Φθηνότερο / πιο κερδοφόρο GOOD Cathinone; (Μικρή κλίμακα)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Στην περιοχή μου παίρνουμε καλή μεθαμφεταμίνη για αρκετά φτηνά, αλλά πρόσφατα η τοπική ποιότητα πέφτει και οι μεγάλοι φίλοι δεν είναι ευχαριστημένοι. Έχω μάθει όλη τη χημεία που απαιτείται και r3alized αυτό είναι ένα εύκολο πράγμα που μπορεί να εκμεταλλευτεί, ακόμη και αν είναι μόνο μια μικρή περιοχή όπως μερικά πάρκα Hotspot για tweakers.
Μπορεί λοιπόν κάποιος να με βοηθήσει να καταλάβω ποια είναι η φθηνότερη καθινόνη για σύνθεση σε μικρή έως μεσαία κλίμακα; Σημειώστε ότι βρίσκομαι στις ΗΠΑ και προφανώς θα προτιμούσα μη προγραμματισμένες χημικές ουσίες.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Η 4-MMC είναι ό,τι χρειάζεστε. Προς το παρόν δεν υπάρχουν νομικά στοιχεία που να αξίζουν τον κόπο
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Δεν εννοούσα u προγραμματισμένες χημικές ουσίες όπως τα rcs, λάθος μου. Εννοώ τις μη προγραμματισμένες πρόδρομες ουσίες. Επίσης, δεν ξέρω αν το 4mmc θα δούλευε εδώ... Εννοώ ότι όλοι είναι εθισμένοι στη βελόνα και την πίπα, ακόμα και εγώ συμπεριλαμβανομένου, οπότε αν δεν μπορούν να καπνίσουν ούτε εγώ νομίζω ότι θα ήταν απλά άχρηστο.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
Οπωσδήποτε η 4-MMC όταν χτυπάει. Είναι ακόμη πιο ευφορικό και εθιστικό από οτιδήποτε άλλο.
Εάν οι πελάτες σας αναζητούν μια διεγερτικού τύπου μαστούρα, αυτό είναι.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Και πόσο ακριβώς διαρκεί το χτύπημα; Δεν νομίζω ότι έχετε δει ποτέ σκληροπυρηνικούς χρήστες μεθαμφεταμίνης. Οι άνθρωποι εδώ παίρνουν μερικές φορές την ημέρα, αλλά εξακολουθούν να περιμένουν να μπορούν να καπνίσουν ενδιάμεσα για να συνεχίσουν την κραιπάλη.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Όχι, Οι πυρσοί είναι το πιο ευφορικό πράγμα εκεί έξω. Το σημείο "εθιστικό" είναι συζητήσιμο, καθώς έχουν αρκετές παρενέργειες.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Καλά,
Οι άνθρωποι που χτυπάνε Meth και καπνίζουν όλη μέρα δεν ψάχνουν για μια βραχύβια Cath...
Θα πρέπει να εξετάσετε το MDPV, το A-PVP και άλλα παρόμοια χημικά, ίσως.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Νόμιζα ότι το MDPV και τα παρόμοια ήταν καθάρματα ή κάνω λάθος; Επίσης, απλά δεν ξέρω αν είναι αρκετά κερδοφόρα για να τα πουλήσω... δεν ξέρω καν για ποιο ποσό να τα πουλήσω ούτως ή άλλως. Ξέρω ότι αυτό είναι πολύ πιο μπροστά αν αυτό είναι το παιχνίδι, αλλά εξακολουθεί να είναι ένα σημαντικό μέρος.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Φίλε, αν πρόκειται να ρίξεις, οι pyros είναι το καλύτερο στοίχημα, ψυχαναγκαστικοί σαν την κόλαση, αρκετά σπάνιοι, οπότε οι τιμές είναι λίγο πολύ ό,τι σε βολεύει. Το κόλπο όμως είναι να δημιουργήσεις μια ζήτηση που δεν είναι εύκολο όταν όλοι θέλουν πάγο και εσύ προσφέρεις κάτι που βρωμάει σπέρμα όταν το καπνίζεις. Αν το ξεπεράσεις αυτό, θα βλέπεις τους ίδιους πελάτες αρκετές φορές την ημέρα.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Από πού στο διάολο έχετε εσείς οι άνθρωποι πυρό που μυρίζουν σαν σπέρμα;
Αυτό είναι γελοίο, δεν μυρίζουν καθόλου. Κανένας από αυτούς.
Μερικές φορές μυρίζουν άσχημα όταν καίγονται, αλλά αυτό είναι η ανεπιθύμητη τοξική χημική ουσία που μένει από τη σύνθεση. Οι ίδιοι οι πυροσβέστες δεν μυρίζουν ούτε όταν καίγονται.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php είναι πολύ καλύτερη γεύση και μυρωδιά αλλά είναι απολύτως το εισιτήριο 100 φορές καλύτερα από την καλύτερη μεθαμφεταμίνη που είχα ποτέ μπορώ να πάρω κάθε συστατικό σε μια νύχτα και εγχώρια (ΗΠΑ καθώς και ) η αγορά μπορεί να είναι δύσκολο να χτιστεί αλλά ακόμα και ο πιο σκληρός πυρήνας Crack κεφάλι θα πουλήσει τα παπούτσια της μαμάς του μετά από μια γεύση πουλάει τον εαυτό του απλά πρέπει να τους δώσει μια γεύση γιατί δεν θα το πάρετε πουθενά αλλού εσείς ορίζετε την τιμή την προσφορά και τη ζήτηση
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ephedrone ή 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Εξαρτάται από το τι θέλετε:
1. Μια ωραία σύντομη ευφορική έξαρση και ελάχιστες παρενέργειες: Alpha-PiHP
2. Μια καθυστερημένη διεγερτική έξαρση και περισσότερες παρενέργειες: Alpha-PHP
3. Μια σκληρή ευφορική έξαρση, που δεν έχει ξαναγίνει ποτέ στο σύμπαν και τρομερές παρενέργειες όπως η πλάτη σας να πονάει για ώρες: Alpha-PVP

Αξιοσημείωτη έννοια: Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ MDPV, αλλά λένε ότι είναι το σκληρότερο ναρκωτικό που υπήρξε ποτέ. Τόσο καλά. Το A-PCYP έχει επίσης μια καλή έξαρση, αλλά αργότερα ένα πραγματικά περίεργο high.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Εάν προσπαθείτε να ολοκληρώσετε με τη διέγερση της μεθαμφεταμίνης ίσως θα πρέπει να εξετάσετε τη σειρά χημικών ουσιών methyl aminorex ή pyrovelarophenones. a-pvp φυσάει τη μεθαμφεταμίνη από το νερό στη διέγερση. Σε κάνει να τρως το πρόσωπο ενός άντρα.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Είναι αλήθεια. Μια θλιβερή αλήθεια και ακόμη χειρότερη:
Το Flakka (Alpha-pvp) σας κάνει να τρώτε τα πρόσωπα ενός ζευγαριού.
Το Krokodil (Desomorphin) σε κάνει να γίνεσαι ένας άρρωστος κροκόδειλος με πράσινη βρώμικη σάρκα.
Αν πάρεις και τα δύο πολύ, γίνεσαι Ρώσος.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Σας κάνει να τρώτε το πρόσωπο κάποιου; Την τελευταία φορά που το δοκίμασα, πριν από περίπου 2 χρόνια, δεν ήθελα να φάω ούτε καν φαγητό. Γνωρίζετε το φάρμακο που ονομάζεται αιθανόλη; Κάνει τους φυσιολογικούς ανθρώπους να δολοφονούν τους φίλους τους, και μετά δεν ήξεραν καν γιατί το έκαναν! Τρελό ναρκωτικό, φίλε. Χαίρομαι που δεν σκότωσα κανέναν. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Υπήρξε κάποια σύγχυση σχετικά με 2 διαφορετικές χημικές ουσίες των οποίων τα ονόματα είναι σχεδόν πανομοιότυπα. Φαίνεται ότι οι αναρτήσεις διαγράφηκαν, αλλά εξακολουθώ να θέλω να μιλήσω γι' αυτό. Αυτό το
5GFySolkuw
είναι cas# 33809-96-0. 4-Methyl-1-phenylpentan-1-one
2-βρωμο-4-μεθυλοπεντανοφαινόνη. Μπορεί να είναι πρόδρομη ουσία της α-pvp.
Στη συνέχεια, υπάρχει
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-βρωμο-4-μεθυλοπροπριοφαινόνη. Πρόδρομη ουσία της 4-mmc.
Είναι εύκολο να καταλάβει κανείς πώς μπορεί να παρεξηγήσει για ποια χημική ουσία μιλάμε.
1. Bromo-valerophenone
2. 2-βρωμο-4-μεθυλοπροπριοφαινόνη
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

Το CAS 33809-96-0 υποτίθεται ότι είναι πρόδρομος παράγοντας για την α-pihp.
Δομικά είναι το ανάλογο για το γνωστό και εύκολα διαθέσιμο CAS 49851-31-2 ως πρόδρομη ουσία της alpha-pvp.
Κανείς όμως δεν το έχει επιβεβαιώσει ακόμη και καθώς το CAS 33809-96-0 είναι πραγματικά αδύνατο να βρεθεί, η πραγματική σύνθεση μπορεί να είναι διαφορετική. Θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να μάθουμε πώς.
Ίσως οι ειδικοί της χημείας μπορούν να βοηθήσουν;
Σας ευχαριστώ για την επεξεργασία.
Έχετε βέβαια δίκιο για τη σύγχυση λόγω των σχεδόν πανομοιότυπων ονομάτων. Δεν ήξερα για τη σκοτεινή λειτουργία :)

Αλλά: Γιατί έχουν διαγραφεί οι αναρτήσεις;
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Κάποιος (όποιος δημοσίευσε το πρώτο cas#) φάνηκε αρκετά ενοχλημένος που είπα ότι δεν φαίνεται να είναι έγκυρο #. Σε μια αναζήτηση βρήκα 0 επιτυχίες για αυτό, κάτι που λανθασμένα θεώρησα ότι σημαίνει ότι δεν υπάρχει. Δεν υπάρχει στις ΗΠΑ, αλλά συνέδεσε κάποιες κινεζικές χημικές εταιρείες που το παράγουν. Αν θυμάμαι καλά είναι μια εξανοφαινόνη, άρα έχει μεγάλη πλευρική αλυσίδα, 6 άνθρακες. Έχει αποδειχθεί διεξοδικά ότι το SAR/QSAR για τις φαινυλαιθυλαμίνες δείχνει αιχμές δραστηριότητας σε 3-4 άνθρακες στην πλευρική αλυσίδα, οπότε θα πρέπει να χάσει αρκετούς. Δεν είμαι χημικός, αλλά το παίζω χημικός στην κουζίνα μου και ξέρω πώς να αφαιρώ 1 άνθρακα κάθε φορά και πώς να τους αφαιρώ όλους ταυτόχρονα. Πιθανόν να υπάρχει τρόπος να αφαιρεθούν ακριβώς 3, δεν έχω ψάξει. Έχω περίπου 3,5 γραμμάρια από κάποια χάπια εδώ που είναι [ γαμώτο ξεχνάω αλλά είναι ένα φαινυλο] βενζοϊκό με μια πλευρική αλυσίδα 26 ατόμων άνθρακα που θα ήθελα να κάνω κάτι με αν κάποιος ξέρει πώς. Επεξεργασία, είναι βενζονοτικό, ένα φάρμακο για το βήχα.
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top