Question Καλύτερη τοποθεσία για να αγοράσετε κάνναβη στον σκοτεινό ιστό;

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Θέλω να αγοράσω λίγη κάνναβη στο dark web, αλλά δεν είμαι πολύ έμπειρος στην αγορά αγαθών στο διαδίκτυο. Ποιος είναι ο καλύτερος ιστότοπος για να παραγγείλω χωρίς να με εξαπατήσουν. Επίσης, πώς θα παραδοθούν, θα πρέπει να παραδώσω το χόρτο στην προσωπική μου διεύθυνση! Παρακαλώ βοηθήστε με και δώστε μου μερικές συμβουλές, καθώς έχω ήδη χάσει κάποια χρήματα από απάτη.

Ευχαριστώ! DavidG1
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Παραγγείλετε στην αγορά και χρησιμοποιήστε την υπηρεσία μεσεγγύησης για να προστατεύσετε τις συμφωνίες σας
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ναι! Σας ευχαριστώ. Αλλά σε αυτή την αγορά υπάρχουν μόνο λίγοι έμποροι για την κάνναβη. Επικοινώνησα με κάποιους αλλά δεν έχω πάρει απάντηση μέχρι στιγμής. Είδα επίσης, ότι ορισμένοι από τους πωλητές έχουν το Telegram τους στο πλαίσιο επικοινωνίας τους. Είναι ασφαλές να συνδεθώ με τους πωλητές στο Telegram; Και έχω επίσης μια ερώτηση σχετικά με την αποστολή: Πρέπει πραγματικά να δώσω το όνομα και τη διεύθυνσή μου στον έμπορο ή πρέπει να δώσω ένα ψεύτικο όνομα; Σας ευχαριστώ!

Γνωρίζετε έναν πωλητή που έχει καλή ποιότητα και στέλνει γρήγορα;
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ναι! Σας ευχαριστώ. Αλλά σε αυτή την αγορά υπάρχουν μόνο λίγοι έμποροι για την κάνναβη. Επικοινώνησα με κάποιους αλλά δεν έχω πάρει απάντηση μέχρι στιγμής. Είδα επίσης, ότι ορισμένοι από τους πωλητές έχουν το Telegram τους στο πλαίσιο επικοινωνίας τους. Είναι ασφαλές να συνδεθώ με τους πωλητές στο Telegram; Και έχω επίσης μια ερώτηση σχετικά με την αποστολή: Πρέπει πραγματικά να δώσω το όνομα και τη διεύθυνσή μου στον έμπορο ή πρέπει να δώσω ένα ψεύτικο όνομα; Σας ευχαριστώ!

Γνωρίζετε έναν πωλητή που έχει καλή ποιότητα και στέλνει γρήγορα;
 

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
μπορείτε να το βρείτε στο kerberos... γνωρίζω τη ΒΒ μέσω του kerberos
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5

Nemesis

Είτε κάποιος έχει εμπειρία αγοράς στην πλατφόρμα
 

mahmood

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
αν θέλετε να αγοράσετε από εμένα θα είστε καλυμμένοι από escrow
 
Top