Μετατροπή bmk glycidiate 20320-59-6 σε πετρέλαιο χρειάζομαι βοήθεια παιδιά βήμα προς βήμα αν είναι δυνατόν παρακαλώ

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Χρειάζομαι βοήθεια και οδηγίες βήμα προς βήμα για να μετατρέψω bmk glycidiate powder 20320-59-6 σε λάδι οποιαδήποτε πληροφορία εκτιμάται ευχαριστώ
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Ευχαριστώ Patton για την απάντηση οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με τον τρόπο μετατροπής από τη μορφή σκόνης σε λάδι θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα 👍
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Γεια σας απλά πάρα πολύ ενημέρωση ο αριθμός cas στο bmk σκόνη ήταν λάθος το σωστό cas 5449-12-7 bmk σκόνη οποιεσδήποτε πληροφορίες ή οδηγίες για τη μετατροπή σε πετρέλαιο εκτιμάται πολύ
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Bmk 5445-12-7 1kg
H2O 0,5 L
Φωσφορικό οξύ 85% 1,2 L


1.
Διαλύστε τη σκόνη σε ανάδευση με το ζεστό H2O 0,5L

2.
Προσθέστε φωσφορικό οξύ 1,2L και επαναρροή για 3-4h στους 120c

Μετά την παλινδρόμηση αφήστε να παραμείνει για 1 ώρα για να κρυώσει, στη συνέχεια συλλέξτε το πολύ στρώμα.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
5449-12-7*
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Ευχαριστούμε sweswe
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Ευχαριστώ θα κοιτάξω
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Γεια σας παιδιά απλά για να σας δώσω μια ενημέρωση αφού πήρα όλες τις συμβουλές σας έχω πλέον καταφέρει να παράγω ένα πολύ σκούρο λάδι bmk Πρέπει να το μετατρέψω αυτό από p2p σε pn2p ώστε να μπορώ να φτιάξω θειική ανφεταμίνη
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Μην πιστεύετε τους πάντες, επειδή είναι πραγματικά τρελό, το ποσό των λανθασμένων πληροφοριών για αυτό το cas 5445-12-7

πρέπει να τραβήξετε φωτογραφίες αυτό που κάνετε.

οι πληροφορίες στο άλλο θέμα είναι πολύ καλύτερες .

Περιμένω επίσης έναν άγγελο εκεί.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Ευχαριστώ όλες οι συμβουλές είναι ευπρόσδεκτες απλά περιμένω κάποιο εξοπλισμό που έχω παραγγείλει και χημικά για να μετατρέψω τότε θα κάνω αντίδραση leuchart και απόσταξη
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Νομίζω ότι στην περίπτωσή σας θα ήταν επίσης χρήσιμο να ανοίξετε μια ιδιωτική συνομιλία.

Στην πραγματικότητα οι ειδικοί εδώ στο φόρουμ προσφέρουν ιδιωτικές συμβουλές σε ιδιωτικές συνομιλίες.

Αυτό με βοήθησε πολύ στον προγραμματισμό του εργαστηρίου που θα στήσω και επίσης στο πλαίσιο της σύνθεσης που θα ξεκινήσω σύντομα
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Ευχαριστώ αδερφέ νομίζω ότι αυτό θα μπορούσε defo να είναι ο τρόπος προς τα εμπρός κάνω ένα Lil βίντεο από μένα να φτιάχνω κάποια θειικά όταν τελειώσω θα ήθελα να βάλω αν είναι δυνατόν τι νομίζετε;
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Ευχαριστώ αδερφέ νομίζω ότι αυτό θα μπορούσε defo να είναι ο τρόπος προς τα εμπρός κάνω ένα Lil βίντεο από μένα να φτιάχνω κάποια θειικά όταν τελειώσω θα ήθελα να βάλω αν είναι δυνατόν τι νομίζετε;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Παρακαλώ πολύ!

Ναι φίλε θα ήθελα πολύ να το δω :) Θα ήθελα πολύ να το δημοσιεύσεις και στην ομάδα μας!

Θα φροντίσω να ενημερώσω την ομάδα με φωτογραφίες και βίντεο όσο μπορώ σε 2-3 εβδομάδες από τώρα, όταν θα είμαι έτοιμος να ξεκινήσω την περιπέτειά μου
 
Top