Looking for a vendor Να πάρει η Κίνα απαγορευμένες χημικές ουσίες στις ΗΠΑ. (D-LAME)

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Ποια είναι η καλύτερη μέθοδος για την απόκτηση ενώσεων από την Κίνα που δεν επιτρέπεται να στείλουν στις ΗΠΑ; Κάποιοι πωλητές προσπάθησαν να βοηθήσουν αλλά μόλις φτάσαμε στην παρακολούθηση είπαν ότι το αφεντικό τους είπε όχι στην αποστολή και έπρεπε να πάρω επιστροφές χρημάτων. Έτσι ελπίζω ότι υπάρχει ένας τρόπος που δεν συνεπάγεται ότι πρέπει να το παραλάβω στον Καναδά. Σας ευχαριστώ όλους.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Μπορώ να ξέρω τι προϊόν είναι; Έχω τη δική μου ομάδα μεταφοράς.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Τώρα τα τελωνεία των ΗΠΑ εξετάζουν εξονυχιστικά τα δέματα από την Κίνα, όχι επειδή γίνεται πιο αργή, υπάρχει πάντα μια εποχή του χρόνου που δεν είναι δυνατή η αποστολή αγαθών στις ΗΠΑ.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Η καλύτερη μέθοδος που είχα είναι η χρήση πωλητών που δεν ενδιαφέρονται ειλικρινά. Το επίπεδο της μυστικότητας που έχω δει από τους Προμηθευτές (μερικοί σε αυτό το φόρουμ) είναι εξωπραγματικό. Υποθέτω ότι η άποψή μου θα ήταν ότι μπορεί να χρειαστεί κάποια δοκιμή και σφάλμα. Εάν πλησιάσετε νέους προμηθευτές χωρίς ιστορικό κριτικών θα ρωτούσα αν θα έκαναν τουλάχιστον μια μικρότερη δοκιμαστική παραγγελία.
 

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Δύο από αυτούς προσπάθησαν και τα αφεντικά τους τους σταμάτησαν. Υποθέτω ότι θα προσπαθήσω περισσότερο.
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας που αναζητάτε


CAS 4579-64-0 D-LAME

PyBOP CAS 128625-52-5 (Πρόδρομος LSD)

ή εργοταμίνη, LSA

Από πού στέλνετε μπορείτε να στείλετε έναν κατάλογο προνομίων;
 
Top