Question Ο καλύτερος διαλύτης για μεθαμφεταμίνη ασφαλής όχι άσχημη μυρωδιά.

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας Θα ήθελα να συζητήσω την πιθανή χρήση διαλυτών ως αντικατάσταση του βρωμερού μακράς εξάτμισης Τ. (Τολουόλιο) για την εξαγωγή για παράδειγμα εφεδρίνης από χάπια

-Ποιος είναι ο καταλληλότερος διαλύτης για τη διάλυση της ψευδο/εφεδρίνης χωρίς αυτή την ανίερη δυσοσμία και επίσης ένας που εξατμίζεται όλος μέσα σε μια ώρα το πολύ ημέρα, δύο (δύο είναι χειρότερα, αλλά διαχειρίσιμα.
- Επίσης κάποιο που δεν είναι τοξικό για τις γάτες για παράδειγμα.
- Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εσωτερικούς χώρους, χωρίς εργαστήριο εργοστασιακού βαθμού.
- Δεν είναι απίστευτα δύσκολο να αποκτηθεί
- Δεν είναι πολύ πολύ πιο ακριβό από το Τ.

Η ιδέα μου ήταν κάποιο εκχύλισμα αιθέρα ή χλωροφόρμιο, αλλά δεν είμαι σίγουρος σε αυτά.
 

bananaman

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Aug 4, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Πρώτα διαβάστε , μετά ρωτήστε , επειδή ο άνθρωπος μοιάζει με ηλίθιο.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ο διαιθυλαιθέρας και το χλωροφόρμιο με έπιασαν επειδή είναι εύκολα προσιτά. Το χλωροφόρμιο βελτιώνει τη γεύση.
 

bananaman

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Aug 4, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
τα κακά φάρμακα και η πολύ ερασιτεχνική χημεία έχουν ήδη αφαιρέσει τη ζωή πολλών ανθρώπων γύρω μου, γι' αυτό να έχετε επίγνωση του τι κάνετε
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Το καθαρό τολουόλιο έχει αρκετά αποδεκτή οσμή.
Μπορείτε να καθαρίσετε τον άθλιο τεχνικό διαλύτη σας με τουλάχιστον κλασματική απόσταξη.
Στη συνέχεια, μπορείτε να συγκρίνετε την οσμή του καθαρού υλικού με αυτό που έχει απομείνει στη φιάλη.
 
Top