Question cocayne

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, είδα αυτή τη σύνθεση στο διαδίκτυο, λείπουν πολλές πληροφορίες, αλλά η σουκκιναλδεΰδη και το ακετονικαρβοξυλικό οξύ δεν φαίνεται δύσκολο να αποκτηθούν.

Υπάρχει έλλειψη πληροφοριών, αλλά θα μπορούσε πραγματικά να είναι επικερδής η σύνθεση κοκαΐνης χωρίς κοκαΐνη;
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png



undefined


Λαμβάνοντας υπόψη την τιμή της κοκαΐνης, μου φαίνεται ότι θα μπορούσε να είναι βιώσιμο.
Αυτό που δεν ξέρω είναι πώς θα μπορούσατε να εστεροποιήσετε μια όξινη ομάδα του
ακετονικαρβοξυλικού οξέος χωρίς να εστεροποιηθεί η άλλη όξινη ομάδα

Ελπίζω να μπορέσω να βοηθήσω κάποιον με τη βοήθεια όλων των επαγγελματιών του φόρουμ
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Έχει συζητηθεί ad anuseum κατά τη διάρκεια των ετών και η γενική συναίνεση είναι ότι ένα άτομο θα μπορούσε δυνητικά να επωφεληθεί, αλλά όχι υπερβολικά. Η αλήθεια είναι ότι πιθανότατα δεν θα μπορούσατε να επωφεληθείτε. Ο πυθμένας της αγοράς έχει βγει. Η κοκαΐνη είναι φθηνότερη και καθαρότερη τώρα από ό,τι ήταν το 1985. Πολύ. Στη συνέχεια, όταν υπολογίσεις το επιτόκιο θα δεις ότι η κοκαΐνη δεν είναι το ακριβό ναρκωτικό υψηλής κατηγορίας της αρχαιότητας. Η κοκαΐνη είναι μεσαίας τάξης. Έκανα κάποιους υπολογισμούς τις προάλλες. Είπα: "Όταν ήμουν νέος, μόλις αρκετά μεγάλος για να πιω, η κοκαΐνη κόστιζε 100 δολάρια το γραμμάριο εκεί που ήμουν εγώ. Το έτος είναι το 1999. Γρήγορα στο 2024. Αγόρασα μια ουγκιά κοκαΐνης για 700 δολάρια τον περασμένο μήνα. 25 δολάρια το γραμμάριο. Αυτό είναι φτηνό. Ας πούμε ότι πλήρωσα τα διπλάσια και το γραμμάριο κόστιζε 50 δολάρια. Αυτό είναι το 1/2 της τιμής του 1999. Τώρα σκεφτείτε τον πληθωρισμό και ρωτήστε το Google τι αξίζει ένα δολάριο του 1999 το 2024. $1.75. Οπότε τα 100 δολάρια του 1999 είναι 175 δολάρια το 2024. Η πραγματική τιμή είναι 50 δολάρια.
Λιγότερο από το 1/3 της τιμής του 1999.
Αλλά διπλασίασα την τιμή, οπότε στην πραγματικότητα είναι...
λιγότερο από το 1/6 της τιμής του 1999.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Η κοκαΐνη δεν είναι πρακτικά ποτέ καθαρή εκεί που βρίσκομαι, αν αγοράσετε ένα κιλό κοκαΐνης θα δείτε ότι φτάνει κομμένη από τη Νότια Αμερική και φτάνει σε ποσοστό 70/80% κοστίζοντας 28.000-30.000 ευρώ. Δεν ξέρω πώς μπορεί να γίνει αυτό αν λάβουμε υπόψη ότι 1 κιλό βυκανικό οξύ κοστίζει 100. € το κιλό και το κιτρικό οξύ κοστίζει περίπου 10 € το κιλό, νομίζω ότι υπάρχει αρκετό περιθώριο κέρδους. Εγώ δεν θα μπορέσω να το κάνω αλλά νομίζω ότι κάποιος με γνώσεις μπορεί να βγάλει πολλά χρήματα.

Θα ήταν ωραίο αν κάποιος εξηγούσε την πλήρη σύνθεση για όποιον τη χρειάζεται και νομίζω ότι μόνο οι επαγγελματίες σε αυτό το φόρουμ μπορούν να το κάνουν αυτό.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Υπάρχουν τουλάχιστον 1/2 ντουζίνα διαφορετικά συνθετικά για την κοκαΐνη. Υπάρχουν φαινυλτροπάνες, και άλλα ανάλογα της κοκαΐνης που είναι πολύ πιο εύκολα, τότε υπάρχουν πράγματα όπως οι σειρές WIN και WF, υποκατεστημένα ανάλογα κοκαΐνης που φτιάχτηκαν από κοκαΐνη όπως η τροπαρίλη, μερικά από τα οποία είναι έως και 60 φορές πιο ισχυρά. Αυτά είναι ο λόγος για τον οποίο η συνθετική κοκαΐνη δεν είναι τόσο δημοφιλής όσο θα πίστευε κανείς. Με τα ίδια χρήματα θα μπορούσατε να φτιάξετε κάτι πολύ πιο ισχυρό.
Θα σας πω ένα μυστικό. Το όνομα του μυστικού είναι 2-Cmt. 2-carbomethoxytropinone. Οι Κινέζοι θα σας το πουλήσουν για $10/g.

Και ως τελευταίο στοιχείο σας λέω, παρακαλώ, χρησιμοποιήστε τη μηχανή αναζήτησης.
 
Top