DMT - Πείραμα στο σπίτι

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Ελπίζω ότι αυτό είναι εντάξει για να το δημοσιεύσω εδώ, αλλά θα ήθελα να μοιραστώ τις εμπειρίες μου με την DMT ως εναλλακτική λύση στην παραδοσιακή ιατρική. 😊Γνωρίζω για την DMT εδώ και πολλά χρόνια, αλλά ποτέ δεν εξερεύνησα πραγματικά τις δυνατότητές της ψυχαγωγικά ή μη. Ωστόσο, μια σειρά από ατυχή γεγονότα με οδήγησαν στην εξερεύνησή της.
Αρχικά ας πούμε ότι η σύζυγός μου είχε ακραία προβλήματα υγείας με ινομυαλγία, ρευματοειδή αρθρίτιδα και μια σειρά από μικρά εγκεφαλικά επεισόδια. Οπότε περιττό να πω ότι η ποιότητα ζωής της έχει υποφέρει πάρα πολύ. Έχει πάει σε κάθε νευρολόγο στις ανατολικές ΗΠΑ, όπως φαίνεται, αλλά πάντα η απάντηση είναι η ίδια, θεραπεύστε τα συμπτώματα μην ανησυχείτε για την αιτία. Αυτό συμβαίνει τα τελευταία 12 χρόνια. Είναι οδυνηρό να το βλέπεις.
Πριν από πέντε χρόνια, ας πούμε ότι η δική μου μητέρα διαγιγνώσκεται με διμεσότητα/ Αλτσχάιμερ. Έχει πάει στους καλύτερους γιατρούς που μπορούν να αγοράσουν τα χρήματα, Ωστόσο, σε αυτό το χρονικό διάστημα η κατάστασή της εξελίχθηκε σε σημείο πλήρους απώλειας κάθε μνήμης άμεσων γεγονότων και καμία ανάμνηση ανθρώπων ή τόπων πριν από το 1980. Αυτή η ημερομηνία απομακρυνόταν όλο και περισσότερο από τον τρέχοντα χρόνο. Οι προοπτικές δεν είναι τουλάχιστον καλές.
Ας πούμε ότι εμείς ως οικογένεια ασχολούμαστε με τον ιατρικό τομέα και συλλογικά έχουμε πολύ καλύτερη κατανόηση των ιατρικών διαδικασιών από τους περισσότερους. Αποφασίσαμε (αδέλφια) να διερευνήσουμε και να αντλήσουμε μια εναλλακτική λύση για τη μητέρα και τη σύζυγο. Αυτό μας οδήγησε στην DMT και αποφασίσαμε να προχωρήσουμε στη δημιουργία και τον καθαρισμό μιας θεραπείας και για τους δύο. Η σύζυγος συμφώνησε να συμμετάσχει και η μητέρα ενημερώθηκε επανειλημμένα και αναπτύξαμε ένα σχέδιο.
Σχέδιο θεραπείας για τη σύζυγο - Τεκμηρίωση των τρεχόντων συμπτωμάτων και καθορισμός γραμμής βάσης με βάση το επίπεδο πόνου, την ευκολία κινητικότητας, την απώλεια αίσθησης στο δεξί χέρι, το μάγουλο και άλλες περιοχές στη δεξιά πλευρά που επιβεβαιώνονται και τεκμηριώνονται εβδομαδιαία μέσω της μεθόδου των καρφιτσών, δημιουργία υπολογισμού φαρμάκων (mg) για κάθε φάρμακο που συνταγογραφείται σήμερα και δίαιτα. Κρατήστε πληροφορίες καθημερινά δημιουργώντας ένα αρχείο στο excel για να καταγράψετε τα δεδομένα. Συγκέντρωση για δύο μήνες πριν από τη χορήγηση της DMT.
Κατά τη διάρκεια της περιόδου συλλογής, αποκτήθηκαν προμήθειες που περιλάμβαναν 10 κιλά mimosa hostilis και 2 κιλά Phalaris arundinacea που αποκτήθηκαν από τοπικές υπαίθριες πηγές. Η εκχύλιση περιελάμβανε τη χρήση πολλαπλών διαλυτών, όπως νάφθα, τολουόλιο, ακετόνη, μεθανόλη, ξυλόλιο, mek, stoddard oil, όλα όσο το δυνατόν πιο ξηρά. Χρησιμοποιήθηκαν επίσης πολλαπλοί συνδυασμοί οξέων/βάσεων. Χρησιμοποιήθηκαν επίσης μέθοδοι καθαρισμού.
Σε αυτό το σημείο, πριν προχωρήσω περαιτέρω, θα ήθελα να ζητήσω την έγκριση του διαχειριστή για τη συνέχιση αυτής της ανάρτησης.
 

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
αν και μπορεί να χρειαστεί να λάβετε ακόμα την έγκριση του διαχειριστή, αλλά θα ήθελα να ακούσω τα υπόλοιπα
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Γεια σας, είναι πολύ ενδιαφέρον πείραμα, η ομάδα μας θα είναι να εκτιμήσει να δει την ιστορία σας λόγω της σημασίας του επιστημονικού στοιχείου.
 
Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ωραίο πείραμα! Είμαι σίγουρος ότι θα βρείτε κάτι για να διασκεδάσετε στη μετέπειτα ζωή σας
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Υπήρξε κάποια συνέχεια σχετικά με αυτό; αρκετά ενδιαφέρον
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Δυστυχώς δεν
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Αυτό είναι ντροπή....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Πιθανώς έχει προσωπικούς λόγους να μην το κάνει αυτό.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
I
Σκεφτόμουν πράγματι το ίδιο
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Πολύ ενδιαφέρουσες και γενναίες σκέψεις.

Αν ποτέ επιστρέψετε, θα ήθελα πολύ μια συνέχεια αυτής της ανάρτησης. Εύχομαι τα καλύτερα στην οικογένειά σας. :)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Συνεργάζομαι επίσης επί του παρόντος με μια ομάδα στη Νότια Αφρική και είμαστε επίσης σε παρόμοια πορεία, δοκιμάζοντας ακόμη και παραδοσιακές θεραπείες για λοιμώξεις και ασθένειες όπως ο HIV, αλλά δυστυχώς δεν νομίζω ότι θα είναι ηθικό να συζητήσουμε τα τρέχοντα αποτελέσματά μας σε αυτή την πλατφόρμα.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Έχετε κάποιους δρόμους για να μπορέσετε να προμηθεύσετε το MDMA στη Ναμίμπια;
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Η σύζυγός μου πάσχει από κατάθλιψη.
Ξεκινήσαμε ένα πρόγραμμα με διάφορα ψυχεδελικά για να προσπαθήσουμε να το διορθώσουμε, καθώς η κατάθλιψη οδήγησε επίσης σε εξάρτηση από την κοκαΐνη και το αλκοόλ.
1 ταξίδι 250 μg στο δωμάτιό μας, αφού συζητήσαμε τις εξαρτήσεις από τα ναρκωτικά για περίπου μια εβδομάδα, και έχει απαλλαγεί από την κοκαΐνη για αρκετούς μήνες. Παίρνει μικροδόσεις LSD κάθε τρίτη μέρα, περίπου 20 μg το πρωί.

Στη συνέχεια δοκιμάσαμε μικροδοσολογία ψιλοκυβίνης χωρίς αξιοσημείωτες "πρόσθετες" επιδράσεις.

Στη συνέχεια ξεκινήσαμε ένα πρόγραμμα 20 mg διογκωμένου MDMA καθημερινά στις 4:30 μ.μ. (μισή ώρα πριν αρχίσει κανονικά να επιτίθεται σε μπουκάλια κρασί) και το τρέξαμε για δύο εβδομάδες. Τώρα πίνει κάθε δεύτερη μέρα περίπου, όχι συνήθως περισσότερο από 1 ποτήρι κρασί (από δύο μπουκάλια ημερησίως).

Πριν από τέσσερις εβδομάδες, είχε μια ελαφριά συνεδρία με ατμοποιητή NN DMT, είχε πιει αλκοόλ (2 ποτήρια κρασί) και ήταν ανήσυχη επειδή είχε κατάθλιψη. Είχε μία μόνο εισπνοή από τον ατμοποιητή DMT και ήταν εκτός για ~12 λεπτά με τα μάτια ανοιχτά. Όταν συνήλθε, ήταν τραυματισμένη. Έκλαιγε για περίπου 4 ώρες λέγοντάς μου πόσο μισούσε τον εαυτό της. Την έβαλα να γράψει τα πράγματα που μισεί για τον εαυτό της για να μιλήσει για αυτά μια ή δύο μέρες αργότερα.

Δύο ημέρες αργότερα μου είπε ότι δεν μισούσε τον εαυτό της, συνειδητοποίησε ότι όλα αυτά ήταν καπνός και καθρέφτες και ότι πραγματικά καταλάβαινε γιατί δεν αντιμετώπιζε ορισμένα πράγματα. Στη συνέχεια μου είπε ότι της άρεσε το πώς φαινόταν στον καθρέφτη. Αυτό είναι τεράστιο, συνήθως κοιτάζει τον εαυτό της και μισεί αυτό που βλέπει, αυτό είναι ο πυρήνας (νομίζω) της κατάθλιψής της).

Τέλος πάντων, τέσσερις εβδομάδες μετά και εξακολουθεί να αγαπάει αυτό που είναι, έχει ασχοληθεί ξανά με τα παιδιά με έναν εξαιρετικά ουσιαστικό τρόπο και πηγαίνει ξανά σε συνεντεύξεις για δουλειά!

Έτσι, δεν είναι η αρχική ιστορία, αλλά εξακολουθεί να είναι μια ελπίδα :)

Παίρνω όλα τα μόριά μου από το Nemisis (ο σύνδεσμος είναι για την παραπομπή μου - αν πάρετε κάτι, παίρνω μια μικρή επιστροφή :) )
 

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Αυτό είναι φοβερό, φίλε, κάνεις σπουδαία δουλειά. 👏
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Πρόκειται για πολύ ενδιαφέρουσες και εμπνευσμένες πληροφορίες. Πώς είναι τα πράγματα τώρα; Πόσο διήρκεσε το μάθημα;
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Δοκιμάστε το Activelle, για τη γυναίκα στα άτακτα σαράντα της. Λειτουργεί. Η γυναίκα μου θα με είχε σκοτώσει μέχρι τώρα :),
 
Top