Carolina Chemical και PN2P - Πολύ καλό για να είναι αληθινό

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας,

Είμαι αρχάριος και συναρμολογώ το πρώτο μου εργαστήριο (μόνο για προσωπική χρήση). Ψάχνω να φτιάξω speed αφού φαίνεται απλούστερο από το meth. κοιτάζοντας τα συστατικά, το PN2P μοιάζει με το πιο αμφιλεγόμενο αντιδραστήριο. Ξέρω ότι είναι νόμιμο να αγοράζετε και να κατέχετε την ουσία, ωστόσο φαντάζομαι ότι αν το αγοράσω θα σηκώσει κάποια φρύδια. Βλέπω ότι η Carolina Chemical κατασκευάζει και πωλεί το υλικό, ωστόσο φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό. Έχει κανείς εμπειρία από την αγορά τους; Νομίζω ότι ο ασφαλέστερος τρόπος να το αγοράσω είναι να το αγοράσει κάποιος άλλος για μένα και να το στείλω στη διεύθυνσή του. Ποιοι είναι κάποιοι άλλοι τρόποι προμήθειας PN2P; Έχω δει το βίντεο εδώ για το πώς να το φτιάξω, ωστόσο τα raegents για αυτό για κάποιο λόγο είναι πιο δύσκολο να αποκτηθούν από το ίδιο το PN2P.

Εδώ είναι η ιστοσελίδα της Carolina Chemicals για το PN2P:

Οποιαδήποτε συμβολή εκτιμάται.

Σας ευχαριστώ,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Σε ποια χώρα ζείτε όπου το P2NP είναι απαγορευμένο ?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Βρίσκομαι στις ΗΠΑ, οπότε είναι νόμιμη η αγορά και η κατοχή, ωστόσο δεν μπορώ να πω πόσο στενά παρακολουθεί η επιβολή του νόμου. Πιθανώς θα αγοράσω από την αγορά εδώ, απλά πρέπει να βρω έναν αξιόπιστο πωλητή στις ΗΠΑ. Μου αρέσει η ιδέα να αγοράσω P2NP από την Carolina Chemical, δεδομένου ότι πρόκειται για μια νόμιμη επιχείρηση που φτιάχνει το suff επαγγελματικά, οπότε είναι εύκολο να εμπιστευτώ την καθαρότητα του. Μπορώ να αγοράσω τα άλλα ραδιενεργά όπως το θειικό οξύ και το παγωμένο οξικό οξύ μέσω του clearnet. Η κύρια ανησυχία μου είναι να με εξαπατήσουν στο darknet.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Είστε σίγουρος ότι είναι νόμιμο εδώ; Είμαι σίγουρος ότι είναι στη λίστα τους. Ίσως χρειαστεί να το ελέγξω ξανά.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Ακριβό asf αγορά από την Πολωνία 200$-250$ κιλό από μεταπώληση, 100-150$ κιλό από νίτρο, βενζίνη, οξικό και βουτυλαμίνη αν το φτιάξετε μόνοι σας.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IKR? Το έχω δει να πωλείται στα 100g 50 και μετά να εκτοξεύεται στα 125. Κακόμοιρο site για χόμπι που πουλάει σκουπίδια που έφτιαξε η φίλη του gf, μαντεύω ότι λέγεται bESTY. Νόμιζα ότι ήταν μια μεγάλη επιχείρηση, εξαφανίστηκε 🔨 sont be back, όπως τα φυτά κόκας της Σρι Λάνκα στο EBay. Ήταν σαν ποιος αγοράζει NaBH4 ευρώ δολάρια 2000 2800 κιλά. Αμερική χαρτονομίσματα, δεν Antillean guilders ξεχάστε αλλαγή σε ευρώ / δολάρια ΗΠΑ, προσωπικές πληροφορίες ως καουμπόι ανθρακωρύχος μόνο δουλειά εκεί.
Βλέπε Hg(II) Cl άλλα αλλά λέει μόνο μία φορά. Όχι δευτερόλεπτα!
Επειδή δεν είναι στην αγορά τότε, επειδή συνήθως όπως τα χρήματα. Αγοράστε τα όλα! Όπως ξέρετε μπορεί να αναγκαστεί σε λίγα χρόνια κίνηση! Οι νόμιμοι άνθρωποι ξέρουν ότι δεν το χρησιμοποιείτε ως κίτρινη χρωστική ουσία ή βοροϋδρίτη ως χλωρίνη χαρτιού.
Συνήθως δεν θέλουν αρχάριους ή προσοχή, έτσι μηδενικές πληροφορίες, ονομάζεται όχι όνομα δρόμου, p2p σωστή ονομασία. n2prop αναφέρονται ως ίσως απάντηση Google, αν ένα λήμμα Wikipedia. Βήτα μεθυλομεθυλίωση β-νιτροπροπένιο, cis-ορθο μπλα μπλα ελληνικό γράμμα αριθμός
trans-β-μεθυλο-β-β-νιτροστυρένιο
(2-Νιτρο-1-προπενυλο)βενζόλιο, IUPAC εναλλακτικό CAS#, γυναίκα στην Κίνα είπε ότι δεν μπορεί να πουλήσει NaBH4, γιατί έξω όπως και οι υπόλοιποι λαοί, όχι καθόλου δεν απαγορεύεται. Αναφέρονται χρήσεις σίγουρα, είπε ότι ξέρω για τι χρησιμοποιείται, διαφορετικός λόγος ΓΙΑΤΙ!
Θα έπαιρνα ένα μεγάλο αντιδραστήρα 550 νόμιμο, νόμιμο μη προγραμματισμένο επίσης διαφορετικό, 6.000 μη προγραμματισμένο ευφορικό πόδια λιγότερο κατάχρηση. Όπως όταν το κατάστημα που ανοίγει πουλάει ένα πράγμα σιγαστήρες, συσκευή αυτόματης σίτισης, σαφώς κάνει παράνομο πράγμα ως προφανής σκοπός αλλά αναγράφεται ως κάποιο προϊόν που ακούγεται καινούργιο. GPS air tag. Αν δεν ήξερε μηδέν δυτική αστυνομία ξέρει τίποτα STEM που είναι σωστό θα ήταν μεθαμφεταμίνη πιο πιθανό εκτός αν glut αποδείχθηκε. Όπως και τα φορτία που χρησιμοποιούν αυτή τη διαδρομή, ας πούμε ότι το παραδίδουν. Εμφανίζονται αργότερα για να είναι σίγουροι. Το παραγγέλνεις αυτό; Ρωτήστε γιατί, αν έρθει καλύτερα να μην έχει τίποτα άλλο θα μπορούσε να ζευγαρώσει, σημειώσεις.
Πού μπορεί να πάρει BMK PMK αιθυλογλυκιδικό 1-25 kg, ναλοξόνη, υποκατεστημένα διφαινύλια, levo. Δεν ξέρω όνομα αριθμός φωτογραφία. Εκπλήσσομαι που γίνονται διεγερτικά όταν τα superlabs είναι 2-3x τιμή Carolina raw. 600-1000 ΗΠΑ 80 mg Amphetamine Sulf/Phos πρέπει να είναι σούπερ φτηνά κοντά σε αυτή την τιμή p2np. Δεν υπάρχει αγορά στο δρόμο, εκτός αν είναι τελικές εξετάσεις. Ελπίζω να μας ενημερώσετε. Συνήθιζε να έχει πολλές ταυτοποιήσεις. Χρειάζομαι σύνολα δεν μπορώ να ταξιδέψω με χαρτί πια παράθυρο σύντομα αδύνατο. Δεν υπάρχει Ινδικό Χιντουστάνικο escrow Σίνο-Κίνα άλλα πολύ μακριά φτηνά. Πολωνία πήρε πράγματα από συχνά και λογικά, όχι κλοπές. Υπάρχει Polska που escrow πιστωτική κάρτα, ή να συστήσει. Site. Dunno τηλεφωνώντας λαοί σίγουρα φαίνεται πρόχειρο. Επιστροφή διαγραφή αργότερα. Αν χρησιμοποιούνται kg πηγή mailers κάτω από 2 kg δεν φορολογείται προς τα εμπρός τελωνείο δεν μπορεί να ενοχλήσει δωρεάν δείγματα. Θεωρητικά ήθελα να πάρω τόνους χημικά, ακύρωσε όλα τα οφέλη ποτέ δεν χρησιμοποιείται όλη τη ζωή, αιτία πήρε διάγνωση. Νέος στο εξωτερικό, Ινδία φτηνή αλλά σκέφτονται ένα τηλεφωνικό κέντρο και δεν στέλνει λεία πρώτα. Φαίνεται νόμιμο, πρέπει να χρησιμοποιήσω δέκα μέρη για να πάρω ανεξέλεγκτη.
 
Top