Έχει κανείς μια σταθερή, αποδεδειγμένη σύνθεση της n,n-DET από την τρυπταμίνη;

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Όλα είναι πραγματικά στον τίτλο, αλλά ειλικρινά, θα με ενδιέφερε οποιαδήποτε από τις πρωτογενείς τρυπταμίνες που θα μπορούσαν να παρασκευαστούν από την τρυπταμίνη - εκτός από την n,n-DMT.

Iv ήταν επιτυχής στη σύνθεση DMT από τρυπταμίνη - το οποίο είναι ωραίο, πρώτη πλήρης σύνθεση φαρμάκου. Είναι ένα ωραίο συναίσθημα - διαφορετικό από εκείνο της εξαγωγής, ιδιαίτερα καθώς οι περισσότεροι άνθρωποι απλά δεν θα γνώριζαν τη διαφορά!

Εν πάση περιπτώσει, αν δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο σε μικρές ποσότητες για να δοκιμάσω για πρώτη φορά, τότε θα κάνω μια μεγάλη ποσότητα και θα την πουλήσω για να χρηματοδοτήσω το επόμενο έργο μου και ίσως ακόμη και ένα rotovap επειδή είμαι σούπερ τεμπέλης και θα ήθελα να παραγγείλω λιγότερα χημικά καθώς και να κάνω λιγότερες αποστάξεις!

Εν πάση περιπτώσει, ναι, μου έχει μείνει πολλή τρυπταμίνη, οπότε....yeah lol

Είχα ξεχάσει πόσο αξίζει πραγματικά η DMT. Μπορεί απλά να αξίζει να τα μετατρέψω όλα σε DMT, καθώς η τρυπταμίνη είναι πραγματικά εύκολο να έρθει εύκολο να φύγει lol

Τέλος πάντων
Βασίζομαι σε έξυπνα παιδιά. Έχω μια αντλία περιστροφικών πτερυγίων τώρα, ώστε να μπορώ να τραβήξω ένα μικρό κενό γύρω από το 1tor ή λίγο πάνω από αυτό, οπότε υποθέτω ότι ανοίγει νέες δυνατότητες απόσταξης, αλλά θα μπορούσα να κάνω λάθος και μπορεί να μην κάνει καμία διαφορά haha
 
Top