Αποστολή ναρκωτικών στα φιλαράκια σας στη φυλακή!

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
17
Points
3
Σκόπευα να συμπεριλάβω εικόνες, αλλά αντιμετωπίζω τεχνικές δυσκολίες.

Θα χρησιμοποιήσω τη μεθαμφεταμίνη ως παράδειγμα.

Πάρτε ένα πακέτο τσιγάρα, αδειάστε περίπου τον μισό καπνό και προσθέστε μερικούς κρυστάλλους εκεί μέσα (θα είναι μικροί και σπασμένοι φυσικά)

Προσθέστε τον καπνό πίσω και τώρα έχετε φορτώσει ένα τσιγάρο με κάποια θέση κρυστάλλων πίσω στο πακέτο.

Κατά τη διάρκεια της επίσκεψης απλά δώστε τα τσιγάρα ως δώρο.

Ο τρόπος με τον οποίο θα καπνίσουν τον κρύσταλλο είναι χρησιμοποιώντας τα τσιγάρα, οπότε θα βάλουν εκεί τη δόση περίπου στο ένα τρίτο της διαδρομής προς τα κάτω και θα προσθέσουν ξανά καπνό μέσα. Όταν το καπνίσουν (αργά) η θερμότητα είναι αρκετή καθώς πλησιάζει για να εξατμιστεί η μεθαμφεταμίνη.

Δεν είναι ιδανικό, αλλά λειτουργεί.

- Ισχύς
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Ίσως εξαρτάται από την ίδια τη χώρα, αν αυτό είναι δυνατό ή όχι, αλλά οι κανόνες που γνωρίζω είναι:

Οι επισκέπτες δεν μπορούν απλά να φέρουν καπνό ή άλλα πράγματα εκτός από εσώρουχα ή ακόμη και να τα παραδώσουν σε έναν κρατούμενο προτού ερευνηθούν. Μερικές φορές δεν επιτρέπεται ακόμη και το άγγιγμα ή το κράτημα του χεριού με τη σύζυγό σας.
Οι κρατούμενοι επιτρέπεται να λαμβάνουν δέματα, αλλά τα πάντα θα ελέγχονται με ακτίνες Χ για 100%, και το κουτί καπνού πρέπει να είναι επίσημα σφραγισμένο, διαφορετικά δεν επιτρέπεται η εισαγωγή του.
Οπότε αυτό το παλιό κόλπο θα ανιχνευθεί με κάθε τρόπο.

Το πώς μπαίνουν τα πράγματα μέσα στις εγκαταστάσεις εξαρτάται συχνά από το πώς είναι χτισμένη η φυλακή και πού βρίσκεται.
Οι άνθρωποι πετούσαν αγαθά πάνω από τον φράχτη, διάβασα ακόμα και για μη επανδρωμένα αεροσκάφη.
Στη συνέχεια, συχνά εμπλέκονται διεφθαρμένοι φύλακες.
Διαφορετικά ναρκωτικά όπως χημικά rc ή Crystal ψεκάζονται σε γράμματα, αλλά τα περισσότερα πράγματα μπαίνουν στην τσέπη της φυλακής από κρατούμενους που επιτρέπεται να βγαίνουν από τη φυλακή κατά τη διάρκεια της ημέρας.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Επιτρέπεται πλέον ο καπνός στις φυλακές;
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Όταν ήμουν στο κονσερβοκούτι, συνήθιζαν να αναμειγνύουν H ή συνθετικό C σε έναν πηλό και να το κρύβουν ανάμεσα στα κενά των δακτύλων. Τουλάχιστον τότε δεν έκαναν έλεγχο εκεί στο σωφρονιστικό σύστημα της χώρας μου.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Στις ΗΠΑ, πιστεύω ότι ο καπνός απαγορεύεται σε θεσμικό έδαφος σε επίπεδο πολιτείας. Η πολιτεία μου δεν επιτρέπει τον καπνό από τη δεκαετία του '90. Ορισμένες πολιτείες πωλούν καπνό στο κομισάριο.
Έτσι, σύμφωνα με την εμπειρία μου, ανάλογα με την εγκατάσταση, το πιθανότερο είναι ότι αν βρίσκεστε σε φυλακή της κομητείας πρέπει να χρησιμοποιήσετε το ταχυδρομείο, καθώς δεν υπάρχει έξοδος από το χώρο ή επισκέψεις επαφής - πρέπει να εμποτίσετε χαρτί με το διάλυμα που επιθυμείτε και να γράψετε ένα μικρό σημείωμα πάνω του. Αυτό λειτούργησε πολύ καλά για τα συνθετικά noids. Έχω ακούσει ότι λειτούργησε και για το κρύσταλλο, έχω ακούσει ανάμεικτα αποτελέσματα για την υποξόνη. Δεν είμαι θετικός για οτιδήποτε άλλο, καθώς ό,τι έρχεται ελέγχεται έντονα, τους κάνουν ακτινογραφίες, σκύλους κ.λπ.
.
Μια άλλη επιλογή είναι οι επισκέψεις επαφής - αυτό ισχύει κυρίως για τις κρατικές φυλακές και όχι για τις κομητειακές φυλακές. Οι ταινίες Suboxone είναι το κύριο εμπόρευμα - οι άνθρωποι βγάζουν περισσότερα χρήματα βγαίνοντας από τη φυλακή απ' ό,τι έβγαζαν με την παράνομη διακίνηση στους δρόμους. Οι άνθρωποι τυλίγουν τις λωρίδες σε πλαστική μεμβράνη και φτιάχνουν ένα μικρό δέμα, συνήθως μια γυναίκα το βάζει κρυφά μέσα και βρίσκει τρόπο να σας το δώσει χωρίς να το καταλάβει κανείς. Οι επισκέπτες ελέγχονταν ελαφρά κατά την είσοδο. Πρέπει είτε να το καταπιείς, αν περάσει χωρίς να καταστραφεί, είτε να το κρύψεις πολύ καλά γιατί μετά την επίσκεψη θα σε ψάξουν με στριπτίζ. Με 100-200 δολάρια για μια ταινία των 8mg... θα μπορούσες να βγάλεις μια μικρή περιουσία σε σύντομο χρονικό διάστημα. Συνήθως θα έβαζες κάποιον να στείλει μια εντολή πληρωμής στους δικούς τους ανθρώπους και αν τα κατάφερνες θα έπαιρνες το strip σου. Μπορούσες να σπάσεις την ταινία σε 16 ή 32 κομμάτια και να την βάλεις σε μερικές σταγόνες νερό σε ένα κουτάλι και να μυρίσεις κάθε κομμάτι και θα ήσουν όλη νύχτα ξύπνιος να καθαρίζεις το κελί σου με μια οδοντόβουρτσα. Στις επισκέψεις επαφής μπορούσες να βάλεις οτιδήποτε, αλλά συνήθως ήταν χόρτο ή συνθετικά noids όπως λιβάνι και ταινίες suboxone.

Αν καταφέρεις να φτάσεις σε χαμηλότερη ασφάλεια, μπορεί να βρεις δουλειά σε ένα εξωτερικό συνεργείο που μαζεύει σκουπίδια στην εθνική οδό ή στο χώρο - οι άνθρωποι το κάνουν αυτό κυρίως μόνο και μόνο για να ψάχνουν αποτσίγαρα για καπνό, μια στο τόσο κάτι θα έβγαινε. Οι άνθρωποι μπορεί να είναι σε θέση να πετάξουν κάτι πάνω από τον φράχτη, αλλά αυτό είναι μάλλον επικίνδυνο και δύσκολο. Υπάρχουν και άλλα προνόμια, όπως η απελευθέρωση από την εργασία, όπου σας αφήνουν και σας παίρνουν σε μια τοπική επιχείρηση με την οποία η εγκατάσταση έχει συμβόλαια, αυτό είναι το καλύτερο στοίχημά σας, αλλά χρειάζεται χρόνος για να πάρετε αυτή τη θέση, συνήθως μετά τον πρώτο χρόνο που είστε κλειδωμένοι. Έχω δουλέψει στον στάβλο αλόγων της κρατικής αστυνομίας φτυαρίζοντας σκατά, βασικά όλοι είχαν κάτι να κάνουν εκεί, δεν υπήρχε τουαλέτα οπότε όλοι έπρεπε να χέζουν στο δάσος - δεν ήταν πρόβλημα. Μπορούσες εύκολα να κανονίσεις μια νεκρή πτώση και οι περισσότεροι το έκαναν. Αν μπορούσες να βγεις από το χώρο του ιδρύματος και να βρεις ένα ή δύο λεπτά για τον εαυτό σου και μπορούσες να βάλεις κάποιον να σου φέρει ό,τι ήθελες, αν είχες αυτή τη σύνδεση, μπορούσες να φέρεις κρυφά ένα οβιδοβόλο πίσω στο εσωτερικό κομμάτι-κομμάτι αν ήθελες - κάθε κατάσταση είναι διαφορετική, οπότε πρέπει να δουλέψεις τις αποχρώσεις. Εφόσον το έκανες και δεν μιλούσες και κανείς δεν σε κάρφωνε, μπορούσες να κάνεις τα πάντα. Απλά βεβαιωθείτε ότι περάσατε τον έλεγχο ούρων - οι περισσότεροι φρουροί δεν σας παρακολουθούσαν καν, οπότε δεν είναι πολύ δύσκολο.

Η τελευταία επιλογή είναι αν έχεις κάποια σχέση από μέσα - αν ένας φύλακας είναι φίλος της οικογένειας, ίσως κάποιος από τους νοσοκόμους. Ή αν έχετε έναν πολύ καλό δικηγόρο. Αυτό είναι σπάνιο και δύσκολο και συνήθως δεν διαρκούσε πολύ για τον ένα ή τον άλλο λόγο, δεν είμαι σίγουρος γιατί.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Αυτά είναι αρκετά έξυπνα! Συνήθως δεν εξετάζουν το ταχυδρομείο για κρυμμένα ναρκωτικά; Υποθέτω ότι το χαρτί έχει μουλιάσει εδώ και λίγο καιρό.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Πράγματα όπως η κοκαΐνη και η ηρωίνη δεν λειτουργούν προσπαθώντας να τα περάσετε μέσω του ταχυδρομείου ψεκασμένα σε χαρτί. Υποθέτω ότι αν η προετοιμασία είναι καλή και το γράμμα δεν φαίνεται αλλοιωμένο με οποιονδήποτε τρόπο, όπως, δηλαδή, δεν φαίνεται σαν να έχει ψεκαστεί με κάτι ή να μυρίζει περίεργα, είναι η ασάφεια της οικογένειας των συνθετικών νοειδών, για παράδειγμα, που καθιστά δυνατή τη διέλευσή τους. Για παράδειγμα, δεν υπάρχει γενικευμένο τεστ για ένα "συνθετικό noid" - θα έπρεπε να κάνετε τεστ για 100 διαφορετικές χημικές ουσίες συγκεκριμένα, δεν έχουν τέτοιου είδους πόρους. Δεν εξετάζουν εκτός αν έχουν σοβαρούς λόγους να υποπτεύονται.

Κάποια στιγμή το χαρτί synth-noid που έβγαινε ήταν τόσο ισχυρό, που κυριολεκτικά οι δόσεις είχαν το ίδιο μέγεθος με ένα τετράγωνο LSD. Με άλλα λόγια, μια σελίδα χαρτιού 7,5x11' είχε μερικές χιλιάδες χτυπήματα. Έτρωγες 1 ή 2 από αυτά και ήσουν τόσο μαστουρωμένος όλη την ημέρα, που πήγαινες για ύπνο, ξυπνούσες και ήσουν ακόμα μαστουρωμένος. Η διάρκεια ήταν τουλάχιστον 20 ώρες... παρείχε μια υπέροχη απόδραση σε έναν αφηρημένο κόσμο. Ήταν σαν να έτρωγες 800+mg THC.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Καλύτερα να το δοσολογήσετε προσεκτικά, ε; Έχω ακούσει ιστορίες για ανθρώπους που έχουν χάσει τον κώλο τους με αυτά τα συνθετικά noids
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ναι, τώρα που το σκέφτομαι, θυμάμαι να έχω ακούσει κάποιες ιστορίες από τύπους που δεν είχαν καμία επαφή με συνθετικά-νοειδή, ούτε χόρτο εδώ και χρόνια, πήραν δόση και "έπεσαν στα βαθιά", λίγο-πολύ... Κατέληξαν να χάσουν το μυαλό τους και είτε αυτό έμεινε ως ένα σπάνιο, αλλά διαχειρίσιμο επεισόδιο... είτε άλλοι κατέληξαν στο κρατικό ψυχιατρείο και υποτίθεται ότι δεν ήταν πια οι ίδιοι.

Ένα δυνατό μυαλό και η εξοικείωση με την ουσία πηγαίνει πολύ μακριά στην αντιμετώπιση προβληματικών εμπειριών. Ο μόνος που ενδιαφέρεται πραγματικά να βεβαιωθεί ότι η δόση είναι σωστή - ο φαρμακοποιός, πρέπει πραγματικά απλά να βεβαιωθεί ότι βγαίνει με ένα μικρό κέρδος, αν υπάρχει κάτι, και ότι το πράμα δεν είναι σκουπίδι. Διαφορετικά, κανείς δεν θα πάρει υπερβολική δόση, σωστά; Θέλω να πω πόσο δυνατό μπορεί κάποιος να κάνει ένα κομμάτι χαρτί σε μέγεθος στυπόχαρτου με συνθετικό-νοειδές; Ολόκληρη η σελίδα πωλείται για οπουδήποτε μεταξύ $200 έως ~$1,500 έχω ακούσει, για τα πραγματικά βομβαρδιστικά σκατά. Μια από αυτές τις σελίδες θα άξιζε μερικές χιλιάδες δολάρια στη λιανική με 10 δολάρια το χτύπημα. 200 δολάρια ήταν περισσότερο από ένα χτύπημα σε μέγεθος γραμματοσήμου (αν αυτό), συνήθως δεν άξιζε να το αγοράσεις εκτός αν ήταν τελείως στεγνό, αλλά συχνά αυτό ήταν το ποσό που "πήγαινε" για να προσπαθήσεις να εξαπατήσεις κάποιον. Έτσι, υπήρχαν μερικές δόσεις σε μια σελίδα, αν ήταν καν καλή. Δεν υπήρχαν πολλοί άνθρωποι που το έκαναν αυτό εκείνη την εποχή (2017-18 περίπου), οπότε το να βρεις μια από αυτές τις πραγματικά καλής ποιότητας πηγές ήταν σπάνιο στο εσωτερικό, και το πιο πιθανό ήταν να έχεις δόσεις σε μέγεθος γραμματοσήμου.

Μια πολύ ωραία πολυτέλεια για να έχει κανείς από μέσα. Αν μπορείτε να το χειριστείτε ;]
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Απλά είδες πάρα πολύ beaking bad ahah τουλάχιστον είναι μεθαμφεταμίνη και όχι ρικίνη
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
SoldadoDeDrogas: Έχω έναν παρόμοιο φόβο για τα ψυχεδελικά, λόγω του ότι είχα ένα κακό ταξίδι και μπήκα κι εγώ ο ίδιος στο κρατικό ψυχιατρείο. Φίλε μου αρέσει η διορατικότητά σου σε αυτό το θέμα! Είναι υπέροχο να διαβάζεις
 
Top