αυτό το υλικό και τα πράγματα άλλαξαν.
 
Top