Question Το καλύτερο συνθετικό κανναβινοειδές για να μιμηθεί το thc;

chemfox99

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ψάχνω για ένα συνθετικό κανναβινοειδές που μπορώ να χρησιμοποιήσω για να ενισχύσω ένα φυτό cbd ώστε να χτυπάει παρόμοια με το thc. Είναι το JWH-018 η καλύτερη επιλογή μου; Τι πιστεύετε για το adb-butinaca;
Ευχαριστώ για τη βοήθειά σας.
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Το adb-butinaca είναι υπερβολικά ισχυρό και πολύ εύκολο να πάρει κανείς υπερβολική δόση, κάτι που αποτελεί στην πραγματικότητα πρόβλημα με το 99% των συνθετικών κανναβινοειδών

THJ-018
APICA
APINACA
UR-144 (?)
AB-001

Το αγαπημένο μου ήταν το BB-22 επειδή είχε παρόμοια διάρκεια δράσης με την THC, ωστόσο εξαφανίστηκε πριν από πολύ καιρό. Επίσης ήταν πιο εύκολο να πάρει υπερβολική δόση και πολύ ισχυρότερο από αυτά τα 5 στη λίστα.

Για να είμαι ειλικρινής - δεν μπορείτε να αναπαράγετε την THC με κανναβινοειδή που είναι εύκολο να παρασκευαστούν. Πάντα υπάρχει πρόβλημα είτε με τη διάρκεια του high είτε με την ουσία που είναι πολύ απρόβλεπτη κατά την επαναχορήγηση ή ακόμα και με την ίδια τη δόση.

Ελέγξτε επίσης:

NNE1
CUMYL-PICA
CUMYL-PINACA

Επίσης, παράγωγα n-μεθυλοκυκλοεξανίου.
 
Last edited:

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
η εμπειρία μου είναι απλά ψεκάστε και αφήστε να στεγνώσει ----> 15-20 λεπτά κλωτσιά.
Ψεκάστε το, τυλίξτε το σε χαρτί ψησίματος, μετά τυλίξτε το με stretch film, 48 ώρες στο ψυγείο, μετά 24 ώρες σε θερμοκρασία δωματίου, ξεπακετάρετε, αφήστε το να αναπνεύσει λίγο στον καθαρό αέρα ----> 1-2 ώρες κλωτσιά..
αλλά δεν ξέρω αν αυτό λειτουργεί για όλες τις ουσίες.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Κάτι σαν την άλλη πλευρά αυτού, αλλά ποια είναι η διάρκεια των κοινών συνθετικών κανναβινοειδών; Όπως από την κορύφωση μέχρι την πτώση; Είμαι πάντα λίγο εκτός από την κάνναβη για περίπου 3 ώρες, οπότε λιγότερο θα ήταν καλό.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Η κανονική δόση από τα 15 λεπτά πέφτει
 

luc

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Το APINACA (AKB-48), ένα καρβοξαμίδιο αδαμαντιλιδαζόλης είναι το μόνο δυνατό προϊόν που μπορεί να παραχθεί μόνο του.

Η ισχύς των συνθετικών κανναβινοειδών μπορεί να υπάρχει και συχνά εξαρτάται από τη χημική δομή και τις επιδράσεις τους στο σώμα. Ένα από τα πιο γνωστά και συνθετικά κανναβινοειδή είναι το "MDMB-CHMICA".

Άλλα ισχυρά συνθετικά κανναβινοειδή που αναφέρονται συχνά είναι τα "JWH-018", "AB-FUBINACA" και "THJ-2201". Αυτές οι ενώσεις μπορεί να είναι εξαιρετικά ισχυρές, με αποτελέσματα σημαντικά διαφορετικά από τη φυσική κάνναβη.
 
Top